Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Assassin's Creed

Polecane posty

Ludzie, spokojnie, mnie tylko nie podoba się przedstawienie muzułmańskiej sekty asasynów jako tych którzy pragną pokoju. O zamiłowaniu muzułmanów do pokoju na świecie mogliśmy sie przekonać 11.09.01, oraz później w Madrycie, Londynie i nie tylko. Bardziej odpowiadałoby mi, gdyby Altair należał do jakiejś tajnej organizacji pochodzącej z Europy. A tak będziemy mieli gierkę, w którą ze szczególną radością będą pogrywać gracze z Emiratów i Arabii Saudyjskiaj.

Człowieku, Ty w ogóle wiesz co to były krucjaty? To nie były boje ku chwale boga, mało kogo tak naprawdę obchodziło wyswobodzenie Ziemi Świętej. Nie walczono tu o odkupienie, o zbawienie (nie mówię tu o tych pierwszych krucjatach). Walczono dla bogactw i ziemi, które były zagarniane muzułmanom. Wspominasz tu 11.09? Krzyżowcy robili gorsze rzeczy. A zresztą asamici to nie podopieczni Saladyna :roll: Oni nie mieli nic wspólnego ani z krzyżowcami, ani z 'muzułmanami.

Eee, nieee. Za duży zamęt. Tu taki ma być dopiero podczas tej ucieczki. Wtedy, to tak. Tysiące muzułmanów, a my skaczący po szałasach.

Co nie? Przecież taka misja musi być. Dlaczego? Bo podbicie Akki wiązało się z końcem III krucjaty.

Bardziej nasze piękne czasy i jakaś ficyjna frakcja terrorystyczna.

Takie coś nie ma prawa przejść.

Mi szczerze z najbliższych nam czasów, to pasuje właśnie jedynie Wiktoriańska Anglia. ;] Ew. czasy Wielkiej Rewolucji Francuskiej :wink: No i oczywiście całe Mroczne Wieki. ;]

Ha, jeżeli chcecie bliżej poznać organizacje bliźniaczo podobna do Asasynów z AC, to polecam lekturę jakiegoś clanbooka Asamitów z gry Wampir: Maskarada(ew. jeżeli wolicie średniowiecze, to podręcznik do Wampira: Mroczne Wieki) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, nieee. Za duży zamęt. Tu taki ma być dopiero podczas tej ucieczki. Wtedy, to tak. Tysiące muzułmanów, a my skaczący po szałasach. :P

A mi by zadanie w takim miejscu bardzo odpowiadało. Chaos, wszędzie śmierć, a biedny, mały, nie zwracający niczyjej uwagi, assassyn musi wyeliminować cel.

Bardziej nasze piękne czasy i jakaś ficyjna frakcja terrorystyczna.

Znając sposoby pracy Altaira, prawdopodobnie dostalibyśmy kopię Hitmana, z bardziej zręcznym bohaterem, a tego po tej serii nie oczekuję.

O zamiłowaniu muzułmanów do pokoju na świecie mogliśmy sie przekonać 11.09.01, oraz później w Madrycie, Londynie i nie tylko.

To chyba byli terroryści, nie? Jakby ktoś dla Boga wysadził się w meczecie, który wg. niego jest siedliskiem pogan, to by też świadczyło o chrześcijańskim zamiłowaniu do pokoju?

A tak będziemy mieli gierkę, w którą ze szczególną radością będą pogrywać gracze z Emiratów i Arabii Saudyjskiaj.

I ja, katolik z Europy... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. (Prawie) oficjalna data premiery:

Amazon to kolejna, po amerykańskim GameStop, sieć sklepów, która sugeruje, że światowa premiera długo oczekiwanej gry Assassin’s Creed odbędzie się 25 września 2007 roku.

Informacja ta dotyczy tym razem jednak tylko trzech wersji wymienionej wyżej pozycji. Mowa tu o edycjach na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz przenośnego Nintendo DS. Na łamach Amazon nie można się bowiem doszukać podobnych wieści w sprawie pecetowego Assassin’s Creed. Być może jest to tylko małe niedopatrzenie, które już niedługo zostanie poprawione przez pracowników Amazon.

Wrześniowa data światowej premiery Assassin’s Creed jest coraz to bardziej prawdopodobna. Pierwsze wiadomości na jej temat pojawiły się już na początku 2007 roku, kiedy to norweski oddział firmy UbiSoft, producenta i wydawcy gry, podał, że Europejczycy nie zagrają w AC wcześniej niż 28 września 2007 roku.

Hmmm Wiedźmin, nowy MoH, Crysis, no i AC :o Będzie się działo... W co jako pierwsze pogracie? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Wszystko jeszcze raz przemyslałem na trzeźwo i bez gorączki (wtedy miałem 39.3 xD , serio). No i doszedłem do wniosku, że te czasy teraźniejsze :

Takie coś nie ma prawa przejść.

A wszystko spowodowane :

Znając sposoby pracy Altaira, prawdopodobnie dostalibyśmy kopię Hitmana, z bardziej zręcznym bohaterem

Ale dalej uważam, że Wiktoriańska Anglia się nie nadaje. Czego? Tego jeszcze nie wiem, ale nie pasuje mi jakoś to miejsce. :wink:

Altair będzie członkiem organizacji, która ma na celu zakończenie wojny, a terroryści niekoniecznie myślą o pokoju. To nie jest to samo. Trzeba też pamiętać o tym, że asasyni tacy jak bohater nie opowiadają się po żadnej ze stron konfliktu.

Myślą o pokoju, ale na swój osobliwy sposób :wink: I terroryści też się nie opowiadają za innymi. Po prostu dążą do swojego zawiłego celu.

Ja tam bym nie chciał biegać z jakimś super-odjechanym gnatem, ze skręcającą się lufą i mieć noktowizor w pampersie...

Nie no, ja miałem na myśli jakiś odjechany nóż z polifonicznymi dzwonkami i kolorowym wyświetlaczem :P

Hmmm Wiedźmin, nowy MoH, Crysis, no i AC :o Będzie się działo... W co jako pierwsze pogracie? :>

W to, co pierwsze wyjdzie. Przeca wiadomo, że nie wydadzą w Polsce wszystkiego jednego dnia.

A tak będziemy mieli gierkę, w którą ze szczególną radością będą pogrywać gracze z Emiratów i Arabii Saudyjskiaj.

No tak. Ubi wspiera terrorystów i robi dla nich symulator zabójcy. Rozszyfrowałeś ich plan. Brawo =D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej uważam, że Wiktoriańska Anglia się nie nadaje. Czego? Tego jeszcze nie wiem, ale nie pasuje mi jakoś to miejsce.

A mi właśnie tak. Dlaczego? Wyobraźcie sobie Londyn A.D. 1870. Nasz potomek(?) Altaira ma za zadanie wyeliminować jakąś grubą rybę. Nadchodzi zmierzch. Mgły powoli zapełniają uliczki Bexley. Ludzie w pośpiechu wracają do domów. Na ulicach pozostają jedynie panie lekkich obyczajów i awanturnicy. Asasyn przedziera się przez tłum pijaczków, k*rw i zabijaków, by w końcu ugodzić nożem jakiegoś dostojnika, po czym rozpływa się we mgle... Ze wszystkich stron słychać gwizdy i szczekania psów. W mgle widać zapalone pochodnie. Rozpoczyna się nagonka... 8)

W to, co pierwsze wyjdzie. Przeca wiadomo, że nie wydadzą w Polsce wszystkiego jednego dnia.

Al jak tu pogodzić czas, z kasa i miejscem na dysku? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany, już sie doczekać nie mogę na tę grę. To będzie sukces. Muszę sobie kupić tę grę, bo już wytrzymać nie mogę po wszystkich trailerach jakie oglądałem. Czekam z niecierpliwością

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie tak. Dlaczego? Wyobraźcie sobie Londyn A.D. 1870. Nasz potomek(?) Altaira ma za zadanie wyeliminować jakąś grubą rybę. Nadchodzi zmierzch. Mgły powoli zapełniają uliczki Bexley. Ludzie w pośpiechu wracają do domów. Na ulicach pozostają jedynie panie lekkich obyczajów i awanturnicy ( :wink: Podkreślenie moje). Asasyn przedziera się przez tłum pijaczków, k*rw i zabijaków, by w końcu ugodzić nożem jakiegoś dostojnika, po czym rozpływa się we mgle... Ze wszystkich stron słychać gwizdy i szczekania psów. W mgle widać zapalone pochodnie. Rozpoczyna się nagonka...

No i już wiemy dlaczego Ivo chce akurat Ten czas i To miejsce :P :jocolor: Mnie akurat takie coś nie bawi. Tych panienek pewnie za dużo nie zostaje. Awanturników też. I gdzie ten tak ważny AC element jakim jest psychologia tłumu? A no ni ma. O tej porze i w takim otoczeniu, to można z nożem na widoku chodzić i nie wzbudzać podejrzeń. Jak już, to za dnia. Nocą...no byłby klimacik fajniejszy, ale co z tego? Ja wole operacje, na które patrzy kilkadziesiąt osób - wtedy jest przed kim uciekać 8) -, a nie takie, które widzi raptem kilka prostytutek. I tak wczoraj pomyślalem nad tym, gdzie mogłaby się rozgrywać druga część, i przyszła mi do głowy...Polska - czasy wojen z Turkami, Szwedami i Rosjanami. Co o tym myślicie? Mi się podoba - głównie ze względu na miejsce 8) .

Al jak tu pogodzić czas, z kasa i miejscem na dysku? :P

Kasa się znajdzie - w końcu to będzie po wakacjach, a w wakacje można trochę dorobić :P -. Miejsce na dysku - jak się usunie Just Cause, Jade Empire, STALKERa, NWN i NWN2, to powinno się znaleźć 8) . A czas...jak się oleje szkołe, to tez się znajdzie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no trailery są ciekawe. Sama gra prezentuje się ślicznie no i do tego wygląda na to, że wciągnie nas swoim klimatem. Oczywiście pominąć można kwestię wymagań boo.. nawet nie chcę o nich myśleć - może nie będzie źle :) Jednak jeszcze muszę wspomnieć o trailerach... ja wiem, że dobrze zmontowany, przepakowany fajnymi efekcikami trailer nawet ze średniej gry potrafi zrobić arcydzieło... no ale teeeeeeeen! dla mnie bomba :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę właśnie coś takiego jak jest w Assasin's Creedzie (tj. będzie) - średniowiecze, miecze, kusze itp, bo to jest coś oryginalnego...

Może nie oryginalnego, bo średniowiecze już swoje w grach przeszło na różne sposoby, ale z pewnością gra nabiera swoistej tajemniczości, mistycyzmu nawet. Osadzenie akcji we współczesności nie oddałoby tego tak dobrze, dlatego też uważam, że średniowiecze to najpiękniejszy okres dla osadzenia fabuły tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechciałbym smęcić ale twórcy mogliby wydac jakiś nowy gameplay ;/. Od pierwszego minęło dobrych pare miesięcy a my ciągle wiemy zaledwie podstawowe informacje o miejscach, mechanice, platformach i wyglądzie gry. Mogliby pokazac inne lokacje, bo o AC ostatnio bardzo cicho i may tyliko pare nowych screenków (i to do tego bliźniaczo podobnych do starych) i 1-3 screeny z innych lokacji (pustynnych etc.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie jest ciszej o Assasin's Creed, ale można to z drugiej strony odebrać jako dobry znak - może twórcy starają się realizować wszystkie pomysły tak, aby gra wyszła naprawdę super-grywalna. W końcu samą grafiką człowiek nie żyje :) Trzeba być dobrej myśli bo gra ma potencjał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafeł, zanim zaczniesz na cokolwiek narzekać to sprawdź czy naprawdę masz na co... :?

http://kotaku.com/gaming/ubiday/the-assass...iler-262748.php na ubidays pokazano wiele- pierwszy filmik to przemowa Jade ( :* :* :* ) plus teaser, drugi sam teaser

mnie łykło, muza zrobiła klimat, w sumie to tylko pokazano, że nie mamy szans na grafę z pierwszego trailera, nawet wtedy jednak AC się prezentuje milutko, choć niektórym animacją jeszcze chyba klatek brakuje. Ucięcie łba jadąc na koniu daje radę, walka też świetnie wyglądała pod wzgledem prezentacji (tylko te klatki animacji dodać gdzieniegdzie).

Ale cały teaserek ma klimat pierwszorzędny, widać też brak pop-upu (pewnie kosztem lepszej grafy, bardzo słusznie w sumie).

jeżeli wszystko bedzie się składało w spójną całość to mamy czołówkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/gaming/ubiday/the-assass...iler-262748.php na ubidays pokazano wiele- pierwszy filmik to przemowa Jade ( :* :* :* ) plus teaser, drugi sam teaser

No właśnie teaser... Te zwiastuny są ładne, klimatyczne, przyjemnie się je ogląda, ale mało mają wspólnego z rozgrywką. Nie ma to jak gameplay, który pokazuje to jak gra naprawdę wygląda. Nawet najlepszy teaser nie jest wstanie tyle powiedzieć o grze co krótki gameplay.

Chociaż trzeba przyznać, że walka prezentuje się znakomicie.

Ucięcie łba jadąc na koniu daje radę,

Tego nie zauważyłem, widziałem ruch miecza, ale to cięcie było daleko od szyi ofiary.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pafeł, zanim zaczniesz na cokolwiek narzekać to sprawdź czy naprawdę masz na co... Confused

http://kotaku.com/gaming/ubiday/the-assass...iler-262748.php na ubidays pokazano wiele- pierwszy filmik to przemowa Jade ( Kiss Kiss Kiss ) plus teaser, drugi sam teaser

Jednyne co mnie zaciekawiło to ta panna zapowiadająca grę :* :).

Nic czego byśmy nie widzieli wczesniej.

Wolę gameplay'e niż sztucznie podrasowywane scenki z gry choć od początku wiedziałemz e gra ma świetne animacje i nie potrzebuję kolejnych "klimatycznych" teaserów/trailerów.

Cóż.... czekam na drugi (!) gameplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ten teaser był oparty na silniku gry (a chyba był, bez większych upiększeń) to możemy się spodziewać naprawdę wspaniałej grafiki.

o_O jakie 'jesli' przecież wali po oczach, że to silnik gry, śicągnąłem GT wersję HD teasera i powiem, że będzie bardzo ładnie ale słowo 'wspaniale' jest wysoce za mocne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam słowa wspaniałe, ponieważ jest to moje prywatne odczucie.

Ale jednak nieco zbyt mocne to określenie. Jak dla mnie grafika jest mocno średniawa. Ot, poprawne modele postaci, ładnie odtworzone miejsce Trzeciej Krucjaty i dobre animacje Altaira. Jedyna rzecz, która się wybija ponad resztę, to kolorystyka. Tu jest już wybornie. Nawet po screenach czuć pustynny klimacik.

miałem okazję zagrać w kilka gier na PS3 i wcale nie jestem tak pełen ochów i achów nt. oprawy video. Oczywiście napiszecie, że to przecież początek bytowania tej konsoli, i że na prawdziwe gry przyjdzie nam trochę poczekać ale...

Ale taka jest prawda. Popatrz jak gry na PS2 wyglądały zaraz po premierze, a jak wyglądają teraz. Przepaść je dzieli.

Na razie są dwie gry, które mnie urzekają graficznie: właśnie AC oraz...MGS4

Hej! A gdzie Crysis? No ja mam nadzieję, że t było tylko poranne przeoczenie, spowodowane nieprzespaną nocą. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak nieco zbyt mocne to określenie. Jak dla mnie grafika jest mocno średniawa. Ot, poprawne modele postaci, ładnie odtworzone miejsce Trzeciej Krucjaty i dobre animacje Altaira. (...)

yyy... a jak dla mnie to jednak przesadzacie. Średniawa grafika? Taaa... trochę mnie to przeraża, że gra, która mimo wszystko jest zaawansowana graficznie otrzymała miano gry średniawej graficznie... Ale ok.. taka jest prywatna opinia i każdy ma do niej prawo. Dobrze chociaż, że nie deklasujecie jej na podstawie tego, że "eee.. średniawa grafika to i gra pewnie do d*** "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...