Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

U mnie gra tez sie wywalala jak chcialem wlaczyc SP. Ale dzisiaj w konfiguracji ustawilem na nieco nizsza rozdzielczosc (z 1152x864 do 1024x768), odswiezanie 100hz i filtrowanie tekstur bilinearne. I gra dziala. Dziwne...

EDIT: Ustawilem wszystko tak jak bylo wczoraj i tez mi dziala :P nic nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra chodzi na maksymalnych detalach i mi nie wywala. Mam radeona 9200 Także nie wiem o co wam chodzi. może gra ma problem ze sprzętem jakieś z firm...

A co do poprzednika, u mnie taki błąd nie wyskakiwał, wszystko się ładnie zainstalowało mimo tego, że mam zepsuty DVD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer
Witam!

Mam problem z multiplayerem, zalozylem konto i wyszukalem serwery (byly dostepne 2) za kazdym razem prubujac doloczyc do jakiegos gra po prostu staje w miejscu. Wyskakuje napis dolaczam do serwera czy jakos tak i nic sie nie dzieje przez 5 minut. Dodam ze singleplayer przeszedlem caly bez zadnych problemow.

Czy ktos wie co robic?

Właśnie. Mam ten sam problem. Pograłbym sobie po sieci, bo gierka oferuje wiele ciekawych broni i kilka trybów rozgrywki, mogłoby być zabawnie gdyby nie to, że: 1) mało serwerów 2) wiesza się przy próbie łączenia.

Ma przejście przez firewall, więc to nie problem zapory. W necie nie mogę się doszukać rozwiązania, a ludzie z CDA milczą. No cóż... Siła w tłumie.

Ktoś wie jakie może być rozwiązanie problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zkolei mam inny problem,otóż gra niechce mi się zainstalowac wogóle.Po uruchomieniu instalki NOD32 wskazuje wirusa,wyłączam NOD32 odpalam setup jeszcze raz,i za każdym razem wyskakuje mi komunikat:Access to an unnamed file was denied.

Jak sobie poradzic z tym problemem.

Muj konfig:

Procek:P4 2,4ghz

Grafika:Palit ATI Readon 1600xpro agp8x

Pamięc:512mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: Uruchamiam instalację. Idzie spoko do pewnych 3 plików przy których wyskakuje błąd CRC. Ratując sprawę ignoruję ten błąd i te 3 pliki przekopiowywuję ręcznie. Gra działa!!, ale kiedy biorę singla wychodzi do pulpitu. Czy to wina tych 3 plików, czy to rzecz która dręczy innych forumowiczów?? Proszę o pomoc!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Mam ten sam problem. Pograłbym sobie po sieci, bo gierka oferuje wiele ciekawych broni i kilka trybów rozgrywki, mogłoby być zabawnie gdyby nie to, że: 1) mało serwerów 2) wiesza się przy próbie łączenia.

Ma przejście przez firewall, więc to nie problem zapory. W necie nie mogę się doszukać rozwiązania, a ludzie z CDA milczą. No cóż... Siła w tłumie.

Ktoś wie jakie może być rozwiązanie problemu?

Chyba zostalismy pozostawieni na pastwe losu :P Wszystcy problemy z SP a my z MP:D ech jak uda ci sie rozwiazac problem to daj znac chetnie bym pogral :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem, kupiłem najnowsze CDA instaluję grę Project Snowblind z czym było wiele perypeti bo Norton wykrywał plik snowblin.exe jako wirus. Ale do rzeczy mianowicei minimalne wymagania gry podane na płycie to proc. 1,5Ghz 256 RAM i płyta 64MB. Moja konfiguracja to:

Intel Celeron 2,6Ghz

768 MB RAM niestety nie wiem gdzie sprawdzić jaki dokładnie

Radeon 9200SE SERIES prawdopodobnie 128 MB ale nie jestem pewien i w menadżerze sprzętu są podane dwie karty ww. i RADEON 9200SE sexondary nie wim co to znaczy

więc z tego co wiem spełniam minimalne wymagania, a mimo to podczas uruchamiania gry wyskakuje komunikat "Unable to launch game, please check if your graphic hardware meets the minimum required specification" naciskam OK i zmieniam ustawienia próbowałem najniższe, najwyższe i średnie ale mimo to jak daje OK znów wyskakuje ww. komunikat. :( co mam zoribić pomóżcie!!

PS. dodam tylko że mam ORYGINALNEGO WINDOWSA XP HOME i service packa 2 najnowsze sterowniki do karty graf. i jestem miesiąc po foramcie, nie mam też żadnych wirusów przynajmniej norton nic nie wykrywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o migający ekran przy procesorach dwurdzeniowych to wystarczy sciągnąć i zainstalować analyzer np. AMB Dual Core Analyzer i po problemie.

Przynajmniej u mnie jest po problemie :lol: :lol: :lol:

Super gierka na maxach śmiga :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę infosów.

1. Redakcja milczy.

Ano milczy. Redakcja pracuje od poniedziałku do piątku. Nie pełnimy jakichś dyżurów redaktorskich, nie mamy "gorącego telefonu" czy coś, więc nie oczekujcie, że ktoś wam w sobotę czy niedzielę odpowie. Chyba, że Ghost ma chwilę czasu w domu i zajrzy na forum. :)

2. Wirus w plikach.

Bloodhound to mechanizm herystyczny w Nortonie. Nie nazwa wirusa. Mechanizm ten zgłasza, że program ma w środku jakieś mechanizmy oddziaływujące na system W32 (Windows 32 bitowy). Ano ma, ale nie jest to wirus. To pozostałość po zabezpieczeniu gry. Po za tym, przed wypuszczeniem gry do tłoczni sprawdzana jest za pomocą 3 antywirów, a w samej tłoczni jeszcze czwartym.

3. Gra przed puszczeniem do tłoczni została sprawdzona na 5 komputerach w redakcji i jednym w domu (moim, bo gra tak mi sie spodobała, że przeszedłem ją całą) i na wszystkich działała bez najmniejszego problemu. Gdyby były jakieś kłopoty, nie dalibyśmy jej do pisma.

4. Była testowana i na GeForcach i na Radeonach. W domu mam GF 6600, a w pracy Radeona 9600. Grając trochę tu, trochę tu przeszedłem ją całą.

Oprócz tego była sprawdzana na starszym kompie z GF 4200Ti i Radeonem 8500. Chodzi na nich bez kłopotu.

5. Jeśli crack No-CD pomaga to można go używać. Jako właściciele legalnej wersji macie do tego prawo.

6. Zmieniające kolory tekstury, czy zielone tekstury to prawie zawsze sprawa sterowników, podkręcenia karty lub po prostu zbyt słabej karty dla ustawionych parametrów grafiki.

7. Jeśli instalacja sterowników nie pomogła to zaktualizujcie też DirectX.

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=16502

8. Spróbujcie też zaktualizować sterowniki karty dźwiękowej bo czasem wbrew pozorom to właśnie ona jest winna wywalaniu się gier. Jak aktualizacja nie pomoże, to spróbujcie jej też zmniejszyć tzw. przyspieszenie sprzetowe.

9. W poniedziałek poszukam trochę w internecie, może znajdę tam jakieś rozwiązania waszych problemów. Choć to co znajdę pewnie też będzie na zasadzie gdybania, bo w redakcji po prostu nie mamy problemów z tą grą.

I kilka pytań do osób z problemami. Moga mi trochę ułatwić diagnozę problemu.

1. Czy gra jest instalowana i uruchamiana z konta z uprawnieniami administratora?

2. Czy Windows ma zainstalowanego Servis Packa 2?

3. Czy próbowaliście przed włączeniem gry wyłączyć zbędne oprogramowanie działające w tle Windows?

4. Czy program "dxdiag" nie wykazuje problemów z jakimiś sterownikami?

I na razie tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9200SE SERIES prawdopodobnie 128 MB ale nie jestem pewien i w menadżerze sprzętu są podane dwie karty ww. i RADEON 9200SE sexondary

Zmartwię cię. Na tej karcie nie pograsz. Nie jest to kwesta shaderów czy ramu na karcie ale po poprostu nie pograsz. Mi na tej karcie gra sie uruchomiła ale tekstury nie były poprawnie wyświetlane (bodajże od 3 misji brak jakby shaderów mimo iz karta ma 1.4 a GeForce 4Ti ma 1.3 gra na niej działa poprawnie) oczywiście nie zaszkodzi ci pokombinować ale mi osobiście (2 tygodnie kombinowania) nie działało. Jak tobie sie uda uruchomić to gratuluje :wink: :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_pr...snowblind.shtml

- wystarczy ściągnąc z tej stronki : Project: Snowblind v1.0 [ENGLISH] No-DVD/Fixed exe... skopiowac do pliku gdzie jest gierka i mozna grac :D przynajmniej u mnie to zadziałało... :P

noo właśnie co z tym internetem... ja moge tylko zakładac serwery bo przy dołanczaniu gra sie zacina i klapa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, rozumiemy że pracujecie można wam to wybaczyć Ghost :P.

Co do migających monitorów to wyjaśniłem sprawe przy dwurdzeniowcach. Widze że ten crack też działa więc myśle że uda sięodpalić u innych tę zajedwabistą gierke.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Właśnie. Mam ten sam problem. Pograłbym sobie po sieci, bo gierka oferuje wiele ciekawych broni i kilka trybów rozgrywki, mogłoby być zabawnie gdyby nie to, że: 1) mało serwerów 2) wiesza się przy próbie łączenia.

Ma przejście przez firewall, więc to nie problem zapory. W necie nie mogę się doszukać rozwiązania, a ludzie z CDA milczą. No cóż... Siła w tłumie.

Ktoś wie jakie może być rozwiązanie problemu?

Chyba zostalismy pozostawieni na pastwe losu :P Wszystcy problemy z SP a my z MP:D ech jak uda ci sie rozwiazac problem to daj znac chetnie bym pogral :)

Niestety brak mi pomysłów, od której strony się zabrać. Sieć milczy, google zapytane o patch w kontekście nazwy Project: Snowblind niestety wyrzuca jako wynik jedynie patche, o których inni już tu wspominali. Być może trzebaby coś pozmieniać w ustawieniach sieci w Win, ale skoro inne gry mi działają a ta nie to problem musi być właśnie z nią, tak myślę. I wcale nie jest taka stara, żeby coś jej nie pasiło.

Rzecz mnie przerasta :). Poczekajmy na reakcję Ghosta i wynik jego poszukiwań skoro powiedział, że się zajmie sprawą.

Pozdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...