Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

League of Legends v.3

Polecane posty

Zagrałem z ciekawości w tę grę i spodobała mi się. Kupiłem sobie Mordecaisera i Ashe - przyjemnie mi się nimi gra, zwłaszcza tym pierwszym. Wbiłem 5 poziom. Nawet udało mi się raz na PvP wygrać z drużyną dziś, więc jestem dosyć zadowolony :) Szkoda tylko, że ostatnio tak ciężko mi wygospodarować godzinę bez przerwy na grę. No cóż, LoL będzie musiał pozostać rozrywką na weekend.

BTW, jakich championów byście polecili dla żółtodzioba prócz tych, co mam? Myślałem nad Garenem i Dariusem. A może kupno jakiejś paczki z championami nie byłoby głupim pomysłem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darius, pomimo tego co ludzie piszą, wcale aż tak łatwy do ogarnięcia nie jest, Garen za to jest łatwiutki, i strasznie mocny, tak więc go bym ci polecił. Te paczki z champami to raczej moim zdaniem głupota, bo RP możesz przeznaczyć bardziej pożytecznie (np. kupić sobie champa w promocji, czy jakiegoś skina).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie pieniądzy na skiny to jak dla mnie głupota ale cóż.

A co do pytania to garen jest świetny nawet przy robieniu za tanka potrafi mocno "ugryść". No i warto sprawdzić darmowego alistara z skórka za subskrypcjie konta riotu na yt. I może jeszcze master yi choć wymaga szczególnie na początku trochę ostrożności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dunk

osoba która grała w moby albo dopiero zaczyna ale wie że będzie grać dłużej wręcz powinna rp wydać na paczkę bo z takiej paczuszki zaoszczędzi sobie kupę IP które będzie musiała wywalić na komplet 2 pakietów run przynajmniej. Oczywiście jeśli ktoś gra tylko kilkoma champ. to nie jest to warte swojej ceny ale prędzej czy później będzie moment a pograłbym sobie Heimerem czy czymś innym. Gdyby nie to że większość champ. z obu paczek posiadam to sam bym sobie sprezentował za RP ze streamów:P.

@klejnoty Tarica

xDD rozwaliłeś. od tej chwili też chcę się tam dostać tym bardziej że geju to mój ulubiony suppek biggrin_prosty.gif

@dywizje

z 0 do 67 lp potem na 30 + -3 za crasha w lobby czyli 27 i teraz 70. 2 mecze i potem 3 i wreszcie złoto a potem już z górki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kupowaniem tej paczki to był żart? 3900 RP za bundle, w którym nie ma nawet jednej postaci za 4800. Co z tego, że jest ich tam sporo, jeśli to głównie 450, 1350 i czasami 3150? To już zdecydowanie lepiej zostawić sobie te RP i kupować postacie na promocja, przynajmniej będziesz miał te, którymi na prawdę chcesz pograć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny boleśnie się przekonałem, że gracze z Polski to okropna plaga w LoLu. Grałem rankeda z 2 premade: Ezrealem i Garenem, którzy razem poszli na bota. W meczu szło mi bardzo dobrze tak jak i 2 pozostałym graczom oprócz polaczków z bota. Gdy zaczęli ginąć zgodnie opuścili grę. Gra ciągnęła się 3 vs 5 i nagle zacząłem wraz z 2 pozostałymi graczami świetnie sobie radzić i pod naszym nexusem zabijaliśmy wszystkich 5 przeciwników raz po raz. Zdobyłem kilkanaście killi gra wydała się możliwa do wygrania gdyby nie 2 żałosnych polaczków, którzy stwierdzili, że lepiej wyjść z gry niż pomóc drużynie ją wygrać. Po dłuższym czasie mecz przegrałem, zaraz przed końcem meczu wrócił Garen tylko po to żeby wyśmiać nas, że bez niego nic nie zrobimy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o skilla jakiego prezentują tylko zachowanie. Ogólnie jeśli chodzi o gry multi (a przerobiłem na prawdę wiele) to 70 % ludzi, którzy coś odwalają okazują się... Polakami... Anglicy głównie grają w strzelanki i zazwyczaj chodzi o śpiewanie/wydzieranie się w lobby przez 10-latków. Polacy prezentują wszystko co najgorsze w grach takich jak Gears of War, CoD, Halo (no dobra, w Halo nie do pobicia są Niemcy...) , LoL właśnie czy nawet WoW...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

polecam poczytać trybunał eune. tam w co drugiej sprawie znajdziesz rodzime [ciach]. a nawet jak nie znajdziesz, to pomiędzy zwykłymi [ciach] będzie ukryte 'kto z polski!?'. Polacy w dużej mierze zniszczyli community tej gry, szczególnie serwera wschodniego i to nie jest problem obok którego można przejść obojętnie, udając że coś takiego nie istnieje.

/oczywiście nie uważam, że ta sprawa dotyczy tylko polaków - dotyczy ich za to w sporej części. dlatego jeszcze raz polecam raportować każdy flame czy nawet negatywne nastawienie, bo to naprawdę przynosi efekty/

edit: upsik, przepraszam za brzydkie słowa. w każdym razie były tam nieprzyjemne wulgaryzmy po polsku i angielsku, pojawiające się w każdym reporcie eune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tu nawet nie chodzi o skilla jakiego prezentują tylko zachowanie. Ogólnie jeśli chodzi o gry multi (a przerobiłem na prawdę wiele) to 70 % ludzi, którzy coś odwalają okazują się... Polakami..."

opowiedz jak obliczyłeś te 70%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem że i czy gram na zachodnim serwerze czy na wschodnim to flame jest taki sam tylko w innym języku. Jest identyczny w przypadku polaków jak i anglików itd. Wszędzie znajdzie się gracz który nie umie się zachować i trolluje. Według mnie po prostu różne kraje szukają sobie takiego kozła ofiarnego chociaż że w swoim stadzie mają takie same barany jak są w innych krajach. Oni psioczą na nas, my psioczymy na kogoś innego i tak każdy zwala na kogoś innego a żaden nie jest lepszy od innego. Ja gdy widzę kłótnie to od razu wyciszam sobie dane osoby bo po co mam się denerwować. Ostatnio pierwsze co robię to pisze że pochodzę z Polski i czekam na reakcje reszty jak będzie ok to nikogo nie wyciszam na starcie a gdy już widze że ktoś ma coś do mojego pochodzenia to automatycznie go wyciszam bo wiem że co by się nie działo w grze to wszystko według tego osobnika to by była moja wina. Zauważyłem też że czym wyższe elo tym flame potrafi być agresywny i ciągnięty przez całą grę tylko wtedy jest to zazwyczaj uzasadniony czymś flame nie jest taki bezmyślny ale i tak on istnieje ale możliwe że to wina presji na wyższym elo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho widzę, że znowu zaczyna się dyskusja, że polaczki to plaga i 99% polaczków to lebiegi. Oczywiście ten 1% to wyjątkowy Pan Gracz Polak co nigdy nie popełnia błędu ale za to jest ciągnięty w dół przez pozostałe community. Oczywiście też prezentuję poz wychowania nieosiągalny dla innych śmiertelników i wręcz grzmi "uczta się matoły". I ofc tylko ten typ tutaj piszę komentarze na tym forum.

Seriously? I mean... really? <facepalm>

Boże ludzie mają internet od kilka lat i jeszcze się nie dowiedzieli, że jest zamieszkany przez trolle? Przez nie dojrzałych ludzi? Przez dzieci? Moby maja NAJGORSZE community ze wszystkich gier. Przyzwyczajcie się albo zmieńcie gatunek. I pamiętajcie, że trolle są międzynarodowe ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że dziś miałem grę, w której głównym pretendentem do reporta był Rumun. Koleś na początku zastrzegł, że jeśli są jacyś Polacy w teamie, to od razu rzuca w niego reportem. W trakcie gry, kiedy coś poszło nie tak, rzucał tekstami i podejrzeniami o to, że któryś z naszego teamu jest Polakiem. W końcu się wkurzyłem i odpisałem, że ja jestem. I wiecie co? Oprócz owego obcojęzycznego, wszyscy czterej w naszym teamie byliśmy Polakami. Przegraliśmy, i jedyne co koleś napisał, to coś takiego: "Why I alwayse playin with polish, they are so lame." Pisownia oryginalana. biggrin_prosty.gif

Nieco wyżej pisałem, jak się ma sprawa wulgaryzmów na Forum... Czy muszę zacząć karać, żeby wszyscy się dostosowali? - Bethezer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała pytanie: zainstalowałem LoL-a, przeszedłem samouczek i teraz mam pytanie: czy koniecznie muszę rozmawiać z kimś podczas gry ? To znaczy mam słuchawki z mikrofonem, ale to chyba da się jakoś wyłączyć, można grać bez głosu, itd.. Znaczy się, skoro zaczyna to jestem raczej słaby, nie chce mi się wdawać w utarczki słowne..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała pytanie: zainstalowałem LoL-a, przeszedłem samouczek i teraz mam pytanie: czy koniecznie muszę rozmawiać z kimś podczas gry ? To znaczy mam słuchawki z mikrofonem, ale to chyba da się jakoś wyłączyć, można grać bez głosu, itd.. Znaczy się, skoro zaczyna to jestem raczej słaby, nie chce mi się wdawać w utarczki słowne..

W lolu nie ma wbudowanego czatu głosowego. I chwała Bogu za to. Brakuje tylko żeby gimbusy (chodzi mi o mentalność, nie o wiek) komentowały to, co się dzieje na ekranie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej używaj popularnych wśród newbie zwrotów :

-OMG n00b

-nice feed

-i afk bg

-i mid or afk

W ten sposób wmieszasz się w tło i nikt nie będzie cie podejrzewał o znajomość języka angielskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...