Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Gra genialna, dodatek upiększa ją jeszcze bardziej :) No, ale kampania to tylko tak jakby samouczek - prawdziwa gra jest dopiero w multi. O ile cała budowa B.Neta wydaje mi się bardzo dobra to ostatnio coraz bardziej wkurza mnie pewna rzecz. Kiedy sobie gram rankingowo 2vs2 to co moment jacyś idioci z mniejszym levelem, zamiast grać to wychodzą. No, to sory - tzw. noobów jeszcze jakoś zniosę (chociaż najpierw powinni pograć trochę w single, żeby się potem nie pytać po co dawać do drewna pięciu peonów, a nie dwóch -_- (serio! miałem taki przypadek!)), ale takich dupków już nie zniosę! Nie dość, że człowiek traci na takich czas to jeszcze potem nabija ci to level tylko po to aby z gry wychodzili kolejni z o 10 niższym :( A już miałem kilka przypadków gdzie koleś nie tylko pokazał, że jest idiotą to jeszcze wielce obrażony na świat, że śmiano mu dać dwa 15 lvl (! żeby chociaż walczył z 30!) pisze na priva: fuckin noob i pokazuje jakim jest jeszcze dzieckiem. Odłączyć takim neta :evil:

A tak swoją drogą to jaka jest wasza ulubiona lub wg was najlepsza rasa? Moim zdaniem orc. Powody: świetny hero na szybki atak (Blademaster), dobra obrona przed rushem (orc burrow), b.dobry pierwszy poziom jednostki (grunts) i taureni, a raczej taureni z szamanami u boku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna.Przeszedłem ją 2 lub 3 razy.świetne filmiki,i kampania.Dodatek jest jeszcze lepszy.Więcej jedenostek filmików itd.Szczerze mówiąc żałuje że Blizzard zaczął robić Wowa i nie skończył ostatniego(który miał wyjść)dodatku do W3. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna.Przeszedłem ją 2 lub 3 razy.świetne filmiki,i kampania.Dodatek jest jeszcze lepszy.Więcej jedenostek filmików itd.Szczerze mówiąc żałuje że Blizzard zaczął robić Wowa i nie skończył ostatniego(który miał wyjść)dodatku do W3. :(

Niby od kiedy Blizz robi po 2 dodatki do swoich gier? Do W3 mial byc TFT i tylko TFT!

Btw. Warcraft 1 - brak dodatkow, Warcraft II - 1dodatek - BtDP, Diablo - 1 dodatek - Hellfire, Diablo 2 - 1dodatek LotD, StarCraft - 1dodatek - Brood War, Warcraft III również jeden jedyny dodatek i wcale nie miało być więcej...

A co do WoW - nie widziałeś to nie gadaj (czytałem twoje denne posty w temacie WoW przed chwilą) to najlepsza gra jaką zrobił Blizzard + jedna z najlepszych gier w jakie grałem do tej pory...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW jest świetny, ale niestety płatny i......uzależnia. Po prostu. Człowiek chce tam być kimś, a żeby w WoW'ie dojść trzeba poświęcić się całkiem grze. Ja uważam, że równie co WoW doskonały jest Warcraft III a to właśnie ze względu na multiplayer. Battlenet w podstawie, jak i w dodatku jest świetnie pomyślany, duże możliwości kreatora pozwalające tworzyć całe setki nowych map(przykład najlepszej moim zdaniem - DoTa Allstars). A i ladder ciekawy i emocjonujący. No i za darmo ;) W3 > All !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW jest świetny, ale niestety płatny i......uzależnia. Po prostu. Człowiek chce tam być kimś, a żeby w WoW'ie dojść trzeba poświęcić się całkiem grze. Ja uważam, że równie co WoW doskonały jest Warcraft III a to właśnie ze względu na multiplayer. Battlenet w podstawie, jak i w dodatku jest świetnie pomyślany, duże możliwości kreatora pozwalające tworzyć całe setki nowych map(przykład najlepszej moim zdaniem - DoTa Allstars). A i ladder ciekawy i emocjonujący. No i za darmo ;) W3 > All !

Racja.Pojedynki z żywymi graczami są bardzo emocjonujące.Bo cóż nie da Ci większej satysfakcji niż pokazanie kumplom kto tu tak naprawdę rządzi? 8)

Chodzi mi o to że Wow jest denny pod tym względem, że jest płatny.Do samej gry nic nie mam (powiedziałbym że jest nawet genialna).

I właśnie o to chodzi-ta gra jest zbyt idealna,żeby móc w nią grać raz uiszczając opłatę za jej kupno.Do tego uzależnia, i gracze "muszą" wykupić abonament. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darmowy WoW to jedno z moich marzeń nie-do-spełnienia. 8)

Ale pomyśl-nie po to Blizz robił tak świetną grę, aby mieć z niego 'tylko' kasę ze sprzedaży.A tak to dostają miesięcznie po te 15 euro(dobrze mówię?) od 9 milionów graczy.A teraz pomnóżmy sobie 15 x 900 000. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysk z tego jest.Ale co ty mówiłes na temat Guild Wars?

Nie przypominam sobie,żebym wspominał tu o Guild Wars,chyba że nagle dopadła mnie skleroza. xD

GW jest bardzo dobrą alternatywą dla tych, którzy nie za bardzo mają pieniądze na WoWa(czy np. dla mnie).A i sama w sobie jest bardzo dobrą grą.

Co zaś nie zmienia faktu że WoW jest wart swojej ceny. Nie ma to jak wyprawa z przyjaciółmi z hordy bić się z aliansami. :)

Ale my tu gadu gadu i offtop powstaje.Przepraszamy moderów.Ale no cóż, w końcu to warcraft... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś (albo kto inny:PP) że pireckie serwery do Wowa są...do bani?

Ale spójrz na to z innej strony:

Takich serwerów jest pewnie wiecej niz oryginalnych.No bo komu sie chce bulić ileś tam złotych na oryginał skoro mogą mieć pirata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłeś (albo kto inny:PP) że pireckie serwery do Wowa są...do bani?

Ale spójrz na to z innej strony:

Takich serwerów jest pewnie więcej niż oryginalnych.No bo komu sie chce bulić ileś tam złotych na oryginał skoro mogą mieć pirata

Chciałbym cię tylko uświadomić, że granie na pirackich serwerach jest przestępstwem (piractwo). Co prawda się na WoW'ie za bardzo nie znam, ale chyba liczba graczy którą podaje Blizzard jest ilością ludzi grających na LEGALNYCH serwerach. A tych ludzi liczy się w milionach.

A stwierdzenia: "No bo komu sie chce bulić ileś tam złotych na oryginał skoro mogą mieć pirata" nie skomentuje. Brak mi na to sił...

PS. Proponuje skończyć ten offtop, to jest temat o Warcraft III, nie o WoW'ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft III... Ta, właściwie jedyna gra(poza Diablo II i Sacredem jak już się uporam z problemami) w którą gram. Na Battle.necie jest od groma map wszelkiego rodzaju(są nawet szachy). I dlatego właśnie gram. Ponad 40 ludzi którzy uważają mnie za przyjaciela, jestem też szamanem w jednym klanie. Poza tym nie gram wcale w "normalnego" Wc3 bo po prostu nie jestem aż tak szybki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW jest bardzo dobrą alternatywą dla tych, którzy nie za bardzo mają pieniądze na WoWa(czy np. dla mnie).A i sama w sobie jest bardzo dobrą grą.

GW jest grą bardzo dobrą (posiadam i spędziłem z nią wiele miłych chwil) aczkolwiek ma się nijak jako alternatywa dla WoW. GW to bardziej zwykły dobry cRPG w TPP do pogrania z kumplami + rozgrywka a'la CS/Battlefield na Arenach (która mi się już nie bardzo podoba) z tym, że w klimacie fantasy .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Warcraft 3 i wciąż czegoś mi brakuje. chodzi mi żeby poziom bohatera nie kończył się na poziomie 10. Widziałem screeny bohaterów w Warcraft 3 na poziomie 16 oto linkhttp://warcraft3.filefront.com/screenshots/File/74388/1

czy zna może ktoś link do jakiegoś patcha który znosiłby maksymalny poziom bohatera do 10. Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w Warcraft 3 i wciąż czegoś mi brakuje. chodzi mi żeby poziom bohatera nie kończył się na poziomie 10. Widziałem screeny bohaterów w Warcraft 3 na poziomie 16 oto linkhttp://warcraft3.filefront.com/screenshots/File/74388/1

czy zna może ktoś link do jakiegoś patcha który znosiłby maksymalny poziom bohatera do 10. Z góry dziękuje.

1. Screen mi nie działa, więc nie wiem dokładnie o co Ci chodzi.

2. Podejrzewam, że screen pochodzi pewnie z jakiegoś moda na B.netcie. Możliwe, że Angel Arena lub coś podobnego. Chodzi tam o sterowanie postacią i walką z innymi. I tam rozwijają się one do (chociaż to też zależy od mapy) nieskończonego poziomu.

3. Z tego co wiem takiego patch'a nie ma.

4. Nawet jeśli by był, to chyba granie postacią z 20 lvl byłoby troche łatwe, nie? Myślę, że właśnie dlatego jest ten 10 lvl, na placu bitwy byliby tylko sami super herosi, a inne jednostki nie miałyby w walce znaczenia.

Z tego, co na nim widać, jest to jakiś mod.
Prawda... Nie wiem jaki, ale na 100% mod.

Lol, dopiero teraz zauważyłem, że brałem linka ze słowem "link"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem sobie dzisiaj misje RPG do Warcrafta trzeciego i muszę napisać, że całkiem przyjemna jest tam zbieranina: Diablo I i II, World of Warcraft, Final Fantasy, Silent Hill, Counter Strike, KotOR, Guild Wars, Hordes of Underdark, Heart of Winter, dużo z Władcą Pierścieni... Czego tam nie można znaleźć? I po co nam inne gry, jak wszystko w Warcrafcie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh gdy sie gralo w W3 to byly czasy.....

Ledwoo kampanii nie przeszlem i juz na battlenet.

Ale bylo fajnie... Naprawde polecam gre

i jestem w sumie smutny bo ogolnie wydatek na WoWa jest duzy... A jakby tak Blizzard zrobic Warcrafta 4? Co o tym myslicie... Ale to wydaje sie nie realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Morskie klimaciki" panują głównie w kampanii Nocnych Elfów.

Potem jest tego znacznie mniej.

I jest znacznie ciekawiej.

A kampania Nieumarłych to po prostu Majstersztyx. Najbardziej podobał mi się etap w Northrend, w którym Arthas stworzył Lodowego Żmija (jak on się nazywał...).

Niemniej jednak duel Rycerz Śmierci + Władca Podziemi wydaje mi się ciut słabszy niż RŚ + Lisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomnóżmy sobie 15 x 900 000. xD
Sory za off-topic, ale Sirius coś źle wykalkulował.

To jest raczej 10 Euro, a więc "10x9 000 000=90 000 000".

Co do abonamentu, to dlaczego mieliby z niego zrezygnować, skoro mimo przymusu jego opłacania tyle osób w WoW gra? To tak jakbyś znalazł na ulicy 100 zł i ich nie wziął. :)

Tfu, musiałem coś źle wyliczyć. :P

"Morskie klimaciki" panują głównie w kampanii Nocnych Elfów.

Potem jest tego znacznie mniej.

I jest znacznie ciekawiej.

B ja wiem...jeżeli chodzi o kampnię mrocznych elfów z FT to misje ze strażniczką mniej mi się podobały.(lesze były te z Malfurionem).

A jeżeli chodzi o "morskie klimaty"...cóż,posucha.Nasze zmagania na morzu w W3 to nawet nie jest ćwierć z tego, co widzieliśmy w Warcrafcie 2.(a te mi się diablo podobały) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...