Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Street Fighter x Tekken

Polecane posty

IMO gemy mają tak znikomy efekt, że te w DLC raczej nie zawahają na balansie więc ja mogę je spokojnie ignorować. A postacie to i tak nic czym bym szczególnie grał. No i mam nadal swoje 800 MSP które mam nadzieję będzie starczyć. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.eventhubs.com/news/2012/feb/14/...ghter-x-tekken/

Jestem trochę zawiedziony... M. Bison, Akuma, Jin i Ogre są ostatnimi 4-ema postaciami które będą dostępne przy premierze. To oznacza, że reszta będzie albo DLC albo wcale. :/ Cienko Capcom cienko...

Z innych wiadomości: Premiera na PC 11 maja.

Jakby co sam trailerów nie obejrzałem bo monitor mi padł z laptop zastępczy ledwo-ledwo odtwarza nawet filmiki z Youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na politykę Capcomu związaną z DLC, myślę, że na pewno dosteniemy dużo postaci w dodatkach. Nie kupuję wersji konsolowej, może poczekam i zobaczę, czy na PC nie wyjdzie od razu z dodatkowymi postaciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że to Capcom to gdzieś jesienią można się spodziewać ''Super Street Fighter x Tekken'', który będzie na dobrą sprawę ukończoną wersją gry. Udało się w SF IV? Udało się w przypadku MvC3? Czemu teraz miałoby być inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capcom oficjalnie stwierdził, że to nie są ostatnie postacie. IMO reszta będzie jako DLC. Co do wersji "Super" to wiadomo tylko tyle, że Capcom obiecał, że nie będzie następnej wersji na dysku, a tylko cyfrowe DLC (Jak AE do SSFIV).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capcom stwierdził, że zrobili "typo" i to jednak nie koniec postaci. Gdy w informacji napisali "Final roster" mieli na myśli "roster fron newest trailer". Nic tylko facepalm na nich zrobić.... Aż mam migrenę od tego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grycan:

Jak to już tłumaczyłem - to nie newsroom. Jeśli zamieszczasz linki, to dodaj komentarz do tego. I nie na zasadzie "Widzieliście? Nope? To teraz tak.". Linki nie powinny być dłuższe od postu właściwego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpię żeby DLC miały być u nas od razu... Tak jak te informacje wskazują że druga paczka będzie 3 miesiące od premiery a wersja PC wychodzi w maju. Całe szczęście nie ma tam żadnej BARDZO interesującej mnie postaci i nadal mam swoje 800 MSP więc na parę mi starczy. Zobaczę które najfajniejsze z trailerów i tą wybiorę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj taka mała informacja: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,112...eju_Street.html

Tylko czemu w Warszawie? Za daleko mam do 'Stolycy'. =.= Jak by to była Łódź, to bym się nie obraził. =D Bliżej mam i mam tam znajomych, którzy bez problemu by mnie przenocowali. =D A tak to mnie może Cenega... =3

A może któryś z was się wybierze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym z chęcią kiedyś zobaczył jak jakiś "pros" na turnieju dostaje baty od kogoś kto gra na klawiaturze, jeśli oczywiście byłaby możliwość, że jeden z nich mógłby na niej zagrać. No i szkoda, że ten turniej w stolicy, pewnie bym się wybrał nawet żeby popatrzeć co inni potrafią stworzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kiedyś u kumpla na Arcade Stickach i powiem, że ciężko było mi się do nich przyzwyczaić. Na kompie zawsze grałem na klawiaturze: problemy sprawia tylko na początku, później nawet kręcenie zygzaków i półokręgów, by wyprowadzić kombos wychodzi.

@n3ro321- też chciałbym zobaczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awww szkoda, że na tym turnieju nie będzie można - raczej na pewno - grać na klawiaturze. Tak to bym z chęcią wybrał się tam na wieść, że jest możliwość zagrania w SSFIV, bo jak widać jest ale gra na padzie odpada i w grę nie wchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi tu o to, że postacie DLC są już na dysku i do tego najwyraźniej gotowe... To sprawia, że zamiast DownLoadable Content mamy Disc Locked Content. :P Wredne jest też to, że postacie które miały być na PS3 są też na dysku X360 i do tego można nimi bez problemu grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...