Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

pewnie teraz jak byś wiedział że z 2 giga ramu nadal bedzie chodzić nie najlepiej to byś go nie kupił hehe.Gracze powinni zrobić strajk i nie kupować gothica 3 dopuki nie wypuszczą wersję w którą mozna komfortowo grać.Ale żeby na 7600 gt zwalniał w miastach?To już oblivion jest lepiej zoptymilizowany a swego czasu myślałem że to on jest królem najgorzej zoptymilizowanych gier na pc.GOTHIC 3 NIE JEST WART KUPOWANIA 2 GIGA RAMU!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może gdzie znajde teleport do Mora Sul (to te miasteczko na samym dole mapki) ??

Teleport powinien być koło domku łowcy głów, na stoliku. U mnie go jednak nie było, więc pobiłem kupca Ilja, on go na bank ma.

SPOILER!!!

Byłem u Xardasa i nie znalazłem tam teleportu. Stwierdziłęm, że i tak nie będę robił misji dla niego, tylko dla Rhobara, więc go zabiłem, pozabierałem wszystko co miał i poszedłem do Rhobara. Zameldowałem mu o śmierci Zubena oraz tym, że mam 5 artefaktów, za co dał mi berło Varantu i skierował do Klasztoru Ognia. Moje pytania:

1. Czy nie będę już musiał wracać do wieży Xardasa?

2. Kiedy Zuben będzie mógł mnie nauczyć umiejętności paladyn?

3. Jeśli nie mam kilku kielichów (ognistych) to będę mógł przejść grę?

4. Jakie sąwasze zalecenia co do poziomu, na którym należy kończyć grę?

5. Czy po skończeniu gry będę mógł grać dalej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma jeszcze jedno pytanie:

Otóż zrobiłem wszystkie zadania w monterze, ale niestety nadal ukryty rebeliant Sandruk nie chce ze mną gadać o rebeli. Co mam zrobić żeby mi zaufał (mleko i pszenice mu przyniosłem)

Muszisz odnaleźć buntowników, ktrórzy powiedzą Ci że musisz mu powiedzieć hasło "niech żyje Okara". Wcześniej ta opcja nie jest dostępna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy nie będę już musiał wracać do wieży Xardasa?

2. Kiedy Zuben będzie mógł mnie nauczyć umiejętności paladyn?

3. Jeśli nie mam kilku kielichów (ognistych) to będę mógł przejść grę?

4. Jakie sąwasze zalecenia co do poziomu, na którym należy kończyć grę?

5. Czy po skończeniu gry będę mógł grać dalej?

1 Do wieży xardasa wracać nie trzeba (a teleport powinien byc na stoliku, na gorze tam gdzie stol alchemiczny jest)

2 Zuben czy Rhobar? ;) Rhobar cie nauczy paladyna jak juz odwiedzisz innosa z artefaktami.

3 tak

4 To chyba nie ma znaczenia, ja skonczylem na 54

5 Ogólnie nie jestem pewien, ale mnie wywala po napisach koncowych do windowsa i paru znajomych ma tak samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy Montery. Otóż moja reputacja w tym mieście to 73 a do spotkania z Varekiem potrzeba 75. Wykonałem wszystkie zadania za które dostajemy reputacje w Monterze, aby nie wyjawiłem Marikowi zdrajcy, ponieważ gram po stronie buntowników. Aha i w drodze do Montery na farmie jakiś najemnik proponował mi questa, ja go nie przyjąłem, a teraz nie ma już tej opcji. Nie wiecie może jak można zdobyć tą brakującą reputacje?? Na wszelki wypadek oto lista questów które wykonałem:

-wybiłem krowy

-załatwiłem sprawy niewolników (zmiana na farmie i dostarczenie nowego)

-wygoniłem najemnika z tej wieży

-dla Marika: wydałem Ashtona, dałem listę niewolników i kilku gladiatorów

-dałem temu Assasynowi jego szkatułę

-dostarczyłem mleko i zboże do magazynu

-wybiłem złodziei zboża

-na arenie wszystko załatwiłem

-oddałem Sobocie niewolników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy Montery. Otóż moja reputacja w tym mieście to 73 a do spotkania z Varekiem potrzeba 75. Wykonałem wszystkie zadania za które dostajemy reputacje w Monterze, aby nie wyjawiłem Marikowi zdrajcy, ponieważ gram po stronie buntowników. Aha i w drodze do Montery na farmie jakiś najemnik proponował mi questa, ja go nie przyjąłem, a teraz nie ma już tej opcji. Nie wiecie może jak można zdobyć tą brakującą reputacje?? Na wszelki wypadek oto lista questów które wykonałem:

-wybiłem krowy

-załatwiłem sprawy niewolników (zmiana na farmie i dostarczenie nowego)

-wygoniłem najemnika z tej wieży

-dla Marika: wydałem Ashtona, dałem listę niewolników i kilku gladiatorów

-dałem temu Assasynowi jego szkatułę

-dostarczyłem mleko i zboże do magazynu

-wybiłem złodziei zboża

-na arenie wszystko załatwiłem

-oddałem Sobocie niewolników

A wziąłeś tą daninę z farmy domeneka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema to znowy ja ! Grę przed chwilą uruchomiłme tylko było to samo co zawsze Script kliknąłem Ignoruj okienko zniknęło i powróciłem do gry tylko ze teraz w grze NIE DZIAŁAJĄ KLAWISZE ruszam postacia tylko w kierunkach za pomoca wsad i myszki ale poza tym żadne klawisze nie działają no i miga mi ekran na biało przy widoku od dołu i z samej góry !!!!! Co robic ?? POMOCY !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam pewien problem z gothiciem 3 Gra po kilku godzinach sama się wyłącza nie wiem o co chodzi. POMOCY! Moj komp:

PROCESOR CORE 2 EXTREME X6800

Karta Grafiki: GF 8800GTX

RAM: Kingston HyperX DDR2 2x 1GB

Człowieku ile bym dał żeby mi chociaż te "kilka" godzin chodził... Nie masz pojęcia... Swoją drogą to sprzęt masz niezły a jak ci nie pasuje te kilka godzin grania to zgłoś się do mnie... Dokonamy wymiany:)

Wszyscy mamy niesamowite problemy z G3... Co oni z tą grą zrobili... Nie da się w nią grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziąłeś tą daninę z farmy domeneka ?

Nie, bo jak wybierałem się do Montery po raz pierwszy to nie przyjąłem tego questa (jestem za królem nie chciałem pomagać najemnikowi) a teraz jest on niedostępny.........

To jak wie ktoś co robić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż .... znam jedną możliwość.... Po wykonaniu zad. dla Soboty (przyprowadzenie mu jego niewolników) Thorek (właściciel jednego niewolnika) będzie oburzony iż mu odebrałeś niewolnika. Będzie chciał złoto lub wykonasz dla niego zad. przyniesienia mu 5 bryłek magicznej rudy . To pomorze !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż .... znam jedną możliwość.... Po wykonaniu zad. dla Soboty (przyprowadzenie mu jego niewolników) Thorek (właściciel jednego niewolnika) będzie oburzony iż mu odebrałeś niewolnika. Będzie chciał złoto lub wykonasz dla niego zad. przyniesienia mu 5 bryłek magicznej rudy . To pomorze !!!

Teraz pytanie skąd wziąść tę rude?? Bo u żadnego z napotkanych kupców jej nie widziałem a to co znalazłem przerobiłem na miecze....

Nie ma gdzieś w okolicy jakiejś kopalni??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA SPOILER!!!

Widział ktoś koniec Gothica? Dla mnie to ŻENADA, lepsze bym zrobił w Power Poincie :( Musiałem użyć kodu na wyzwolenie Myrtany (wyzwoliłem wszystko oprócz Trelis, w wyniku buga. Chyba zrobiłem wszystko ok. Potem poszedłem do Innosa i co? Pokaz k.....a slajdów!!! Tego się nie spodziewałem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dotego zakończenia to się zgadzam po walce ze śniącym a potem epickich walkach ze smokami :D i odpłynięciu do myrtany po kilku latach czekania dostajemy POKAZ SLAJDÓW!!! :evil: .

P.S. Autorzy powinni w rekompensacie zrobić nowe zakończenie w dodatku i poprawić ważne bugi (czyli wszystkie) albo odkuć się gothic 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych gońców to to jest jakaś osobna frakcja do której mozna sie przyłaczyć i na dodatek tego z własnymi zbrojami i kilkoma obozami, czy tylko tak na urozmaicenie. a jeszcze jedno oni są przeciw orkom czy znimi działają,no i bym zapomniał jaka jest najsilniejsza zbroja w gothicu (palladyna) bo już nie wiem ???

Witam

moglby kto wrzucic tutaj link albo podac konfig podobny do tego na 1 stronie plikow ini dla 512MB RAMU ;>

Bylbym wdzieczny ;)

pozdrawiam wszystkich forumowiczow oraz redakcje ;)

ja mam 512ramu i gram wszytko na low rozdzielka też najniższa z częstotliwością odświeżania a i gra tak tnie jak by mi się miał zaraz komp spalić

sorki za dwa posty

Nie "sorki", tylko użyj przycisku "zmień" i dopisz w poprzednim - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych gońców to to jest jakaś osobna frakcja do której mozna sie przyłaczyć i na dodatek tego z własnymi zbrojami i kilkoma obozami, czy tylko tak na urozmaicenie. a jeszcze jedno oni są przeciw orkom czy znimi działają,no i bym zapomniał jaka jest najsilniejsza zbroja w gothicu (palladyna) bo już nie wiem ???

W G3 nie można się przyłączyć do żadnej frakcji. Z postów powyżej wynika że Gońcy mają przynajmniej 2 obozy. Jednak z reputacją to jest u nich łatwo, ponieważ będąc tylko chwilę w jednym obozie mam już 25%!! Wśród Gońców są Druidzi którzy mogą uzdrowić za darmo bohatera. Coż, nic więcej o nich nie wiem......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...