Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

Przy instalacji wyświetla mi wirusa w 3 plikach (tak jak kilku innym) Problem leży w tym, że ten (tu oszczędzę sobie niestosownych epitetów) antywirus usuwa te pliki i pomimo zakńczenia instalacji nie mogę grać.

Edit: Wyłączenie antywirusa nic nie dało. Dodam, że on pyta w 2 plikach czy usunąć. Ale Snowblind.exe usuwa od razu po instalacji i nie pyta o pozwolenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9550, Single nie działa, w przeciwieństwie do Multi. Tego pliku też nie mam. Przejrzałem readme i oto , co zobaczyłem.

Podczas instalacji/uruchamiania gry Project: Snowblind zostanie stworzony plik securom_v7_00.dat, który będzie zapisany w katalogu ‘Application Data’.

[...]

Plik ten jest niezbędny do prawidłowego uruchomienia gry Project: Snowblind.

[...]

Moduł ten jest automatycznie uruchamiany podczas rozpoczęcia gry Project: Snowblind, jeżeli zalogowany użytkownik posiada uprawnienia administratora. W przypadku użytkowników nie posiadających uprawnień administratora, zalecamy pozostawienie tej usługi jako aktywnej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej pod adresem www.securom.com

Trochę pogrzebałem w necie - podobno ponowne uruchomienie komputera powinoo pomóc. Zaraz sprawdzę i dam edita, czy rzeczywiście tak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma ten plik to PROSIŁBYM O PRZESŁANIE MI GO. Z gory dzięki.

Gra musi być zbabolona ze ten plik się nie chce utworzyć (kolesie z Cennegi pewnie namieszali). A swoją drogą wysłałem maila do Cenegi z zapytaniem o Snowblind i dostałem takie coś: "Witam,

Pomoca w sprawie gier z gazet zajmuje się redakcja danego magazynu.

"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoło się dzieje z Project: Snowblind, ale po kolei (jak mawiają przeciwnicy PKP):

- przy instalacji wyskakuje notka o wirusie w plikach *.exe (Norton Internet Security 2005)

- przy próbie uruchomienia - to samo - notka o wirusie

(można być mądrzejszym i wyłączyć auto-protect antywirusa - zadziałało - sprawdziłem)

ale później jest jeszcze śmieszniej - po zrobieniu wyjątków w nortonie i próbie uświadomienia mu, że snowblind.exe to jednak nie wirusy, a następnie po próbie odpalenia gry wywala kolejny błąd:

aplikacja snowblind.exe NIE jest prawidłową aplikacją systemu Win32 - to CZYM BYŁA JESZCZE 5 MINUT TEMU SKORO DZIAŁAŁA??!!

jeśli ktoś wpadnie na pomysł jak to cholerstwo obejść to będę zobowiązany za pomoc.

a co samej gry - polecam - pograłem godzinkę i jest bardzo fajna (tylko szukanie savepointów upierdliwe trochę jest, a poza tym rozwała w czystej formie:) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie jest podobny problem... ale tez nie do konca. Pokazują się wszystkie intra no i wlasciwie po tym HDD przestaje reagowac. Co jakies 20 sekund djae o sobie znac w postaci zapalenia sie diody na pół sekundy, w czasie tym slychac ze chodzi, i znowu przerwa na 20 s. Kiedy ustawicznie walilem w klawiature udalo mi sie osiągnąć nieuchomy widok menu (kursor sie nie poruszal) a jakiekolwiek zmiany na ekranie byly widoczne po tych 20 sekundach jak ruszyl dysk twardy. Nie wiem czego to jest wina bo w innych grach nie mialem problemu z dyskiem. Wymagania są spełniane przez gre więc niby powinna ruszyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem (jak, kur..., zwykle do cholery :/)

Gierka chodzi płynnie, ale jest pewna rzecz, która strasznie wkurza mnie podcza rozgrywki (grałem z 5minut w sumie :)). Otóż co jakiś czas tekstury w grze robią się kolorowe. Chodzi o to, że normalne kolory znikają, a zastępują je jakieś pomarańczowo-zielono-żołto tekstury oO. Na chwilę. A potem znów wszystko wraca do normy. Na chwilę... :|

Ogólnie spełniam wymagania sprzętowe, myślę jednak że wina leży w mojej karcie graficznej a mianowicie GF3 Ti200, wszak trochę stara jest i może jakis shadderów nie obsługuje... Ale nie jestem pewien.

P.S. Próbowałem wszelkich ustawień graficznych i kał mi to dało... Ktoś wie jak można mi pomóc?

Tylko nie mówcie, ze muszę sobie sprawić nową grafikę...

No ale skoro choć przez chwilę mi wyświetla normalne tekstury, to może jednak wina leży gdzie indziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark666:

Wielkie dzięki, pomogło i na komunikat o wirusie i na komunikat o złym CD.

BTW Nie powinieneś dostać bana bo z tego co wiem używanie No-CD Craków na legalnym oprogramowaniu (jakim jest gra z CDA) jest legalne.

Używanie craków na piratach jest nielegalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji wyskoczył jeszcze jeden problem: Żaden dialog w czasie gry (nie w cutscenkach) się nie wyświetla. Widać przez ułamek sekundy napisy, brak jakichkolwiek dialogów mówionych.

Pytanie: Dlaczemu ostatnio notorycznie zdarza się wam dawać uwalone gry? To już sie paranoja robi, żeby używać cracka do zmuszenia oryginała do działania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project: Snowblind v1.0 [ENGLISH] No-DVD/Fixed EXE

takie coś trzeba ściągnąć?

Super, żeby na oryginalnej pełnej wersji trzeba było używać cracka... Jak szanowna redakcja wymyśli jak Snowblinda odpalic BEZ cracka to był bym rad za napisanie tego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...