Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

A mnie po skopiowaniu kraka wyskakuje takie cuś

zonk.JPG

dodam, że przed kopiowaniem czegokolwiek, gdy włączałem gre wyskakiwał czarny ekran i po chwili wracałem na pulpit

AMD 1000

512 RAM

R9550XT

kurde mi też sie tak samo dzieje kiedy zgram cracka :/ moja konfiguracja to athlon 1,3 , 384 ramu ddr i radeon 9550 <HELP> :( :?

EDIT:czemu ktoś zgłosił mój post do moderatora ??(już nieaktualne :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z wirusem (a nie chce zmieniać antywirusa):

1) Wyłączamy auto-ochronę anywirusową

2) Instalujemy grę

3) Ściągamy:

http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_pr...snowblind.shtml

4) Rozpakowujemy i podmieniamy pliki w katalogu snowblind (to są akurat te 3 niby zawirusowane)

5) Włączamy auto-ochronę.

6) Gramy (chyba) komfortowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszytkich któży mają proble ,żę po naciśnieciu single playear wywala ich na pulpit :

1ściągamy dwa pliki

http://www.securom.com/support/customers/e...nowblind_sp.zip

http://www.securom.com/support/customers/e...2/snowblind.zip

Mi dzięi temu poszło jeśłi pisze żę niewłaściwa płyta podmień te pliki w innej kolejności.

Miłego grania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam proca 1.8 Ghz Durka, 256 DDR RAM, grafę GF 4 MX. Gdy włączam grę, pojawia się ekran ustawień grafiki. I choćbym nie wiem co stawiał, nawet najniższą jakość zawsze pojawia się jakieś ogłoszenie. Chodzi w nim chyba o obniżenie poziomu grafiki. Próbowałem wszytkich kombinacji i NIC NIE POMOGŁO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam proca 1.8 Ghz Durka, 256 DDR RAM, grafę GF 4 MX. Gdy włączam grę, pojawia się ekran ustawień grafiki. I choćbym nie wiem co stawiał, nawet najniższą jakość zawsze pojawia się jakieś ogłoszenie. Chodzi w nim chyba o obniżenie poziomu grafiki. Próbowałem wszytkich kombinacji i NIC NIE POMOGŁO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj konfig: PIV 3G HT, 1GB RAM, Gainward GF 7600GS, 2x160GB HDD SATA II Seagate.

I tez wywala mnie do pulpitu. najpierw na samym poczatku 1 misji w cutscence. Za drugim razem przerwalem cutscenke i gra sie zemscila za ten czyn i wywalila mnie do pulpitu juz w 3 misji podczas fajnej strzelaninki ulicznej.

Stop - czekam na patcha badz rozwiazanie problemu ze strony CDA, bez nigo nie podchodze juz do tej gierki.

W problemy konfiguracji nie uwierze, Half Life 2, FEAR, DOOM 3, AoE III i inne bardziej wymagajace gry mi chodza bez zadnych problemow.

Komp zawsze odwirusowany i wolny od wszelkiego typu pluskw.

Uzywane programy (brykają sobie w tle) McAfee Sec Center (full), Avast Antivir, Windows Defender - ale zaden z nich nie zglasza zadnych nieprawidlowosci, wiec wnioskuje ze raczej nie sa przyczyną problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff... w końcu odpaliłem tego single'a. I bardzo dobrze, że wcześniej zamieściłem te łatki - jednak pomagają, ale... po dograniu do gry cracka. Co to za czasy, żeby do gry oryginalnej (!) i z CDA (!!!) dogrywać takie pliki ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdy wlanczam gre menu jest bardzo kolorowe i mruga wszystkimi kolorami i gdy gram pomieszczenia są czerwono zolto zielono jakiestam czyli wszystkie kolory tenczy czy wie ktos jak usunąć ten problem (gram na najnizszych detalach 640 x 480 i bez bajerow

No to jest nas dwóch :). Czy Ty masz cały czas takie kolorowe tekstury? Bo u mnie tylko przez chwilę takie się robią, żeby wkóncu powróciły normalne kolory. Ale po dość krótkim czasie (jak się zacznie jakaś większa zadyma) znowu wszystko zaczyna się chrzanić. Czy ktoś wie w czym może tkwić problem?

u mnie powracają w chwili gdy strzelam czyli nie strzelam kolorowo strzelam robi sie noramalnie ale tylko przez chwile

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z multiplayerem, zalozylem konto i wyszukalem serwery (byly dostepne 2) za kazdym razem prubujac doloczyc do jakiegos gra po prostu staje w miejscu. Wyskakuje napis dolaczam do serwera czy jakos tak i nic sie nie dzieje przez 5 minut. Dodam ze singleplayer przeszedlem caly bez zadnych problemow.

Czy ktos wie co robic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...