Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marshall_91

Gothic 3

Polecane posty

lol kolego, kolega umie czytać? pisze 'oboz' czy 'przywodce' jak pisze ze oboz to chyba jasne ze wszystkich?

tak samojest przy questach przejmowania innych obozo i miast :P

w pewnym momencie zawsze 2-5 orkow/;udzi ucieka bo sie poddaja

tak ucekl mi przywoda z Trelis z artefaktem... do main questa :) ale konsola pomogła :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chciał bym się dowiedzieć pewnej rzeczy, mianowicie czy przy takiej konfiguracji komputera:

AMD Athlon 3600+

1 GB Ram

nVidia GeForce 7950 GX2 1 GB

Gothic na jakich ustawieniach grafiki by chodził ? Bo jeszcze gry nie mam ale jestem ciekawy... ? Jeśli jest możliwość to prosił bym o odpowiedź. Pozdrawiam także wszystkich i dziękuje z góry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, mam komputer o połowę gorszy niż większość z "chwalących się" ludzi, a nie spotkałem jeszcze ani jednej gierki która nie odpaliłaby mi. Oczywiście gry pokroju Obliviona na low ale i na medium potrafią chulać a mój sprzęcik to Athlon 1.8+, GF6200 i 512 RAMu. A i tak planuję zakupić i przejść Gothica 3, więc nie rozumiem ludzi z konfigiem ja wyżej :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam pytanie. czy ktoś zamawiał wersje pre order i czy już do niego doszła?? dzisiaj jest 6 a jeszcze jej nie widze. akurat piszę ze szkoły może jak przyjde to już będzie, w co wątpie. zaiodłem się na cd projekcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz posta pod postem - CormaC

wiem i sorry ale akurat jestem dzisiaj taki złyyyyy na ten ... cd project ze nie trafiam myszka tam gdzie trzeba. i jaki oni daja przyklad ludziom. czlowiek jedzie na piractwie kilka lat, zamawia pierwsza oryginalna gra w zyciu i zastanawia sie nad przejsciem na uczciwego gracza, a oNI na takie zeczy sobie pozwalaja, tracac przy tym klienta. nie dziwie sie ze ludzie wola piractwo :evil:

a tak apropo zobaczcie to

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 31 października 2006

Przewidywana data dostawy: 3 listopada 2006 - 6 listopada 2006

i d... jakos nie ma do tej pory, wiekszego syfu dawno nie widzialem

PS. pewnie dostane ostrzezenie

PS2. prosze cierpliwie czekac<> omfg zaraz cos rozwale :x :x :x

PS3. chyba ze to wina poczty polskiej wtedy to cala wina idzie na nia skoro juz cd project wyslal. affff

A TAK W OGOLE TO DLACZEGO NIE DOSTALEM W GRUDNIOWYM CDA ANI PLAKATU ANI KSIAZECZKI!!!!!!!!(prenumerata)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chciał bym się dowiedzieć pewnej rzeczy, mianowicie czy przy takiej konfiguracji komputera:

AMD Athlon 3600+

1 GB Ram

nVidia GeForce 7950 GX2 1 GB

Gothic na jakich ustawieniach grafiki by chodził ? Bo jeszcze gry nie mam ale jestem ciekawy... ? Jeśli jest możliwość to prosił bym o odpowiedź. Pozdrawiam także wszystkich i dziękuje z góry.

Podziel sie tym sprzętem ze mną... A gothic to ci pójdzie z palcem, nie to co u mnie (ech... upgrade sie szykuje).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chciał bym się dowiedzieć pewnej rzeczy, mianowicie czy przy takiej konfiguracji komputera:

AMD Athlon 3600+

1 GB Ram

nVidia GeForce 7950 GX2 1 GB

Gothic na jakich ustawieniach grafiki by chodził ? Bo jeszcze gry nie mam ale jestem ciekawy... ? Jeśli jest możliwość to prosił bym o odpowiedź. Pozdrawiam także wszystkich i dziękuje z góry.

lol, ale masz sprzecior, nie to co moj złom:((( Swoja droga ostatnio liczylem ile czasu zajmie mi zbieranie na "apejdrza" z moich kieszonkowych i odliczylem z tego CDA. Nie wiem musze pokombinować aby to przyspieszyc bo wyszlo mi z 5 lat z tego co pamietam i to nie na superdobry sprzet:((( CormaC wyslij mi sprzet na ktorym grales w G3 :DDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć bandy Ortegi i jego jaskini. Oblazłem już całą plażę, ale natknąłem się tylko na jaskinię z ogrami i smokiem (niemalże bezpośredio pod osadą najemników, prowadzą do niej dwa wejścia), który robi ze mnie smażone. Może pomyliłem wybrzeża... Cholera, nie zwróciłem uwagi co mówił mi o ich lokacji Marlo, w obozie buntowników.

U mnie gra chodzi dośc płynnie (trochę dogrywa podczas przemieszczania się, ale to nie przeszkadza za bardzo), w wersji załatanej, na sprzęcie:

AMD AM2 3500+ (2,2 GHz), MSI nforce 550, 1024 MB DDR2 PC667, GF 7600GS.

Rozdzielczość: 1024x760 - 85Hz

Detale: Medium z przeróbką (maksymalny zasięg dla tła z niskimi detalami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra chodzi dośc płynnie (trochę dogrywa podczas przemieszczania się, ale to nie przeszkadza za bardzo), w wersji załatanej, na sprzęcie:

AMD AM2 3500+ (2,2 GHz), MSI nforce 550, 1024 MB DDR2 PC667, GF 7600GS.

Rozdzielczość: 1024x760 - 85Hz

Detale: Medium z przeróbką (maksymalny zasięg dla tła z niskimi detalami).

U mnie jedna wielka zwiecha na: Intel Pentium IV 2,4 GHZ, 768DDR, Radeon 9800 PRO. Bede mial na co wydac forse...

Mam pytanie do reszty. Szarpnalem sie i kupilem projekt miecza poltorarecznego za 12k, podchodze do kowadla, zaczynam kuc a tu pojawia sie zlowieszcza informacja o braku rudy. Gdzie mozna dostac rude ? Na polnoc w Nordmarze ? Gdzies blizej Montery ? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do reszty. Szarpnalem sie i kupilem projekt miecza poltorarecznego za 12k, podchodze do kowadla, zaczynam kuc a tu pojawia sie zlowieszcza informacja o braku rudy. Gdzie mozna dostac rude ? Na polnoc w Nordmarze ? Gdzies blizej Montery ? :wink:

M.in. w kopalniach, o ile masz ze soba kilof. Ja zebralem po drodze kilkadziesiat brylek rudy, a nawet ich nie szukalem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć bandy Ortegi i jego jaskini. Oblazłem już całą plażę, ale natknąłem się tylko na jaskinię z ogrami i smokiem (niemalże bezpośredio pod osadą najemników, prowadzą do niej dwa wejścia), który robi ze mnie smażone. Może pomyliłem wybrzeża... Cholera, nie zwróciłem uwagi co mówił mi o ich lokacji Marlo, w obozie buntowników.

Opis tego quetsa znajduje się w "mini poradniku do gry" dołączonego do polskiej wersji G3. Na piątej stronie.

Mam pytanie do reszty. Szarpnalem sie i kupilem projekt miecza poltorarecznego za 12k, podchodze do kowadla, zaczynam kuc a tu pojawia sie zlowieszcza informacja o braku rudy. Gdzie mozna dostac rude ? Na polnoc w Nordmarze ? Gdzies blizej Montery ? :wink:

Na pewno dużo rudy jest w jaskini koło Okary. Siedzi tam Randal i chce żebyś z nim oczyścił jaskinie z pełzaczy. Niestety jego AI jest troche niskie i lepiej zrobić to samemu, a później mu się pochwalić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć bandy Ortegi i jego jaskini. Oblazłem już całą plażę, ale natknąłem się tylko na jaskinię z ogrami i smokiem (niemalże bezpośredio pod osadą najemników, prowadzą do niej dwa wejścia), który robi ze mnie smażone. Może pomyliłem wybrzeża... Cholera, nie zwróciłem uwagi co mówił mi o ich lokacji Marlo, w obozie buntowników.

Opis tego quetsa znajduje się w "mini poradniku do gry" dołączonego do polskiej wersji G3. Na piątej stronie.

Wiem, dzięki.

Zorientowałem się w międzyczasie. Przepraszam za spam :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Konfig mojego kompa:

proc P4 2,66; 1024mb ram; grafika GeForce 7600GT.

Gothic 3 przy średnich ustawieniach i rozdziałce 1024x768 jest praktycznie niegrywalny!!!

Wszelkie przycinki uniemożliwiają swobodne poruszanie się a o walce nie wspomnę.

Nie ma co podchodzić do gry bez 1,5 giga pamięci!!!

Nie no ludzie nie wiem co wy robicie, ale mi (Radeon 9700, 1GB RAM, Athlon 64 3000+) gra działa płynnie przy 1024x768, średnich detalach, tylko z tłami dla małych i dużych detali ustawionymi na małe, tnie się tylko chwile po włączeniu, a w żadnych plikach nie majstrowałem, jak to jest możliwe?!

U mnie jedna wielka zwiecha na: Intel Pentium IV 2,4 GHZ, 768DDR, Radeon 9800 PRO. Bede mial na co wydac forse...

Tak jak napisałem wyżej, jedyne na co rzeczywiście powinieneś wydać forse to RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please help.... nie umiem rozwiązać zadania: "Rozpraw sie ze złodziejami zboża", po prostu nie umiem ich znaleźć... Czytałem solucje z mini-poradnika do G3, ale to nic specjalnego mi nie dało, bo tam pisało "na południe i w prawo", a to specjalnie mi nie pomogło.

Proszę o dokładną lokalizację tychże rozbójników.

THX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Please help.... nie umiem rozwiązać zadania: "Rozpraw sie ze złodziejami zboża", po prostu nie umiem ich znaleźć... Czytałem solucje z mini-poradnika do G3, ale to nic specjalnego mi nie dało, bo tam pisało "na południe i w prawo", a to specjalnie mi nie pomogło.

Proszę o dokładną lokalizację tychże rozbójników.

THX

W solucji jest błąd. Zamiast na południe od farmy, kieruj się przez las na pólnoc. Po drodze jest kilka zębaczy i przy skałach jest obóz bandytów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast słyszałem, że po pewnych zmianach w pliku go3.ini (chyba tak się nazywa) można osiągnąć o wiele szybsze ładowanie stanu gry oraz brak chrupania. Sam jednak ni epróbowałem, bo wiem że jednym to grę poprawiało, drugim doszczętnie niszczyło. Sam mam taki konfig:

Radeon X1300PRO 256 MB DDR2 (Shadery : 3.0)

2 x 512 MB RAM DDR2 Buffalo

Intel Celeron 3.06 GhZ

Gram na średnich, lekko zmniejszonych. Gra w miastach i w lasach potrafi cholernie chrupać, co nie uniemożliwia gry, ale psuje ogólne wrażenie i przyjemność. Moje pierwsze pytanie : da się coś z tym zrobić (pewnie dołożenie kości RAM coś da, ale przed świetami nie ma na co liczyć, chodzi mi o te zmiany w pliku ini, co na co zmienić)?

A drugie pytanie dotyczy misji. Na farmie pod Monterą znalazłem niewilnika, który miał mnie zaprowadzić do kwatery buntowników. Niestety, podczas drogi przez las zaatakowała nas wataha wilków i więcej go jużnie zobaczyłem (zadanie nadal jest aktywne). Przed sobą zobaczyłem jeszcze kilka cieniostworów i trolla jaskiniowego, gdzie on jest? Jak go znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...