Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Street Fighter x Tekken

Polecane posty

Na razie powiedzieli tyle, że już wiadomo czemu tak się robi i pracują nad odpowiednim patchem. Wychodzi na to, że to przez różnice sprzętowe jakie mogą występować między komputerami. Na konsolach to nie problem bo wszystkie są identyczne. Jak gra się "rozejdzie" między graczami, to engine cofa ją o setne sekundy żeby wyrównać, co zwykle jest niewidoczne jeśli dobrze działa. Niestety do tego o ile może cofnąć używa też potencjału sprzętu, czyli np. w tym samym momencie gra cofnie jednego gracza o 7 klatek animacji a innego 4, przez co od razu po poprawce system znowu się rozlazł. Gratuluję otwartego myślenia twórcom portu (Polska firma Qloc. Robili tez choćby SSFIV: AE i Dead Rising 2 na PC więc nie zawsze chrzanią sprawę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat w związku z Zimobraniem na Muve :P

Zastanawiam się co wybrać - SSFIV: AE czy SFxT? Chodzi mi o to, która bijatyka będzie lepsza i sprawniej działająca, jeżeli chcę popykać po sieci. Czy te problemy z SFxT cały czas są uciążliwe? A w SSF4 cały czas gra sporo osób w multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W SSFIV gra dużo osób a SFxT nadal ma swoje problemy w multi i przez to też baza graczy jest mniejsza. Nie ma problemu znaleźć meczu, ale zwykle gracze szybko zaczynają się powtarzać. Jeśli pominąć kwestię, że w obie gry gra się trochę inaczej (osobiście preferuję system z SFxT), to SSFIV: AE jest po prostu na obecną chwilę lepszym wyborem.

Na początku roku będzie patch do SFxT, ale nic nie wspominają o poprawie kodu sieciowego i wątpię czy zrobią coś z nim w tym patchu (jeśli w ogóle coś z tym zrobią).

Ja zostaję przy SFxT, bo po prostu sam system walki w SSFIV już mi trochę nie pasuje. tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie chciałem znaleźć ten temat i zapytać się, czy wie ktoś, kiedy ten patch ma wejść. :) Ale widzę, że ktoś mnie uprzedził. xD A co do zakupu gry: w tym momencie najlepiej zakupić SSFIV:AE. Tak jak mówił pan @up, więcej ludzi gra. A SFxT to może kiedyś później zakup, jak znów będzie w jakieś przecenie (polskich sklepów, czy na Steam na ten przykład). A, i jednak mam nadzieję, że poprawią ten kod sieciowy w tym patchu 2013. :D Będzie to wielka niespodzianka w sensie pozytywnym. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alleluja, do GFWL dodali patch z postaciami z DLC, ale [ciach] a 80 zł !!!??? Popieściło ich chyba, wiem że i tak to kupię, bo gdybym chciał zrobić na złość i tego nie kupić, to sobie większą krzywdę bym zrobił (bo strasznie mocno czekałem na te DLC) nić im. Ale myślałem, że będzie tańsze ze względu na długość czasu na jaki czekaliśmy na to wszystko (patch miał być niby w październiku). Wiem że to Capcom, ale sądze że większą winę ponosi Windows ze swoim GFWL. ;/;/ eeehhhh szkoda gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu było wiadome, że będą robić. Ale nigdy nie powiedzieli kiedy będzie zrobiony. A że dopiero powiedział, że mają ustalony skład, to trochę mnie zaskoczyło, choć liczę, że na EVO pokażą chociaż teaser trailera jakiś. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno temu było wiadome, że będą robić. Ale nigdy nie powiedzieli kiedy będzie zrobiony. A że dopiero powiedział, że mają ustalony skład, to trochę mnie zaskoczyło, choć liczę, że na EVO pokażą chociaż teaser trailera jakiś. biggrin_prosty.gif

Przeczytaj artykuł.

Gra jest już dość daleko w produkcji, a skład ustalili dawno temu.

Na Evo równie dobrze może już być grywalny build ze sporą liczbą postaci. Przy czym zgadzam się, że to może się skończyć przesyceniem, jeśli wyjdzie zbyt szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę iść o zakład, że gdyby Capcom nie spieprzył X Tekken na wszelkich możliwych poziomach, to już byśmy mieli obie gry. Tak to pewnie chcieli odczekać, aż burza przejdzie, a w międzyczasie zajęli się Tekken Tag 2, potem Tekken 7, a teraz sytuacja wygląda tak jak wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że robię odkop.

Do rzucam swoje trzy grosze.

Mam takie same przemyślenia jak poprzednicy, nic nie zrobili.

Tak marginesie bardzo ją lubię. Powinni dać trochę więcej postaci.

W Tekkenie zabrakło:

-Pandy

-Anny (siostra Niny)

-Eddy Cordo( jest tylko wspomniany)

- Ganruy (Dobry rywal dla Hondy ze SF, był widoczny na jednej z plansz

- Forest Law (dali jego ojca, a synu zapomnieli nie ładnie)

-Mokujin (moja ulubiona postać)

-Wang Jimrei (Patrz na Gena z SF)

-Alex (Dinozaur z rękawicami, był widoczny na jednej z plansz)

W SF zabrakło:

-El Fuerte ( gdyby go dali to, byłby dobry rywal dla Lawa seniora)

-Adon ( ze swatać z Sagatem zamiast Dhalsima)

-Dee Jay ( Nie wiem dlaczego)

-Dan Hibiki( Bez niego nie ma humoru)

-E.Honda( J/W)

-Goukem (Mistrz Ruy i Kena)

-Gen (Jeden z chyba najstarszych postaci, znakomity rywal Wanga)

-Bracia Yun i Yang ( Co z tego,że są na jednej z plansz, idealni rywale do Lawa)

To tyle z mojej listy i jeszcze raz przepraszam za odkop.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...