Skocz do zawartości

Street Fighter x Tekken


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ah to rozumiem. ;) Daj mi pada a zobaczysz bijatykowego kalekę. A na automatach nigdy nawet nie grałem w bijatyki inne niż Soul Edge więc raczej tej wiedzy nie mógłbym wykorzystać. :P

http://www.cdaction.pl/news-24220/street-f...ynki-wideo.html

No i Asuka potwierdzona.

@Down IMO Jina wyraźnie na koniec zachowują. Raz się jeden z twórców wygadał przypadkowo o nim. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że już dawno wiadomo, że założeniem fabuły jest Mishima Zaibatsu vs Shadaloo... :P To czaszka nie była tez szczególnie ukryta. W poprzednich trailerach tez wiele razy się pojawiało logo Shadaloo.

@Down: 1/3-2/5 to maks jakie widziałem w jednym kombie do tej pory. Nawet z superem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na oficjalną listę postaci ze strony SF dołączą:

- Juri / M.Bison - Juri to mój main, a M.Bison to 4 postać w mojej hierarchii, aczkolwiek przyłożyć nim co nieco potrafię. Fabularnie też dało by się ogarnąć. Nie za bardzo się siebie lubą, ale dla "wyższego zła" bardzo chętnie zrobili by Villan Team-Up. Nie ma to jak psychopatyczna koreanka i Pan Zło w jednym teamie.

- Sakura / Karin - Ken i Ryu w wersji żeńskiej. Skoro w SF4 Sakura zaliczyła niezły comeback to czemu nie przywrócić Karin?

- Honda / Hakan - No nie wiem. Hakan jest niepoważnie odlotowy i fabularnie z SSF4 obydwoje zapaśnicy są w stanie ze sobą współdziałać, ale z tego co wiem nie każdy lubi Czerwonego Mistrza Oleju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NBlastMax

Fajne teamy, szczególnie podoba mi się propozycja z Drużyną Złoczyńców. Od siebie dodałbym jeszcze:

Makoto / Fei Long - fabularnie dałoby radę połączyć (np.: versus Marshal Law); Hitenryu bazujące na Jeet Kune Do i Rindoukan Karate, czyli waleczny duch w akcji :tongue:

Dudley / Balrog - fabularnie mozna połączyć, jako zjednanie sił przeciw Steve'owi Foxowi; Boks uliczny i jego "czystsza", czyli jaśniejące gwiazdy sportów walki biorą wszystkich bez popity :smile:

Seth / C. Viper - fabularnie ciężko polączyć, chyba, że weźmiemy połączenie firmy S.I.N. i tej która daje gadżety dla Viper (firmy połączone kontaktem chciałyby skorzystać z zamieszania jakie towarzyszyłoby konflikcie Shadaloo versus Zaibatsu Mishima); Styl, który wykracza poza ludzkie pojmowanie i sekretne gadżety do walki, czyli... tu nic nie trzeba dodawać :blink:

Gouken / Akuma - fabularne łączenie w oklepanym schemacie "dwaj najwięksi wrogowie łączą się przeciw jednemu wspólnemu"; Sztuki walki wywodzące się z Anatsuken (org. Ansatsuken o R?tsu Toshita Kakut? Jutsu) i beznamiętne śmiertelne ciosy zasilane niepohamowaną żądzą mordu, czyli moc nieskończonej [beeep]istości :icon_twisted:

El Fuerte / T.Hawk - znają się, więc można łączyć; Lucha libre i własny styl walki Plemienia Gromostopych, czyli nie pogadasz... bo i tak oberwiesz :icon_mrgreen:

Adon / Rose - kompletnie mnie fantazja poniosła, ale zobaczenie Muay Thai i "Soul Power" mogłoby być IMO ciekawym eksperymentem :icon_exclaim:

I coś z Tekkena:

Alex / Doctor Boskonovitch - naukowiec i jego dzieło; Nie wiem jednak, czy tzw. "commando wrestling" i to co wyprawia nasz doktor pasowałoby do lekkiego klimatu ciosów jaki jest w SF x T :icon_confused:

Alisa Bosconovitch / Lee Chaolan (a.k.a. Dante, bardzo mi go przypomina z wyglądu) - z tego co się orientuje uczyli się kiedyś razem, czy coś tam; Oryginalny ludzko-cyborgowy styl walki i poczynania naszego Lee mogłyby zasiać nieco paniki w sercach wrogów, poza tym chyba nikt by na takie połączenie nie wpadł :jezyk2: (być może z racji jego irracjonalności)

Lei Wulong / Bruce Irvin - gdzieś tam, kiedyś tam, jakoś tam wystąpili razem, prawda? Kung Fu, Zui Quan, Styl Pijanego Mistrza itp. z Muay Thai i Kickboxingiem, czyli mieszanka pewnie wybuchowa i nie do ogarnięcia, ale IMO CAPCOM zapomni o ich mordkach :zly:

Michelle / Ganryu - Ganryu jest w niej zakochany w Tekkenie 2, a poza tym skoro postacie dublują się niemal stylami (Ryu i Ken na przykład) to następna z rodu Chang nie powinna zaszkodzić. Sumo i chińskie Kempo (?), czyli kolejna smaczna abstrakcja! (pozwalam walić głową w klawiaturę :rozpacz:)

Roger / Roger Jr. - bestie po stronie Tekkena; jak ich dadzą to kupuję najdroższego szampana :lol2:

PS: Nie widzę miejsca dla Gena, ciężko by mu było pairing zrobić, ani też żadnych nowości z Tekkena 6 :nonono:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Raczej szybko (czyt. wcale :P) nie odejdą od animewanego stylu filmików, w końcu to jest ich jakiś tam ich w ostatnim czasie styl - założę się, że nie zamierzają odchodzić od tego na rzecz czegoś dorosłego i w 3D, bo a) ma to konkurencja b) ludzi mających takie zdanie jak Ty jest mało, a oni kierują się targetem a.k.a. osobami OD 12 roku życia i c) mimo wszystko robią grę dla przyjemności, więc robią to jak lubią - a póki są osoby, które to kupią to niczego nie zmienią (patrz wydawanie tej samej gry kilka razy)

Także będziey mieli kreskówkowego SF x T, czegoś"poważniejszego" szukajcie w T x SF

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Źle to sformułowałem, chodziło mi o to niech będą to filmiki bardziej coś znaczące niż takie w większości o niczym.co do stylu chodziło mi o #D stylizowane na 2D lub coś w stylu trailerów SF x T,czyli coś mniej sztywnego.A jak myślicie po SF x T czeka nas wersja ,,ulepszona''(tak jak 4 i poprzednie części czy może następną grą będzie 5, TxSF,remake popszedniej z części?

no i ciekawostka którą pewnie widzieliście.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TxSF już robi Namco choć zaznaczyli, że wyjdzie minimum 1,5 roku po SFxT. Zapewne będzie jakaś wersja "Super" bo ostatnio coś Capcom tego nie odpuszcza. :P I nie daj Boże żeby SFxT miał COKOLWIEK wspólnego z którymkolwiek filmem Street Fighter. XD Klapa na klapie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Tłumaczenie z jakiegoś tam wywiadu) - "Najważniejsze wiadomości jakie wypłynęły podczas rozmowy dotyczą faktu, iż online do gry zostanie stworzony od podstaw oraz, że gra nie doczeka się żadnych reedycji typu Super Street Fighter IV, za to wszelkie dodatki będą udostępniane w formie dlc."

Ciekawe, czy CAPCOM wypuści dodatkowe stroje NAPRAWDĘ jako DLC do ŚCIĄGNIĘCIA, a nie jak w przypadku SSFIV:AE gdzie owe stroje można było sobie odblokować np.: programikiem stworzonym w sieci. Co prawda w ulti nikt nie widział, że masz alternatywny kostium, ale z kumplem na jednym kompie można było pograć wszystkimi strojami z DLC.

Ogółem: Ciekawe, czy będzie DLC do pobrania, czy znowu wrzucą je do gry, a będzie się płaciło za odblokowywanie ich w grze legalnym sposobem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten news... z niego wynika że jeśli wypuszczą takiego Supera to będzie tylko do ściągnięcia jako DLC a nie w wersji płytowej.

Na pewno pierwsze kostiumy będą na płycie bo już są praktycznie gotowe a to zaoszczędzi problemów z downloadami... No i oczywiście MUSISZ mieć ich dane na swoim komputerze żeby widzieć je u przeciwnika więc dlatego ściąganie ich przy kupieniu nie ma sensu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media.eventhubs.com/images/2012/01/01_sftxleak.jpg

Czyje to ja tam portrety widzę na górze... czyżby Xiaoyu i M.Bison? :P Screen z Xbox Live Marketplace. Co jak co ale Capcom wyjątkowo często mimowolnie puszcza informacje... (patrz UMvC3 gdzie wraz z zapowiedzią przypadkowo wyciekły obrazki WSZYSTKICH nowych postaci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest M.Bison pozostaje pytanie: któż jego oficjalnym towarzyszem? :dry: Obstawiam Juri, ale to pewniak na jakieś 80% :wub: Co do Xiaoyu - była na tym samym teaserze co Paul i Law, więc może też potwierdza ich w niedługim czasie? :ninja: Poza tym jako partnera dla naszej zawodniczki obstawiam Pandę na 55% i mniej prawdopodobnie Jina - zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Fajnie, na Xiaoyu liczyłem a M.Bizon jakoś mnie nie dziwi.Co do Pandy z tego co pamiętam była to jakby "skórka" dla Kumy(oczywiście ze swoim story, ale jednak)

co wiązało się z identycznym zestawem ciosów co nasz misiek, czyli odpada. Chyba że przemodelują jej zestaw ciosów. Z tego co pamiętam M.Bizon z Juri nie bardzo się lubi(mało powiedziane), może Setch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać mu Vegę, chociaz ze względu na sympatię ludzi do postaci, która jest samo[beeep]istością tej serii. Jego narcystyczne podejście sprawia, że jest bardzo wyrazistą postacią, mam nadzieje, ze w tej grze też będzie nas zachwycał tekstami w stylu "Did my beauty toxicate you?" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się kolejna "Lista" z domniemanych przecieków. Źródłem jest zdaje się jeden z profesjonalnych graczy, który miał okazję odwiedzić Capcom. Oto lista postaci, które mają dość do dotychczas ujawnionych:

SF:

M.,Bison / Juri <- Yay!

Balrog / Vega <- Do przewidzenia

Cody / Guy <- Sympatyczna para. Ok :)

Elena / Dudley <- Niespodzianka tego przecieku. Ma to bardzo duży sens gdyż: a) Obydwoje zadebiutowali w SFIII b) Uzupełniają się: Dudley jest jedyną postacią, która atakuje tylko rękami, Elena zaś odwrotnie - jedynie nogi.

Z kategorii Bardzo-Niepewne: Rose / Ingrid oraz Oro / Necro

Tekken:

Law, Paul, Xiayou, Jin, Bryan, Jack, Lei, Leo, Christie

Ogre <- Jako Boss

Na pewno nie pojawią się: Karin, R.Mika, Eagle, Dan, Lee, Anna, Eddy, Dragunov

Gościnnie: Megaman/Pacman -> ocb???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimś FAKE mi tu zajeżdża, chociaż kto wie. Z reszta od początku potwierdzenia marki SF x T wyszło tyle pseudo-przecieków, na których nie zgadzały się pairingi (porównane ze znanymi na dzień dzisiejszy), postacie na ekranie wyboru postaci były w niewłaściwych miejscach (porównane z najnowszymi gameplayami) i w ogóle ludzie teraz tylko szukaja sensacji, żeby wiedzieć jak najwięcej. Gdyby lista naprawdę wyciekła rzuciłoby się w oczy, że CAPCOM robi w gacie i próbuje ratować "podjaranie" na SF x T. Chłopaki raczej wiedzą co się dzieje i po prostu robią swoje będąc przekonani, że zaskoczą nas, a my ze zdziwieniem spojrzymy na postacie, które nie zapowiadały jakieś "wycieki".

PS: Swoją drogą, co to za wyciek, że będzie np.: Jin, czy inna sztandarowa postać którejś z serii? To jest chyba wiadome, tu nie trzeba mieć jakiś wycieków, żeby wiedzieć, że takie postacie będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...