Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

Nie wydaje mi się, żeby miało to coś wspólnego ze słabymi kartami graf. ; no chyba że GeForce 7600GT jest słabą kartą :wink:

napisalem ze w WIEKSZOSCI przypadkow to wina sprzetu, glownie karty graficznej, podobno niektorzy zmieniali nawet kompy na takie za 3-4tys. ale wraz mieli ten problem wiec jak juz napisalem NIE ma dokladnej przyczyny. innym pomaga reinstalka, inni graja 15min i bez powodu im wyskakuje to [beeep], jeszcze innym pomaga wymiana ramu badz karty graf...

edit: macie tu linka na forum dotyczace WHERE IS THE GURU itp (ini, tweaks) od 1strony :)

http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?s...39318&st=40

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wspominał już ktoś że gothic 3 to tragedia optymilizacji?

hi hi nieraz :)

ja na Atholnie 64 3000+ geforce 7800gt i 1gb ramu ostatnio przeprowadzałem pewne testy. Bo kiedyś tam pisałem, że obniżyłem sobie draw distance itd. Ale u mnie właściwie nie ma różnicy w wydajności jak mam grę ustawioną na maksa i na minimum... Owszem w miastach jest gorzej, ale tak identyczny nie za wysoki fps jak poprzednio :| Popróbuje jakiś modyfikacji w ini, może wreszcie odnajdę "way to play" :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misją w której mam zebrać 15 paczek pszenicy.

Idę na farme na północy zbieram te paczki ale mam ich tylko 10 :roll:

Gdzie mam znaleźć resztę (farmę przeszukiwałem metr po metrze i nic)

(poradnik nic nie dał)

Jak jesteś na farmie na której znalazłeś pszenicę, spójrz prostopadle w stosunku do drogi. Potem idź przy stoku górskim i znajdziesz obóz złodziei zboża, mają kilka worków, w każdym razie 15 będziesz miał razem na pewno.

Jak można nauczyć się tej prastarej magi słyszałem że jest ona w jakiś magicznych księgach jeśli tak to gdzie?od kogo? i za ile można kupić te księgi?

Prastarej wiedzy uczą - jak nietrudno siędomyślić - magowie. Możesz jej się uczyć na 3 sposoby:

-kamienne tabliczki

-pulpity (księgi)

-magowie (np Saturas, Myxir, Milten etc...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przydrożnych kapliczkach nie nauczysz się prastarej wiedzy, a co najwyżej zwiększysz ilość swojej many.

Proponowałbym tak nie przerzucac się komentarzami na temat tego jak chodzi, jak nie chodzi;]

Na taki artykuł nie licz - recenzja została raz napisana (i to na podstawie wersji PL) i to wszystko. Zresztą i tak w ocenie zostały uwzględnione przyszłe poprawki, bo tak zabugowana wersja sama w sobie nie dostałaby tak wysokiej oceny, gdyby CormaC nie przymknął oka na pewne rzeczy z uwagi na to, że to Gothic;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem się samotnego wyzwolenia pieca z rudu w Nordmarze, wszedłem i jakieś 234556 fireballi później (gram magiem) przebiłem się do drugiego wejścia, odwracam się, a tam nadbiega oddział orków z wnętrza kopalni, wybiłem ich, to następni nadbiegli z innej strony, jeszcze cały czas znajduje kolejnych po drodze, a wszystkich na jakich trafiałem wybijałem. To bug, czy po prostu kosmici pomagają orkom teleportować się w róźne miejsca kopalni?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taki artykuł nie licz - recenzja została raz napisana (i to na podstawie wersji PL)

Owszem, PL, ale wersji 1.0 gry.

i to wszystko. Zresztą i tak w ocenie zostały uwzględnione przyszłe poprawki, bo tak zabugowana wersja sama w sobie nie dostałaby tak wysokiej oceny, gdyby CormaC nie przymknął oka na pewne rzeczy z uwagi na to, że to Gothic;]

A raczej z uwagi na to, ze do sprzedazy miala trafic (i trafila) wersja 1.08 i wiedzialem mniej wiecej, co zostalo w niej poprawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cormac....

Tak szczerze to powiedz ile dostałeś od Cd Projekt żebyś nie zaniżał sprzedaży...?

Bo ja nie wiem jak tak nie zoptymalizowana i pełna błędów gra mogła dostać 9 za samą nazwę.

No 8 na siłę to bym zrozumiał. Ty na pewno wiesz że źle zrobiłeś wprowadzając w błąd wielu ludzi ( w tym mnie...)

Ja wydałem ok 120 zł żeby czekać teraz na jakieś poprawki bo nie można normalnie grać...BEZSENS

Jak chcesz, to ja Ci w ramach promocji dołożę ostrzeżenie, za darmo, naprawdę nic za to nie policzę, spróbuj napisać jeszcz jednego takiego off-topa - Pzkw

Ok Ok Spoko Chciałem tylko wylać trochę goryczy (korzystajac z tego że post wcześniej wypowiadał sie autor recenzji...) Sorki że temat nie z tego działu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak optymalizacji - zgoda (mnie też to denerwuje) - ale popatrz ilu ludzi wciąż gra w G3, mimo bugów i problemów technicznych brną coraz głębiej w świat gothika - to o czymś świadczy... Za sam klimat i grywalność tej grze należy się 9, a gdyby nie problemy techniczne - murowana dziesiątka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem się samotnego wyzwolenia pieca z rudu w Nordmarze, wszedłem i jakieś 234556 fireballi później (gram magiem) przebiłem się do drugiego wejścia, odwracam się, a tam nadbiega oddział orków z wnętrza kopalni, wybiłem ich, to następni nadbiegli z innej strony, jeszcze cały czas znajduje kolejnych po drodze, a wszystkich na jakich trafiałem wybijałem. To bug, czy po prostu kosmici pomagają orkom teleportować się w róźne miejsca kopalni?!

Naprawdę jest ich tam aż tylu? Czyli samemu się nie opłaca? Mam 55 poziom i nie wiem czy sam dam radę, a jakoś nie uśmiecha mi się latać teraz po innych klanach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich dużo. Najlepiej iść ze wsparciem chociaż ciężko będzie ich dotrzymać do końca bo idą na URAAA!!! Najlepiej dokłanie przejrzeć każdy zakamarek bo orkowie często kryja się za skałami i wyskakuja od tyłu. Radzę uważać na szamanów i ich jako pierwszych załatwiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Naprawdę jest ich tam aż tylu? Czyli samemu się nie opłaca? Mam 55 poziom i nie wiem czy sam dam radę, a jakoś nie uśmiecha mi się latać teraz po innych klanach... "

z orkami jest prosto, atakujesz jednego, szybkimi seriami, najczęsciej nie zdąży oddać a reszta cdierpliwie czeka aż ich zabijesz i zajmiesz sie kolejnym :) jedynie z szamanami jest kłopot i trzeba icdh wybić w pierwszej kolejności albo odciągnąć resztę.

Dużo większym wyzwaniem niż oswobodzenie kopalni czy stolicy z orków, jest walka np. z 3 lodowymi wilkami, bo to zwierzęta szybkie, najczęsciej jak juz na mnie sie rzucą to nawet udeżyć nie mogę bo ciągle mnie gryzą :P

taka mechanika gry :P

mam też pytania:

w jaki sposób można przywołać konkretne przedmioty konsolą?

w grze mam bug i np. kiedy mam komuś przynieść 10 x i najpierw przyniose mu część, a potem reszte, to gra często nie pamięta tego co przyniosłem najpierw i zadanie nie jest zaliczone.

czy wiecie cos o jakiejś żywności/składnikach które zjedzone w dużej ilości podwyższają współczynniki, tak jak grzyby i jabłka w poprzednich częściach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic jest super (łazi mi na procku 1,8Ghz, karcie 64 mb, i 1Gb ramu). Sprubujcie pozmieniać tryby zgodności, mi to pomogło. Co prawda łazi mi na prawie najmniejszych detalach ale jest super.

Człowieku jak tyś to zrobił że ci fryka na ttakim złomie... Ja mam o połowę lepszy(no oprócz ramu) i mi nawet do menu nie chce wejść... [beeep] this shit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na grafie. Karte mam dobrą ale to nie tylko na moim kompie. U wszystkich moich kumpli i u mnie też są problemy z grafą. Kiedy otwieram kufer lub rozmawiam strasznie miga mi obraz i białe paski. Mam nadzieje zo to tak poprostu jest. Proszę o odpowiedż :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic jest super (łazi mi na procku 1,8Ghz, karcie 64 mb, i 1Gb ramu). Sprubujcie pozmieniać tryby zgodności, mi to pomogło. Co prawda łazi mi na prawie najmniejszych detalach ale jest super.

Człowieku jak tyś to zrobił że ci fryka na ttakim złomie... Ja mam o połowę lepszy(no oprócz ramu) i mi nawet do menu nie chce wejść... kwak this shit

Normalnie, najpier brakowało mi windows instalatora to zainstalowałem, potem wyskakiwało ze wsytąpił bład zaplikacją Gothic3.exe to zmieniłem tryb zgodnosci (na windows 2000) co prawda łazi na najmniejszych detalach graficznych i sie czasem przytnie, ale DZIAŁA :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na grafie. Karte mam dobrą ale to nie tylko na moim kompie. U wszystkich moich kumpli i u mnie też są problemy z grafą. Kiedy otwieram kufer lub rozmawiam strasznie miga mi obraz i białe paski. Mam nadzieje zo to tak poprostu jest. Proszę o odpowiedż :(
Ludzie, to nie boli spojrzeć sobie na to, co było już kilkanaście razy wałkowane. Włączasz postprcoessing (choćby na minimalną wartość, bo teraz masz wyłączony) - to ta ostatnia opcja w ustawieniach własnych szczegółowości - i problem z głowy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z grą gotihc III, a mianowicie :

Zainstalowałem grę i ją uruchomiłem gra chodziła i nawet mi sie spodobała. Wyłaczyłem grę i kompa. Gdy wróciłem i chciałem zagrać sobie to po ominięciu filmików wychodzi mi do windowsa i pisze :

Instrukcja spod "0x0001038d" odwołuje się do pamięci pod adressem "0x00000000". Pamięć nie może być "ready" więc zrobiłem miejsce na dysku gdzie mam grę z 578 mb do 1,5 gb i wyskakuje mi to samo oprócz ostatniego zdania, a mianowicie :

Pamięć nie może być "written"

Proszę o pomoc !! Z góry dzięki i pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...