Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARIO rlz

Project Snowblind

Polecane posty

ja mam geforce 2 MX... MX

i działa

Niemożliwe, przeciez ona wymaga pixel shaderow na karcie :shock: :o

Możliwe. W wymaganiach nie napisali że wymaga shaderów tak jak napisali przy crashdy'u. A pozatym może mi ktoś powiedzieć mi dlaczego nie działa tylko wyskakuje mi z pytanie czy aby napewno moja karta spełnia wymagania. M mój komp to AMD Athlon 1.8 256 ram GF MX 4:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_pr...snowblind.shtml

Ryzykuje zbanowaniem ale mam nadzieję, że moderatorzy okażą wyrozumiałość. Dziękuję za uwagę.

Nie musisz się zbytnio przejmować bo przecież pisze jak sciągasz plik " mozesz to sciągnąć tylko jeśli masz orginalną wersję " czyli jak dostaniesz bana za to ,to będzie tak jakby ban za nic :P teoretycznie :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem gdy wlanczam gre menu jest bardzo kolorowe i mruga wszystkimi kolorami i gdy gram pomieszczenia są czerwono zolto zielono jakiestam czyli wszystkie kolory tenczy czy wie ktos jak usunąć ten problem (gram na najnizszych detalach 640 x 480 i bez bajerow

No to jest nas dwóch :). Czy Ty masz cały czas takie kolorowe tekstury? Bo u mnie tylko przez chwilę takie się robią, żeby wkóncu powróciły normalne kolory. Ale po dość krótkim czasie (jak się zacznie jakaś większa zadyma) znowu wszystko zaczyna się chrzanić. Czy ktoś wie w czym może tkwić problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że crack tutaj coś miesza. Gdy włączam grę z oryginalnymi plikami, to w menu wszystko jest kolorowe, jednakże nie idzie odpalić single playera. Gdy uzywam cracka, to postacie w menu są takie jakieś niewidoczne, zamazane. A w trzeciej misji wszystko ma jeden kolor. Poza tym, nie słyszę żadnych dialogów w grze, ani nie widzę napisów, pomimo włączenia ich w menu. Widzę je tylko przez ułamek sekundy.

Kandydat na kaszanę roku w CDA. Przykro mi to mówić ale jest to już kolejna giereczka, która sprawia kłopoty. Dobrze, że nie kupuje CDA dla gier. Jednakże powinniście się dogadać z twórcą gry, i nie pozwolić na jakieś modyfikacje. Jak to jest, że normalna wersja działa dobrze, a ta od was nie chce za Chiny Ludowe działać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie tez nortonek wykrywa wira....gra sie niby instaluje ale odpalic nie ma szans w folderze sa niewypakowane pliki bez archiwów :) a juz myslalem ze moj boski komp cos namieszal pocieszyliscie mnie wiadomoscia ze Wam tez sie tak dzieje hehe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i panie, jesli takowe tez maja problem z ta gra :mrgreen: ), uwazam ze problem nie tkwi w grze, tylko w konfiguracji Waszych maszyn. Niektorym ta gra smiga bez problemu - w tym i mi jak na razie (as far as good 8) ). Moj komputer to zadna nowosc: AMD Athlon 1,80GHz, 768MB RAM i GF4 Ti 4200 i jesli chodzi o plynnosc gry wiecej problemow mialem z Just Cause czy Bet On Soldier... Mysle ze CDA nie pozwoliloby sobie na taka wpadke i na pewno nie daloby zawirusowanej gierki :?. Mysle ze to kwestia ustawien z odswiezaniem wlacznie. Z tego co widze ze screenow, wydaje mi sie ze niektorzy z Was probuja to odpalic na windzie 98 - to faktycznie moze byc problem, bo gra byla robiona na XP i to zapewne z service packami. Byc moze wraz z postepem w grze, tez cos mi sie sp... (choc mam nadzieje ze nie, bo juz sie wciagnalem), ale skoro teraz smiga, to gra raczej jest OK i w czym innym dopatrywalbym sie problemu. Ten crack nie wiele tu chyba zdziala, poza ominieciem zadania plyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spojrzyj na to z tej strony, że wywala z gry w 3 misji, wcześniej było ok ?

To tak jak z bebiko coś tam 2, albo innej aferze z lekami, że jakaś partia "towaru" była wadliwa :P IMO ...

A jaka jest 3 misja, bo nie wiem czy mam sie juz stresowac, czy za chwile... Teraz biegam rozwalac hackerow, zeby otworzyc jakis wlaz w podlodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie, sam początek gry, jak lecisz do HongKongu, i wysadzają tymi działami magnetycznymi, Twój heli, i zabierasz się za exterminacje, dalej Ci nie powiem ... bo mnie wywala.

Uff! To chyba mam fart (gra chodzi), bo problem dzial zniknal :twisted: i juz jestem dalej. Mam nadzieje iz znajdzie sie sposob zeby kazdy mogl sie nacieszyc Snowblindem, bo IMO jest czym.

Ktos wczesniej sie pytal czy pojdzie na GF 4 MX - nie pojdzie (ale na 3 tak - ciekawe...), tak jest napisane w readme do gry. Nie pogramy sobie tez na win95/98/ME/NT jak i na niektorych laptopach. Napisali tez ze gra moze wywalac do systemu jesli jest wlaczony Norton Antyvirus i CrashProtector. Mozna zadzwonic do pomocy technicznej Cenegi (chyba predzej tak cos pomoga niz mailem) pod nr 22 868 52 61.

Pisze to wszystko, bo z doswiadczenia wiem ze nikt nigdy nie czyta plikow readme ;D

Pozdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nas 3. Ja mam podobny problem do niektórych. Gra chodzi ładnie na max ale już w menu widać że obraz miga na wszystkie kolory tęczy, tak samo podczas gry co uniemożliwia granie.

Proszę o pomoc.

Mój config:

AMD Athlon X2 4200+

GeForce 1700 GT 512 Mb

1 Gb RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...