Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

Reinstall gry nie pomógł :( Wszystkie savy skopiowałem do pliku i po reinstalce popodmieniałem. Niestety, savy czyta, owszem ale gdy belka ładowania dojdzie do końca - błąd skryptu :( Powiedzcie że da się coś z tym zrobić :(

A dlaczego nie spytasz pomocy technicznej CD Projektu? Moze beda wiedzieli, co zrobic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygan - poszłoby, tyle można ci powiedzieć. Też możesz zassać demko/poczekać na nie w CDA, bo pewnie będzie.

Google nie gryzie, darmowy download jest na ten przykład tu - http://www.idg.pl/ftp/pobierz/gry/3566.html - do wyboru FTP albo torrent.

Szpaker - najszybciej będzie, jak zrobisz format systemu, co Gothicowi zresztą się przyda - zanim znajdziesz wadę, to może to potrwać z dwa czy trzy dni, a reinstal Windy zrobisz jeszcze dziś przed pójściem spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reinstall gry nie pomógł :( Wszystkie savy skopiowałem do pliku i po reinstalce popodmieniałem. Niestety, savy czyta, owszem ale gdy belka ładowania dojdzie do końca - błąd skryptu :( Powiedzcie że da się coś z tym zrobić :(

ups. a zmieniałeś coś ostatnio w systemie? Np. sterowniki do karty graficznej? sprawdź też dysk i go zdefragmentuj - najlepiej diskeeperem i spróbuj jeszcze raz zainstalować. Ale pomyśl co się mogło stać, co zmieniałeś itd. bo skoro wcześniej G3 chodził , a teraz nie chce?

A może sejwy były robione z patchem, a po reinstalce zapomniałeś go zaimplementować? Nie wiem czy to ważne, ale po odinstalowaniu usuń wpisy z rejestru związane z g3 i nie używaj starego pliku z ustawieniami konfiguracyjnymi uzytkownika -tego co jest w folderze z savami (tak na wszelki wypadek).

BTW: gram na karcie nVidii i testuje zazwyczaj każde nowe edycje sterów (beta i oficjalne). Polecam forceware 96.89 (guru3d.com) lub 97.02 (te od G80 ale trzeba zmienić plik inf - jak kto chce mogę wrzucic na rapidshare gotowe do uzycia) - to tak jakby ktoś miał problemu i chciał spróbować:)

A! nie polecam 9371 - czyli ostatnich oficjalnych - u mnie na 6600 gt była z gothikiem tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może jak przepędzić Ortegę?? Zlokalizowałem jego jaskinie i biore sobie kogoś fo pomocy. Wbijam do środka a tam mnie bardzo szybko zabijają. Nie umiem parować tarczą, bo gdy chce się tej umiejętności nauczyć dostaje w odpowiedzi "Nie spełniono wymogów nauki". Wie ktoś jak wygnać łotra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może jak przepędzić Ortegę?? Zlokalizowałem jego jaskinie i biore sobie kogoś fo pomocy. Wbijam do środka a tam mnie bardzo szybko zabijają. Nie umiem parować tarczą, bo gdy chce się tej umiejętności nauczyć dostaje w odpowiedzi "Nie spełniono wymogów nauki". Wie ktoś jak wygnać łotra?

Ja to zrobilem tak ze wytlukelem tych na dole slabych bandytow... potem wchodzilem skokiem na gore na to skarpe i z tamdat strzelalem do nich z luku gdy podchodzili zeskakiwalem na dol i czekalem az wroca na miejsca.

Czynnosc powtorzylem kilkanascie razy i wszystcy lezeli :) Do pomocy nie bralem nikogo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortega jest strasznie prosty, żadne tam parowanie tarczą nie jest potrzebne - wyciągaj bandytów pojedynczo - strzelasz do nich z łuku, a jak zaczną podchodzić, biegniesz szybko w drugą stronę, odwracasz się i ostrzeliwujesz, w końcu albo któregoś zabijesz, albo reszta się zniechęci i tylko ten który obrywa będzie cię dalej ścigał - to go zaklikujesz mieczem spokojnie. Możesz też użyć takich zwojów jak lodowa lanca, kula ognia czy jakieś przyzwanie szkieletu - możliwości jest mnóstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat: jak dobijać wrogów? Zdaje się, że w poprzednich Gothikach wystarczyło najechać na leżącego wroga i przytrzymać atak - tutaj to nie działa. Jakieś pomysły?

Przytrzymujesz prawy przycisk myszki i klikasz lewym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska ,wynalazł już gdzieś ktoś jakiś DOBRY sposób poprawy wydajności tej gry?? (oprócz kupna nowego sprzętu ofkoz)??? bo ja szperam kompinuje modyfikuje ten chrzaniony .ini ,i jakoś nic nie moge wskurać... shit ,a mój komp do słabych nie należy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Knight

GeForce 7600 GS na AGP- ile ta karta może kosztować? Chcę ją sobie sprawić, by móc się cieszyć Gothic 3 :D

1) To nie jest temat o kartach graficznych, 2) Ktos ma za ciebie sprawdzac w cennikach sklepow? - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupełnie na ścisłość, to ten patch ma numerek 1.08 :P Aktualnie zaś w sieci dostępny jest 1.09.

Ponet - mogę ci dać tylko tyle:

Cache.SizeImage=256000000

Cache.SizeMaterial=57000000

Cache.SizeMesh=18000000

Cache.SizeSound=21000000

Cache.SizeCollisionMesh=16000000

Cache.SizeAnimation=30000000

Cache.SizeSpeedTree=10000000

Coś takiego znajduje się na pewno w twoim ge3.ini, tylko z nieco innymi wartościami. Podstawiasz te i pomaga co nieco, choć do ideału brakuje co najmniej jednego patcha - a i bez względu na liczbę patchy bez kompów, które będą kupować gracze za dwa lata, nie liczyłbym na zupełną płynność G3 w max detalach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejzor - oczywiście, na ten przykład na gram.pl za 99.90 zł jeżeli skorzystasz z WPL, a także na wirtus.pl (i pewnie w wielu innych sklepach internetowych) za 99 PLN :)

Gostku - z tego co się orientuję (kumpel z pokoju już skończył), to potem nie ma żadnego zadania. Ale u niego było mnóstwo bugów w związku ze zbyt szybkim odbijaniem miast, więc niekoniecznie to musi być regułą. Możliwe też, że coś miało być, ale o tym zapomnieli i któryś pacth dopiero to dorzuci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...