Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie kodów. Czy kody dalej będzie sie wpisy wało klasycznie :?: Tzn. b/c + marvin :?: P.S. Sorry że pisze to drugi raz, ale jakoś nikt sie tym nie zainteresował. Tym razem naprawde proszę/błagam/klękam na kolanach(niepotrzebne wykeślić) o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam problemu z grą lecz czy na takim sprzęcie pójdzie: Amd Semphron 3000+ 2.0GHZ Socket A(!!),768 MB RAM DDR, GeForce 7600GS 256 mb 128 bit DDR2 ??? zaniedługo dokupienie pamięci około 1 Giga czyli łącznie 1,7 GB Ram będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie pójdzie na full :P Najważniejszy RAM i karta grafiki- kolega ma 1,5 GB RAM i GeForce'a 7900 GTX, ale Athlona 3500+ i chodzi na full detalach.

Ja mam Athlona 3200+ 2GB Ram i 7600 GS i chyba wystarczy również, ale nie jestem pewien. A zresztą G3 ma chore wymagania, lepiej wrócić do G2 albo pograć w o niebo lepszego Obliviona z o niebo mniejszymi wymaganiami ale z o niebo lepsza grafiką BYNAJMNIEJ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał już ktoś z was tego buga? Przy Okarze nie ma kamienia teleportacyjnego :/ Co najlepiej robić po zdobyciu Montery jako buntownik ?

Nie ma bata, musi być na kamieniu, na lewo od zejścia do Okary (stojąc twarzą w stronę zejścia).

http://img281.imageshack.us/my.php?image=s...18205456kc6.gif

Drugi ma Roland, ale chyba trzeba mu go podwędzić ze skrzynki. Nie jestem pewien, bo kupić od niego go nie można.

A czy jest jakiś teleport do Gothy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==o ile wiem ten twój athlon to procek dwurdzeniowy? W readme coś o tym było, przeczytaj. Na płycie z gothikiem jest folder support i tam m.in."AMD DualCore Optimizer" itp. Twój problem jest znany i - nie jestem pewien,- ale chyba został naprawiony w patchu 1.08 albo 1.09, ale moge się mylić. Na guru3d.com widziałem też nowe sterowniki do athlonów:

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1515

ale sprawdź najpierw readme i ten folder "support" na płycie zgrą.

Big thx, aktualnie problem się nie pojawia. Mój błąd, ale w życiu bym nie pomyślał, że w readme mogą napisać cośprzydatnego :P
Ponawiam pytanie, gdy najemnik poprosił mnie o znalezienie mu niewolnika, to kazałem mu się pi...odczepić i tak zadania już nie mam, a brakuje mi tylko 4 pkt reputacji do wejścia do zamku. Tak się skłąda że te 4 pkt mogłem dostać od niego... Ma ktoś jakiś pomysł?
Jestem dokładnie w tym samym punkcie! 71% i skończone wszystkie questy poza szpiegowaniem najemników. Ja także odmówiłem Bradleyowi. Oddałem mu listę i skończyła się rozmowa.

Czyżby jakiś bug?

To nie bug - teraz już nie można rozmawiać o tym samym w nieskończoność - krótka piłka, albo decydujesz się na dany quest albo nie możesz już nigdy go dostać.
Athlon 64 3200+

1 GB RAM

Radeon X800XL 512 MB

Jak myślicie, jest sens kupować tą wspaniała gierkę z iście szatańskimi wymaganiami?

Jest. Proc i karta pociągną gierkę bezproblemowo, a RAMu że mało... większość tak ma:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu gra się toczy pełną parą, a ja mam problem czy mi odpali i jak bedzie działać - bo szkoda wywalić 100zł i czekać z grą na półce do kupna nowego kompa. Bo czy warto to nawet nie śmiem pytać... Jedynka i dwójka były niesamowite to trójka miała by być zła?

Oto mój konfig:

-Celeron 2600

-512 DDRAM 300MHz

-GeForce 6600

-SB Audigi 4

Mam Windows XP z SP 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest jakiś teleport do Gothy?

Teleport do Gothy znajdziesz (o ile dobrze pamiętam) na stole w jednym z opuszczonych domów przed wejściem do jaskini, w której znajduje się kamień teleportujący cię do króla. Chyba był w jednym z domów po prawej od tego wejścia, ale nie na 100%. Poszukaj, bo powinien tam być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój konfig:

-Celeron 2600

-512 DDRAM 300MHz

-GeForce 6600

-SB Audigi 4

Zapomnij. Bez 1 GB RAMu nic nie zrobisz. I na przyszłość - jak macie mniej niż 1024 MB pamięci, to nie zadawajcie głupich pytań, bo gra i tak nie ruszy. Zresztą wymagania można sprawdzić w piśmie/portalu jakimś, to nie takie trudne.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie w minimalnychg jest napisane, że wymaga 512 RAM. A te wymagania są albo za nsikie albo za wysokie (na jednej stronie pokazują, że tyle na innej, że tyle), więc lepiej jest zapytać - może akurat ktoś próbował w to grać na 512...ale dzięki za dopowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie w minimalnychg jest napisane, że wymaga 512 RAM. A te wymagania są albo za nsikie albo za wysokie (na jednej stronie pokazują, że tyle na innej, że tyle), więc lepiej jest zapytać - może akurat ktoś próbował w to grać na 512...ale dzięki za dopowiedź.

Na pudelku w minimalnych wymaganiach podane jest 1GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mój konfig:

-Celeron 2600

-512 DDRAM 300MHz

-GeForce 6600

-SB Audigi 4

Zapomnij. Bez 1 GB RAMu nic nie zrobisz. I na przyszłość - jak macie mniej niż 1024 MB pamięci, to nie zadawajcie głupich pytań, bo gra i tak nie ruszy. Zresztą wymagania można sprawdzić w piśmie/portalu jakimś, to nie takie trudne.

hmm troche bzdury pociskasz ,ale to nic -oświece cie :)) ,ja mam 512 ramu i gra chodzi bez kłopotów... może to sprawa reszty kompa (dwurdzeniowy proc ,i niezgorsza karta graf.) ale działa na medium detalach ,bez kłopotów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - dam sobie spokój do wiosny, powinieniem mieć nowego kompa to wtedy sobie pogram. Jak na pudełku napisane jest, że 1GB RAM to nie ma co ryzykować i wywalać teraz kasy "a nóż się uda" - bo nie da się grać w Gothica klatka-po-klatce. Reszta kompa nie jest najlepsza, a i mam też klopoty z płynnością (nie wiem dlaczego). Dziękuję za oświecenie :)

A więc do wiosny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm troche bzdury pociskasz ,ale to nic -oświece cie ) ,ja mam 512 ramu i gra chodzi bez kłopotów... może to sprawa reszty kompa (dwurdzeniowy proc ,i niezgorsza karta graf.) ale działa na medium detalach ,bez kłopotów...
Yyyy, eee... Jesteś pewien, że mówisz o Gothicu 3? Nie ma takiej możliwości, aby on działał na 512 MB RAMu bez kłopotów. Mam Athlona x2 64 3800+, ASUS GF 7600GT 256MB i TYLKO 2x512 DDR2 667 MHz Dual Chanel GeiLa - i są kłopoty. Także albo nie masz Gothica 3 albo nie wiesz co masz w kompie - bo takie coś to ja między bajki wkładam, G3 bowiem nawet na 2 GB RAMu nie chodzi tak jak powinien.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu gra się toczy pełną parą, a ja mam problem czy mi odpali i jak bedzie działać - bo szkoda wywalić 100zł i czekać z grą na półce do kupna nowego kompa. Bo czy warto to nawet nie śmiem pytać... Jedynka i dwójka były niesamowite to trójka miała by być zła?

Oto mój konfig:

-Celeron 2600

-512 DDRAM 300MHz

-GeForce 6600

-SB Audigi 4

Mam Windows XP z SP 2.

Tak masz szanse na zagranie tylko musisz sobie znalesc w necie odpowiednie ini.

Ja mam zamiar pobawic sie swoim ini i grac na kompie

Athlon XP 1800+

512 MB ram

GeForce 6600

Windows XP SP 2

Komus udalo sie dojsc do 20 klatek w miescie z takim kompem

Athlon XP 2500+

512 MB ram

GeForce 6600

Windows XP SP 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark Knight

Ja chciałem znowu zapytać jaką kartę graf. kupićżeby pograć w g3 na conajmniej średnich detalach? Dodam że mam GeForce FX 5200, a niechce kupowac nowej płyty głównej wiec prosze o przyklady kart z tym samym zlaczem co moja :D z góry thx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w Gothic 3 NIE MA KOBIET!?

1. Czemu nie mogę grać bohaterką, a chciałbym :evil:. No co? :oops:

2. Jeżeli chodzi o NPC to:

- Kobiet praktycznie nie ma. Świat bez bab - przecież TO JEST NIENORMALNE i NIENATURALNE! Same samce - jak w wojsku czy klubie dla gejów. Bleeee!

- Porównajcie to z Oblivionem. Kobiety były tam obecne, pełniły różne, mniej lub bardziej ważne funkcje, miały coś do powiedzenia, wiele od nich zależało, świat był jakiś bardziej... normalny i jakiś taki ciekawszy.

Dla mnie brak Pań sprawia że gra traci duuuużo klimatu i wprowadza jakiś taki samczo-szowinistyczny nastrój czy coś. Sam nie wiem jak to wyrazić... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Gothica 3 czy ktoś może mi go dać w prezencie? :D :lol:

Ja sie zabawie w Santa Kalasantego i ci dam - ostrzezenie. A jak to cie nie nauczy zasmiecac forum bezsensownym postami to mam dla ciebie firmowo zapakowanego Baniaka w wersji kolekcjonerskiej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...