Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Zasadniczo jeśli chodzi o tłumaczenie imion, miejscowości, ulic powinny być one zasadniczo bez zmian. W dodatku do Warcrafta 2 Beyond to Dark Portal Grom Hellscream występuję jako Grom Piekłorycz, tak przełożyła to ekipa Noktisa. A co do Harry'ego Pottera, czytając książki, tłumacz w wyjaśnieniach na końcu tłumaczył, że nie potrzebnie przetłumaczył nazwę jednej z ulic, chociaż wcześniej tego nie robił., zatem z przekładem imion mogło być różnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 3 Remaster otrzyma DRM połączony z Bnet (tu pewnego rodzaju 3 zalety)

1. Oddziaływanie nostalgii i ponowny zakupu odświeżonych gier, które wszyscy zainteresowani posiadają (szacowanie sprzedaży imponujące),

2. DRM jest nie do złamania (płać lub nie graj - mam na myśli rozgrywki rankingowe)

3. Bnet to platforma a nie wyłącznie sieć dla rozgrywek wieloosobowych (społeczność to jedność którą lepiej nie utożsamiać z firmą)

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2019 o 19:18, Zekar napisał:

Grałem w betę.

Ogólnie to graficznie wygląda to lepiej. Chociaż czasem postacie zlewają się z tłem.

Jeżeli chodzi o nowe głosy to porażka. Wszystko ugrzecznione.. aktorzy jakby grali na siłę. 

Wielka szkoda, myślę, że gracze bardzo się przywiązali do starego dubbingu. Podobno wkrótce ogłoszenie daty premiery, nic tylko uzbroić się w cierpliwość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRM trochę boli, bo sama pamiętam, że w W3, jak i w D2, najwięcej grałam offline, a tu proszę, z uwagi na powody, które nie leżą w naszym interesie, będziemy zmuszeni mieć zawsze dostęp do internetu. Tłumaczenie nazw własnych, jeżeli faktycznie wystąpi, też bardzo boli. W3 miał świetną polonizację i nie trzeba było zmieniać Windrunner na Wietrznobiegańską :( Poza tymi dwoma problemami, chętnie zobaczę, jak to wyjdzie w praniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Holy.Death Niestety, jest to efekt działań Activision. Ten remaster jakiś żart, Angry Joe zjechał tą grę na swoim kanale, zaś samego dewelopera porównał do Bethesdy w związku z pewnym programem w Fallout 76. Gdyby gra kosztowała jakieś 3 lub 5 dolarów to byłaby akceptowalna cena, jednak mówimy tu o produkcji za 40 $! 

Oto grzeszki Warcraft 3 Reforged:

- brak nowego interfejsu użytkownika

- grafika zaliczyła downgrade w stosunku do tego, co pokazywano na trailerach

- brak nowych animacji ruchu postaci, są takie same, jak w oryginale

- kłopoty z refundacją gry, za dawanie porad w związku z tą sprawą grozi ban

- poprawione scenki filmowe tak naprawdę są tylko lekko przypudrowane

- brak możliwości tworzenia własnych klanów w trybie multiplayer

- to, co stworzysz jest własnością Activision Blizzard, firma nawet nie poda danych autora projektu, jeśli go wykorzysta

- bugi i glitche występujące w grze

- kłopoty z rozgrywką sieciową

- nie dostaliśmy tego, co nam obiecano

No i mamy mocnego kandydata do tytułu największe rozczarowanie 2020. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że problem byłby znacznie mniejszy, gdyby Blizzard nie zmusił do "update'u" także tych, którzy nie byli nim zainteresowani. A tak mają przeciwko sobie nie tylko tych, którzy zawiedli się na Reforged, ale także całą społeczność graczy, którzy korzystali - i chcieli nadal korzystać - z klasycznej wersji gry. Niektórzy wręcz przyznają, że założyli konto na Metacritics wyłącznie z tego powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za drobny offtop... ale mam problem z Reforged. Własnie przeszedłem kampanie ludzi i zacząłem kampanie nieumarłych i przeżyłem szok jak zobaczyłem nieumarłego Arthasa.

Clipboard01.thumb.png.5f2d7ef4db75c9b7064c57a5ef0a6afb.png

Na początku myślałem że to bug, później że może faktycznie "zapomnieli" zmienić model postaci, ale poszukałem w necie i inni mają normalnie "zreforgowanego" Arthasa. Jest jakaś opcja by to zmienić? Tak szukałem na menu gry i nic nie znalazłem.  Grę mam zaktualizowaną do najnowszej wersji co jest.

Druga sprawa jak się zaczyna zwykłe mapki by grać sobie z komputerem? Mam do wyboru "potyczka" i "gra dowolna". Obydwie mnie łączą online.. A chce sobie z kompem zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś w sprawie potencjalnych implementacji statystyk w BattleNet'cie do W3 Reforged ?
Śledzę na Twitchu kanał Brytyjczyka zapaleńca w W3 i odkąd wyszedł reforged battlenet nie przypomina tego z wersji oryginalnej :( 
Zna ktoś jakąś informacje w tej sprawie ?
Chętnie bym sobie powrócił do W3 rozgrywek klasycznych rankingówek 4 vs 4 ale bez statów nie mam bodźca :P  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...