Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Street Fighter x Tekken

Polecane posty

Hej, a widzieli to

?? mamy Dana w tutorialu, to znaczy jako trenera na planszach tekstowych - w końcu typ ma jakichś uczniów w dojo ;]

Poza tym, krótkie podsumowanie: mamy już 30 typa w tej grze! Co prawda w osławionym Marvel vs. Capcom 2 mielimy i 56, ale czy nie uważacie, że CAPCOM powoli zbliża się do granicy końcowej listy postaci SF x T? Ja mam szczera nadzieję, że jeszcze zafundują nam sporo postaci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rolento był w Street Fighter Alpha 2 i/lub 3. Absolutnie po raz pierwszy pojawił się w Final Fight z którego wywodzą się Cody, Guy i Hugo. ;)

http://www.streetfighter.com/us/sfxtk/characters Co do ilości nowych postaci to ostatnio przearanżowali ich obrazki na stronie więc z tego co widzę czeka nas minimum 8 postaci. Jednak poprzednie newsy wskazują na trochę więcej. Przede wszystkim 4 od Street Fightera już znamy (Vega Balrog Juri M.Bison), a jeszcze parę było ostatnio dość wyraźnie hintowanych (Elena z Street Fighter 3). Jestem całkiem pewien, że tak jak obrazki był ustawione poprzednio to mielibyśmy 3 pełne rządki.

Co do listy... ah żeby to była pierwsza którą widziałem... do tej pory wszystkie siadały po paru nowych trailerach (np. żadna to tej pory nie przewidziała Rufusa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ale Rufus jest w oficjalnym pairingu z Zangiefem, na stronie można zobaczyć ich wspólny cross art w dwóch wersjach...

Zapowiada się jeszcze masa postaci, ale jeśli z zaskoczenia wyjadą nam z ponad 56 typa w grze to... CAPCOM - u have my keyboard!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 nowe trailery:

< EPIC.

< Gameplay nowych postaci.

No czyli tak jak mówiłem mam Vege, Juri, Balroga, Paula, Lawa i Xiaoyu. Oczywiście pierwszy trailer na 100% mówi, że będą tez obecni M.Bison i Jin. :P

I tak mam już swoje dwa pierwsze teamy. Vega-Raven oraz Juri-Hwoarang

EDIT: http://img3.imageshack.us/img3/7313/scr7170316.jpg

Dla tych którzy lubią sobie spoilerować mamy wyciek listy postaci, który w przeciwieństwie do poprzednich poprzednich wygląda na prawdziwy. Wspomina on bowiem o tym, że bonusowymi postaciami będą Pac-Man i Mega-Man, którzy zostali zteasowani w drugim podanym trailerze. Lista podana została 27 listopada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się pierwszy trailer epicki, że Guy i Cody będą potwierdzili to już dawno(na końcu trailera tego z Posion i Hugo)Fajnie ale to było do przewidzenia chociaż Law mnie zaskoczył.Czy lista okaże się prawdziwa, powiem tylko tyle: poczekamy zobaczymy a ciekawie czy napiszą coś o tym w CDA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna lista, o ludzie... niby ok, ale czemu po stronie Tekkena jest tam wypisane 25 postaci, a u SF tylko 24? Hajs sie nie zgadza. Poza tym w najnowszym CDA dali datę premiery na 9 marca (ps3, xbox360 i PC?!) i tak ie własnie zastanawiam czy sie nie machneli - wersja na blaszaki miala sie ukazac trochę późiej, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dać parę faktów, które nadają tej liście autentyczności.

Autor już raz wyciekł listę postaci do MvC3, która się sprawdziła w 100% i jak już wspomniałem na liście napisał o Pac-man'ie i Mega-man'ie co się wczoraj potwierdziło (końcówka trailera 2).

Mimo wszystko ja tez uważam, że lista jest niekompletna. Z niezapowiedzianych postaci od SF mamy Blanke, Guya, Cody'ego, Elene, Dudley'a i Akume... ale nikt z pozostałych nie pasuje na partnera Akumy. IMO sparują go z Ogre jako bossów i dojdzie jeszcze 1 postać dla SF. (Honda by pasował na partnera Blanki)

No i jest to pierwsza lista w którą sam wierzę. :P

Owszem na PC gra ukaże się po konsolowej. Nie powiedzieli ile, ale mówią, że nie będzie to bardzo długo. Stawiam na miesiąc po maks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, iż owe postaci będą dostępne również na PS3, do tej pory myślałem, że znajdą się wyłacznie w wersji na Vitę. Ja osobiście nigdy nie pogardzę dodatkowymi "fighterami", zwłaszcza że dawno nie widziałem tak zdrowo "odjechanych".

Nie cytujemy postów nad swoim w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie zgadzają się z wyciekiem (tym ostatnim, o którym było w tym temacie). Jest Pac-man na Mokujinie i Megamen z pierwszej amerykańskiej wersji tej gry. Lista dostaje odemnie status "hajs się zgadza" - czekamy na resztę postaci z przecieku ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, kiedyś się grało w bijatyki... Czuję, że wznowię przygodę z tym gatunkiem właśnie dzięki SFxTekken :P Chociaż wolałbym odwrotną kompozycję (jakoś styl Tekkena bardziej mi zawsze odpowiadał), to jednak gra oferuje sporo opcji zabawy, fajne systemy... PS3 w końcu się do czegoś przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojawiła się plotka o planowanych DLC i nie podoba mi się to, no szczególnie dwie ostatnie pozycje (mam nadzieję, że to tylko kiepski żart)

Boost Gem Pack 1 ? $2.99

9 nowych gemów dla postaci.

Boost Gem Pack 2 ? $2.99

9 nowych gemów dla postaci.

Color Edit Pack 1 ? FREE

4 nowe kolory do trybu edycji.

Costume Swap S Pack ? $9.99

Zawiera kostium dla każdej postaci oparty na przeciwnej serii.

Costume Swap T Pack ? $9.99

Zawiera kostium dla każdej postaci oparty na przeciwnej serii.

Costume Swap X Pack ? $15.99

PołączenieS Pack i T Pack ? Zawiera kostium dla każdej postaci oparty na przeciwnej serii.

New Challengers Pack ? $7.99

4 nowe postaci: Cody, Guy, Christie i Leo.

X Unlocker ? $4.99

Dwie postaci: Akuma i Ogre razem z dodatkowymi kolorami dla postaci oraz trybami w których można ich odblokować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dantei Z moich źródeł wynika, że ten ostatni można normalnie odblokować w grze (jak Akuma Gouken i Seth w SFIV) a to DLC po prostu odblokowują je od razu. Już takie DLC widywałem. Na samą listę też trafiłem tydzień temu tylko wspominała o tym co sam dodałem. Nie wiem co z tym o 4-ech postaciach. Brzmi jak kiepski żart ale już takie coś było w MvC3. Ja tam mam ciągle swoje 800 MSP za przenosiny do Polski na koncie zachowane. Może starczy. :P

Gemy widziałem. Głównie takie co dają ci 2 efekt ale zajmują 2 sloty na raz. Trochę nie fair ale przebolę.

EDIT: Po szybkim przejrzeniu sprawy ta lista DLC wydaje się być wątpliwa. Źródło to jakiś losowy blog nieznanej osoby bez żadnych wyraźnych powiązań z Capcomem a lista została też uznana za fałszywą przez osobę która dała nam listę postaci którą podałem wcześniej. Sam powiedział, że Guy i Cody MIELI być DLC (i dlatego mimo pokazania ich wcześnie nie było gameplayu) ale teraz normalnie dołączą do gry.

EDIT2: Ok chrzanię to... teraz mi stale wyskakują sprzeczne informacje. A skoro nie chcę aby to, że wolałbym aby ta lista była fałszywa wpłynęło na moje stanowisko, to zostanę z opinią na pozycji neutralnej. Szkoda gdyby Guy był DLC, bo znam tu kogoś kto by się mógł nieźle zawieść na tym fakcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...