Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Street Fighter x Tekken

Polecane posty

Przypominam, że w SSFIV:AE można (półlegalnie) odblokować dodatkowe, płatne kostiumy. Powiem tylko tyle, że jest do tego specjalny, darmowy programik w necie. A jaki jest tego efekt? Otóż gdy płacimy dostajemy dodatkowe stroje i inni je u nas widzą gry gramy w sieci. Jeśli 'zhackujesz' je programikiem, tylko ty je widzisz. Mimo wszystko z kumplem na jednym kompie można sobie pograc na WSZYSTKICH strojach dostepnych w dlc. Jaki z tego wniosek? Znów pewnie ktoś popisze się nie lada mądrością i stworzy szybko jakieś dzieło, które za darmo odblokuje to co jest zablokowane, ale... ku nieszczęściu CAPCOMu znajduje się na płycie ;] PC-towcy, macie w zasadzie te dlc za darmo xD Full roosterze postaci - nadchodze~! Uwaga: dodatowe, płatne stroje w SSFIV:AE ludzie odblokowywali specjalnymi programami... na oryginalnych egzemplarzach gry ;] Także ja bardzo chętnie kupię SFxT po czym elegancko odblokuję sobie wszystko co tam nawrzucali~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niektórzy maja tą grę już od jakiegoś czasu. I grają przez sieć. Walki można oglądać na YT, np. na kanale YogaFlame24. :]

Muszę stwierdzić, że walki są bardzo widowiskowe i chyba bardziej, hmmm, dłuższe są na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Christian Svensson powiedział mediom, że pecetowa wersja SF X Tekken nie będzie zawierała lokalnego co-opa. Zapytany o przyczyny odpowiedział:

?With regard to this feature, it will function identically to the X360 version, which does not have couch co-op that can go online.?

Troszkę szkoda, ale i tak zamierzam kupić grę w dniu premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street Fighter x Tekken kupię pod warunkiem, że będzie można grać wszystkimi pięćdziesięcioma postaciami i nie trzeba będzie za dwunastu dostępnych na płycie dodatkowo płacić (dodatkowe kolory to dla mnie mało istotny aspekt). Z drugiej strony można by się zastanowić czy nie wstrzymać się z zakupem, ponieważ CAPCOM lubi wydawać wersje Super Duper Ultimate swoich bijatyk. Może i teraz mówią, że nie mają zamiaru tego robić ale patrząc w przeszłość jakoś nie bardzo im wierzę. Sama gra zaś wygląda ciekawie i wydaje się być bardziej dynamiczna od poprzedniego Street Fightera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arturano

Ciekawe, że powiedzieli, że co-op "2-óch na kanapie gra online" nie trafił na X360 przez brak czasu. :P Widać 2 dodatkowe miesiące nie pomogły.

@Ardeth711

Może nie tyle mówili, że nie planują co DLC będą tylko w formie cyfrowej czyli nie będzie jak było między SFIV a SSFIV tylko jak między SSFIV a AE. Czyli najwyżej pack od razu z grą i DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne postacie dodatkowe chce z innych wersji, to są to: Cody, Guy, Dudley i Elena. xD Reszte mogą pominąć. Nie obrażę się. xD I mogliby kilka nowych mapek dać, chociaż wiem, że dużo mapek jest dwu~, trzy~ poziomowych. ;] Ale i tak chciałbym kilka dodatkowych. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was gra na czymś innym niż PC?

Tą grą CAPCOM sobie u mnie PRZECHLAPAŁ, żeby ponad miesiąc po premierze nie poprawić buga z dźwiękiem, ba - totalnie ignorować problem? Fakt, lagi udało im się w grze online zlikwidować do tego stopnia, że grać w SSF4 teraz po prostu nie potrafię... Ale... Żyjemy w takich czasach, że możemy mieć i dobre połączenie i brak lagów przy grze online. Match-making to też jakiś żart, nie można samemu wybrać przeciwnika w ranked matchach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera gry już jutro. ;) Mimo popularnego ostatnio rage'u na tą grę nie mam wątpliwości co do jej kupna. Choć nadal mam nadzieję, że Capcom poprawi swoją politykę handlową, bo nieraz mnie tym zniechęcają. Czekam na towarzyszy do co-op'a. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku i nawet nastawiona na wyciąganie kasy polityka Capcomu. Absencja Blanki jest mi obojętna, nigdy nie lubiłem nim grać. W SF 4 grało mi się po prostu rewelacyjnie i nie wątpię, że tak samo będzie w przypadku SF X Tekken. Do sterowania się już przyzwyczaiłem i po miesiącu treningów potrafiłem ogarnąć takiego M. Bisona, w którym większość ciosów specjalnych wymagało kręcenie okręgów i półokręgów na klawiaturze. To wykonalne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woot? Akurat M.Bison miał same ciosy typu "przytrzymaj tył 2 sekundy > przód > pięść" więc nie wiem gdzie tu kręcenie okręgów. :P Ale że potrafisz tak na klawiaturze to pochwalę. ;)

@2real4game Niestety wersja PC jest czystym portem z X360 więc znane mi bugi ze sterowaniem (o ile kojarzę gra słabo rejestruje skosy na padach X360) trafią również tutaj. Patch prędzej czy później będzie bo już pracują nad nim dla X360.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh tak, długo to ćwiczyłem, ale już umiem wykonywać go na zawołanie. :D Całe szczęście SFxT nic takiego nie wymaga. Kombinacja dla Ultra 1 Vegi i Guila mnie zawsze zarzynała i mocno ograniczało to ich użyteczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedyny cios, którego do tej pory nie potrafię dobrze wyknać to przeklęte 720. Nie mniej jednak na SFxT czekam, co prawda z kasą ogromne problemy, do tego dochodzi parę innych tytułów po drodze, ale mam nadzieje że powoli do mnie trafi :happy: . Ech no i ciągle mega żal do Capcomu o Guya w DLC :dry: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z możliwością gry we dwóch na jednej klawie. Nie wiem czy jakiś późniejszy patch to zmienił, ale w SF4 się nie dało, co było dosyć głupie, bo w końcu nawet w starym Guilty Gear było to całkiem komfortowe. A fajnie byłoby czasem pograć przy piwie z kumplami w coś innego niż Guilty Gear, a pada jakoś tak mało kto z mojego towarzystwa lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam! Pograłem! ^^ I moje wrażenia: Gra naprawdę świetna moim zdaniem. Dobry samouczek dla wszystkich, nawet dla weteranów zaraz po pierwszym uruchomienu gry. Zagrałem na razie raz na multi i miałem drobnego laga. Mam nadzieję, że to odosobniony przypadek. xD Ale naprawdę przyjemnie się gra. Muszę tylko jakiegoś nowego pada dorwać. xD Albo nauczyć się grać porządnie na klawiaturze. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po pierwszej sesji dzisiaj. 13 meczy 11 wygranych 10 drużyną Vega-Raven i 1 drużyną Juri-Ogre. Mnie gra się zdecydowanie bardziej podoba od SSFIV a zwłaszcza system kombosów.

Online tyle ile widziałem wydaje się jednak gorszy od tego na konsolach. Miałem już na 2-óch kreskach na 3 tak, że wróg mi się teleportował po całej arenie przez lagi. Z tego co wiem na konsolach tak nie było a takie problemy są nieraz jednostronne. Patch byłby miły. Trafiłem na narzekania że nawet na najlepszym połączeniu potrafi mocno lagować.

Próbowałem załadować swój pierwszy mecz na Xfire ale coś nie chce ruszyć więc może załaduję go potem na youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Trzeba poczekać na pacze, które naprawią połączenia sieciowe i dźwięki. ^^ Bo te lagi są nie do zniesienia. Już mam tego po dziurki w nosie! Ale udało mi się w grze multi zrobić zakończnie przez Cross Art'a. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem i jestem zadowolony, ten cross to zupelnie inna gra od ssf arcade ;p co idzie dla mnie na plus :)

ladowanie ciosow, crossy, no i system kombosow wreszcie dostepny, nie musze juz lamac palcow na padzie :D tylko znowu mam problem, bo nie wiem kim mam grac xD ibuki mi ograniczyli i jakos dizwnie sie nia gra :P

co do multi takze mam ten problem z dzwiekiem i raz mialem lagi w grze, wiec jak dla mnei narazie niegrywalne ;p

musze sobie podrukowac liste ciosow bo oczywiscie ksiazeczka od gry to bieda ;p w ssf arcade chociaz dali ciosy nowych postaci :P

ogolnie zmiany mi odpowiadaja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczekam tak z miesiąc : :icon_cry: (brak kasy). Co zrobili z moją Ibuki?! Czy mógłby ktoś to wyjaśnić!? Moja ulubiona postać z SSF4. miała być w team'ie z Rivenem! A tak na serio: Czy w singlu można zmieniać kolory strojów i czy mógłby ktoś powiedzieć jak jest z wymaganiami czyli czy są podobne do 4? Na razie tyle. Więcej napiszę jak dorwę plytkę z grą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania jak w 4. Mam wrażenie że gra działa lepiej niż działał SFIV.

Postacie można samemu kolorować i działa to tez na single. Na razie jest bardzo mało dostępnych kolorów, ale niedługo za darmo udostępnią więcej kolorów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czymś tam już pracują i tyle wiadomo na razie. :P "Fajnie" że mieli wypuścić patcha który podniósł by naszą grę do wersji z konsol "Day 1 or close to day 1" a tu już minął tydzień i nic...

Skoro o patchach mowa...

Najnowszy bug fix w wersji konsolowej dodaje nowy i to bardzo mocny bug. :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...