Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

ja tez mam ten problem z migajacymi bialymi paskami. i powiem tak:

1.mam oryginalna gre i na poczatku paskow nie bylo

2. chcialem zrobic zeby gra dzialala bez plyty wiec sciagnalem cracka i powiem ze kazdy kto jedzie na niewlasciwym cracku bedzie mial te biale paski

3. po przeinstalowaniu na oryginalnej plycie porblem dalej wystepuje ale to juz jest wersja 1.09, wiec moze to wina patcha

Radze jechac na oryginalce, to nie bedzie tego bialego syfu

Jak ktos zna sposob na to dziadostwo dajcie znac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Ardei i Reddock jest spory oddział orków którzy od raz się na mnie rzucają! Czy to jakiś błąd,??? jest z tym związana jakaś misja??? jak ich pokonać??? czy to jeden z patroli???

P.S.

Gra chodzi bez tweaków i modyfikacj ini. na takim kompie P4 2,8Ghz 512DDR1ram gf5200 128mb wszystko na minimum i da się grać :shock: ale planuję dokupić jeszcze 1giga ramu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie dotyczące wymagań sprzętowych i Gothica. Bo wiadomo jest już, że pożera G3 horrendalne ilości RAM'u. A jak jest z obciążeniem karty graficznej? Czy ktoś się orientuje może, która z dwóch gier: Oblivion, czy Gothic 3 bardziej obciąża kartę graficzną ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randla prawdopodobnie ci się zacioł. Ja osobiście zabrałem wszytsko z tej jaskini, również rudę, którą udało mi się wydobyć, ale to raczej nie ma znaczenia - wczytaj wcześniejszego sejwa i licz na to, że tym razem jego skrypty się nie zatną :P

O kurcze...

Zatem czeka mnie Wyzwalanie Montery 2 :?

Przeszedłem Monterę raz jeszcze i dotarłem do Randalla znów. Kilkakrotnie zdobywałem już tę cholerną jaskinię i zawsze to samo: Randall zabiera się za kopanie i ma mnie w d...

Znalazłem pozoastała ekipę i nie mogę ukończyć tego questa, bo Randall siedzi w tej cholernej jaskini i dłubie w ziemi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w grze....

Gdy rozmawiam z nauczycielami złdziejswa np. w myrtanie to nie moge wyjsc z okna dialogowego. Nie ma opcji wyjdź. Cały czas jest okno z nauką i kiedy nacisne "wróć" znowu wraca do tego dialogu. Co robić? Czy to jakiś bug?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam ten problem z migajacymi bialymi paskami. i powiem tak:

1.mam oryginalna gre i na poczatku paskow nie bylo

2. chcialem zrobic zeby gra dzialala bez plyty wiec sciagnalem cracka i powiem ze kazdy kto jedzie na niewlasciwym cracku bedzie mial te biale paski

3. po przeinstalowaniu na oryginalnej plycie porblem dalej wystepuje ale to juz jest wersja 1.09, wiec moze to wina patcha

Radze jechac na oryginalce, to nie bedzie tego bialego syfu

Jak ktos zna sposob na to dziadostwo dajcie znac

żeby te białe paski się nie pojawiały ,musisz w opcjach "szczegółowość" ostatni pasek (zwał się chyba postproccesing chyba tak, w każdym razie to ten na samym dole) ustawić na pozycję środkową i będzie cacy :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vandam napisał:

ja tez mam ten problem z migajacymi bialymi paskami. i powiem tak:

1.mam oryginalna gre i na poczatku paskow nie bylo

2. chcialem zrobic zeby gra dzialala bez plyty wiec sciagnalem cracka i powiem ze kazdy kto jedzie na niewlasciwym cracku bedzie mial te biale paski

3. po przeinstalowaniu na oryginalnej plycie porblem dalej wystepuje ale to juz jest wersja 1.09, wiec moze to wina patcha

Radze jechac na oryginalce, to nie bedzie tego bialego syfu

Jak ktos zna sposob na to dziadostwo dajcie znac

żeby te białe paski się nie pojawiały ,musisz w opcjach "szczegółowość" ostatni pasek (zwał się chyba postproccesing chyba tak, w każdym razie to ten na samym dole) ustawić na pozycję środkową i będzie cacy Smile)

A jeśli masz słabego kompa i nie chcesz włączać postproccesing to tamhttp://forum.jowood.com/showthread.php?t=127421&page=2 na którejś ze stron wątku jest pokazane jak pozbyć się tych białych pasków - u mnie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z samą instalacją a dokładnie gdy włącza się autoodtwarzanie płyty wybieram zainstaluj gre czy cos takiego okno startowe znika na chwile i znowu sie pojawia. Otworzyłem płyte normalnie i gdy próbuje włączyć setup.exe pojawia sie okno dos w ktorym jest komunikat miej wiecej taki : "Program jest za duźy aby go umieścić w pamieci" taki sam problem mialem nie dawno z inna gra ktora kiedys dzialala dobrze. kumpel mi poradzil aby zmienil pamiec wirtualna na maxa ale i to nie pomoglo ;/ co moge jeszce zrobic ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomy pomocy... Instaluje grę, odpalam... widze reklamy firmy (jowood i piranha) i co??? i [beeep]... wyskakuje mi błąd.. Mianowicie tabelka się nazywa "Where is Guru" i pisze sobie tam że memory stick cośtam... Wiem wiem mam tylko 512 ramu ale myślałem że będzie chodzić... Można to jakoś załatwić???? Mam 512 ramu, Geforce 4Ti 4800 128mb

i Athlon 2400+ 2ghz... Czy konieczny jest upgrade sprzętu??? Proszę o pomoc... World bez gothica jest taki boring...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Radeona 9600 512 mb ddram i celerona d 2.50 Ghz.Planuję dokupić ramu i zmienić kartę graficzną co lepiej było by zrobić najpierw?

Stać mnie już na ram ale na karte graficzną muszę czekać do gwiazdki.

I mam już dość grzebania w pliku ini i szukaniu tweaków do gothica zrobiłem już tyle rzeczy żeby płynnie chodziło że się załamać już tylko mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości miast na pustyni można się nauczyć walki dwoma mieczami, ale dopóki nie masz mistrza to zabawa ta jest bez sensu, a mistrza uczą tylko w Isthar - trudno się tam dostać jednak, całą pustynię trzeba odpowiednio zrobić, żeby w ogóle cię do miasta wspomnianego wpuścili.

Bartosz - najpierw lepiej kup RAM, karta jeszcze może poczekać.

Raaistilin - jakbyś tak jeszcze podał treść komunikatu, to by łatwiej było. Nie jestem pewien, ale na GF 4 raczej G III nie odpalisz niestety. Przynajmniej nie znajduje się ona w akceptowanych oficjalnie kartach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z innej beczki. Mam kompa:

Celeron 3,6 Ghz

GF 5700 256 mb shadery 2.0 (battlefield na max detelach mi dziala, oblivion na srednich)

1Gb Ram

Gra chodzi mi na średnich detalach [rzy rozdzielczości 1280 x 1024 dosyć płynnie, ale czasami nie widze pod sobą ziemi... Albo jest czarno albo nic. Tyczy się to też odmów. Martwa natura zanika, a żywa śmiga aż miło ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raaistlin Ziomy pomocy... Instaluje grę, odpalam... widze reklamy firmy (jowood i piranha) i co??? i pupcia... wyskakuje mi błąd.. Mianowicie tabelka się nazywa "Where is Guru" i pisze sobie tam że memory stick cośtam... Wiem wiem mam tylko 512 ramu ale myślałem że będzie chodzić... Można to jakoś załatwić???? Mam 512 ramu, Geforce 4Ti 4800 128mb

i Athlon 2400+ 2ghz... Czy konieczny jest upgrade sprzętu??? Proszę o pomoc... World bez gothica jest taki boring...

----

ja mam podobny problem, ale wogole nie widze reklam jowooda i piranhi bytes... tak samo jest WHERE IS THE GURU? a pod spodem cos z pamiecia (memory). powiem ci ze to nie zalezy od RAMU bo moj kolega pogina plynnie na low detalach z 512ramu procek 2gHz. moj drugi kolega tez gra na 512ramu athlon 2800 i geforce 5600 wiec to nie jest wina RAMU. widzialem kiedys cos o tym naglowku: where is the guru? na MWTeam ale strona ta narazie jest zablokowana. jesli ktos cos wie na ten temat to pliska o odp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A skad pomysl, ze CD Projekt rozdaje spolszczenie za darmo? Chcesz oficjalnego spolszczenia - kup polska wersje Gothica 3.

no dobra ale takie spolszczenie ktore jest dobre bo te co zajmuja 1mb sa podejzane bo np spolszczenie do Oblivion zajmowal 600mb czy jakos tak wiec sie mniej wiecej takich rozmiarow szukam .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raaistlin Ziomy pomocy... Instaluje grę, odpalam... widze reklamy firmy (jowood i piranha) i co??? i pupcia... wyskakuje mi błąd.. Mianowicie tabelka się nazywa "Where is Guru" i pisze sobie tam że memory stick cośtam... Wiem wiem mam tylko 512 ramu ale myślałem że będzie chodzić... Można to jakoś załatwić???? Mam 512 ramu, Geforce 4Ti 4800 128mb

i Athlon 2400+ 2ghz... Czy konieczny jest upgrade sprzętu??? Proszę o pomoc... World bez gothica jest taki boring...

----

ja mam podobny problem, ale wogole nie widze reklam jowooda i piranhi bytes... tak samo jest WHERE IS THE GURU? a pod spodem cos z pamiecia (memory). powiem ci ze to nie zalezy od RAMU bo moj kolega pogina plynnie na low detalach z 512ramu procek 2gHz. moj drugi kolega tez gra na 512ramu athlon 2800 i geforce 5600 wiec to nie jest wina RAMU. widzialem kiedys cos o tym naglowku: where is the guru? na MWTeam ale strona ta narazie jest zablokowana. jesli ktos cos wie na ten temat to pliska o odp

ehh człowieku ,masz internet to użyj magicznej wyszukiwarki o nazwie google! tam znajdziesz odpowiedz na twój problem... a jak mimo to masz kłopot to prosze: http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showforum=106

tu znajdziesz rozwiązanie twojego problemu jak i wielu innych...

A co do ciebie Haxigi to również zajżyj tam ,może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu... BTW. i nie wciskaj nam kitu że na takim kompie ci chodzi płynnie przy takich detalach bo to bzdura totalna... na lepszych kompach od twojego ,gra przy takich detalach jest niemożliwa a co dopiero na twoim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browar-jakbyś tak jeszcze podał treść komunikatu, to by łatwiej było. Nie jestem pewien, ale na GF 4 raczej G III nie odpalisz niestety. Przynajmniej nie znajduje się ona w akceptowanych oficjalnie kartach.

To może mi ktoś poda rozsądną kartę za rozsądną cenę na chipsecie takim samym jak G4 Ti 4200... Taką żeby gothic w końcu dobrze poleciał... żeby w ogóle się włączył

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale takie spolszczenie ktore jest dobre bo te co zajmuja 1mb sa podejzane bo np spolszczenie do Oblivion zajmowal 600mb czy jakos tak wiec sie mniej wiecej takich rozmiarow szukam .
To zupełnie inna sytuacja jest. Oblivion pierwotnie wyszedł w Polsce po angielsku, dlatego też Cenega postanowiła udostępnić spolszczenie tym, którzy zapłacili za wersję angielską już, aby chcąc grać po polsku nie musieli płacić ponownie. G III wyszedł od razu po polsku, zatem nie ma czegoś takiego jak oficjalne spolszczenie do ściągnięcia. A nieoficjalne o ile się nie mylę sa nielegalne, bo działają na szkodę polskiego wydawcy.
To może mi ktoś poda rozsądną kartę za rozsądną cenę na chipsecie takim samym jak G4 Ti 4200... Taką żeby gothic w końcu dobrze poleciał... żeby w ogóle się włączył
Nie jestem specjalistą od sprzętu, nie mam pojęcia na jakim chipsecie chodzi ten G4 - zatem rusz tyłek, sprawdź to, wrzuć tu listę kart które byś mógł kupić i wtedy ewentualnie zapytaj, czy wystarczą one do grania w G 3 czy lepiej wymienić więcej elementów od razu, bo ta karta i tak nie pociągnie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...