Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2011 zawartość

Polecane posty

... I znowu 17 zlotych, jednorazowy wybryk rozumiem ale żeby co miesiac miało tak być to jestem na nie. Wkurzaja mnie że te plakaty wrzucacie tylko po to by wysepic od nas wiecej kasy. 15 zlotych to za mało to bach płytka i plakacik i robi się juz 17zł. Pewnie was to kosztuje grosze powiedzmy 50 groszy, CDA kosztuje 17zł więc dzięki śmieciom-gadżetom macie na jednym numerze zysk 1,5zł. Co innego jak by CDA było za te 15,50zł lub 16zł do którego nic nie mialem ale żeby rwać co miesiac 17zł to o nie! Myslalem że ten gadżet to będzie jakąś podkładka czy cos fajnego,ale plakacik, litości.

Mistrzu, wstrzymaja sie z tym kalkulacjami ekonomicznymi "z d... wzietymi" bo w ten sposob ja ci zaraz moge udowodnic, ze na kadym numerze tracimy 10 zl (tzn. egz.) bo tez z kosmosu sobie dane wezme. Nie podoba sie? Nie kupuj, wez Playa za 15 zl, albo kup sobie jakies zachodnie pismo o grach za 30-40 zl. Na pewno bedzie to oplacalniejsze. Jesli dla doroslego czlowiek dolozenie 1-2 zl MIESIECZNIE to jest problem, to nie siedz na forum, tylko szukaj lepszej pracy. Nazywanie zas "smieciami" efektow cudzej pracy nie jest ani mile, ani grzeczne. Ciekawe jakim cudem twoim zdaniem da rade zmiescic liczace ponad 10 GB pelniaki na JEDNYM DVD, o boski? Podpowiesz? Bo my glupi, nie wymyslelismy nic ponad dolozenie "smiecia" w postaci drugiego DVD. A plakaty - zajrzyj do watku "plakaty w CDA" na tym forum i sobie poczytaj, zanim zabierzesz glos w tej sprawie.''

PS. Calkowity koszt plyty DVD to bliskie okolice 1 zl (tloczenie, pudelko itd.) wiec przestan mi tu u diabla pitolic "50 groszy". Jakbys za tyle zalatwil sama plyte (bez plakatu) to pewnie od razu dostalbys w Bauerze duzy gabinet i samochod sluzbowy na dzien dobry. Na drugiej plycie NIE ZARABIAMY ale liczymy, ze jej dodanie po prostu zwiekszy sprzedaz, takze w efecie tego, ze mozemy dac lepsze pelniaki. A propos pelniakow - wedle cen z ceneo pl laczny koszt tych pelniakow przy zakupie w sklepie to ponad 60 zl. Ale ci zdziercy chca za to az 17 zl, dorzucajac do tego pismo i plakat za darmo. By sie wstydzili, tak zdzierac z graczy!!!

Oj tam że trzy gry za 17zł, skoro nie chciałbym ich za darmo :P Ale to troche nie fair że muszę płacić za gadżet który jest mi potrzebny do szczęścia jak wszy. Jeśli już się lansujecie że dajecie gadżet to niech on bedzie za darmo, a nie myk i cena w góre. Za płytkę można wybulić, jak fajne gry mają dzięki temu być. No nic czuję się tak że wyrzucając ten plakat do śmieci, wyrzucałbym złotówkę. Nie to że mnie nie stać, bo mnie stać, mimo to nie lubię tracić pieniądze w tak głupi sposób. Jak by cena była 16zł to nie było by rozmowy bo i płytka i plakat wow wow wow, ale za 17 to już nie przejdzie bym się jarał jak szczyl.

A i jeszcze nie chodziło mi że plakat wygląda jak śmieć bo jest brzydki lub że nie doceniam waszej pracy, po prostu to co ląduję u mnie w śmieciach jest śmieciem i tyle. Liczyłem że postaracie się bardziej z tymi gadżetami.

Dobra poprzedni CDA kosztował 18zl pomyliło mi sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Numer zapowiada się na bardzo ciekawy. Przede wszystkim jest BARDZO dużo recenzji gier, które były od dawna zapowiadane i wyczekiwane, np. Gears of War 3 czy FIFA 2012. W zapowiedziach prym wiodą Battlefield 3 i Assassin Creed.

W dziale Publicystyki tym razem nie ma takich niezłych tematów jak w ostatnim numerze, aczkolwiek czy miałem racje okaże się podczas czytania.

Pełne wersje są również solidne. Dla każdego znajdzie się coś dobrego. Symulator, gra akcji i przygodówka. Niezły miks.

Okładka niezła. Napisy są czytelne, a sam wygląd jej jest o wiele lepszy niż ostatnio. Okładka na 8+/10

Moja ocena 8+/10

PS: Czy AR będzie miało tą samą formułę co kiedyś (czyli z pazurem) czy dalej będzie raczej ugrzeczniona i skupiać się na tematach o kradzieży rzeczy w grach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna okładka. Ciągle powtarzam - odpowiednio wyeksponowane samo logo gry lepiej wychodzi na okładce niż artworki. Mam nadzieję, że podobnie zrobicie z Batmanem i to że teraz jest logo, nie znaczy, że do końca roku już czegoś takiego nie będzie. Co do treści... ja się chyba naprawdę starzeję bo ten opis numeru Smugglera wydaje mi się całkowicie banalny, nieciekawy i przerysowany (ale to tylko moje zdanie). Natomiast sam SMG też się chyba starzeje. Wygląda jakby dał się sprowokować Dariusxqowi i odpisywał ze złością zamiast go wyśmiać z jego pojęcia o ekonomii. Ech... gdzie te teksty o tym ile można zarobić, sprzedając milion polonezów po 1000 zł za sztukę :tongue:

Wracając do numeru, to na pewno go kupię. Bo obiecałem sobie, że każdy z plakatem nabędę normalnie w kiosku. Wiem, że może to trochę niskie zagranie, ale co poradzić, skoro teksty już mnie nie ciekawią jak kiedyś :rolleyes: A więc, byle do wtorku.

P.S. Skoro Dariusxqowi nie podoba się za wysoka cena, to mam propozycję. Wyślij mi ten plakat a ja wpłacę ci tą złotówkę i koszt listu na twoje konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka jest bardzo fajna, oczywiście widać, co jest głównym daniem (10 dla Gears of War? Kto wie?).

Trochę mnie martwi, że Gem zjechał Space Marine - ale z drugiej strony, ja bym tak dobrze nie ocenił Alicji. Poza tym, nie oszukujmy się - nowy WH 40k jest "wyrzywajką", ale za to w jak dobrym stylu zrobioną :) .

Resztą recek się także zainteresuję (a już na pewno tą o Trackmanii 2), Smugg coś wspominał, ze gdyby nie drobna obsuwa, to byłaby jeszcze jedna. Ciekawe, o którą chodzi (może Batman: AC?)

Om pełniakach już wspominałem, Publicystyka, jak zwykle, zapowiada się bogato - cóż, numer udany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie martwi, że Gem zjechał Space Marine - ale z drugiej strony, ja bym tak dobrze nie ocenił Alicji. Poza tym, nie oszukujmy się - nowy WH 40k jest "wyrzywajką", ale za to w jak dobrym stylu zrobioną :)

To jest dobry styl? Poważnie? To jest sztampowa, przestarzała gra akcji, zrobiona ewidentnie przez ludzi, którzy na tym gatunku się nie znają, bo specjalizowali się w czymś innym. Ja tej gry w domu nawet nie włączę, bo szkoda mi czasu na przeciętniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dobry numer, jeszcze raz 17zł ląduje w waszej kieszeni :D Okładka w porządku choć ciekawe czy i tym razem podniosą się głosy oburzenia, że pismo zdobi gra stricte konsolowa... ;p Zarówno zapowiedzi jak i recenzje mają kilka ciekawie się zapowiadających pozycji (szczególnie ciekawi mnie ile dostało Dead Island ;]) plus dodatek związany z BF3... na koniec - plus za TF2 w GWŻ ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam że trzy gry za 17zł, skoro nie chciałbym ich za darmo :P Ale to troche nie fair że muszę płacić za gadżet który jest mi potrzebny do szczęścia jak wszy.

Jesli ogolnie zawartosc tego nr nie wydaje ci sie warta 17 zl - nie kupuj. Jesli warta - kup i nie narzekaj, ze cos ci nie pasuje, bo kazdemu by pewnie "cos nie pasowalo" (po co mi ta recenzja, nie lubie publicystyki, mam gdzies testy sprzetu, nie pasuje mi drugi pelniak) a przeciez nie bedziemy robic dla kazdego osobnego numeru tylko z tym, co JEMU pasuje.

Jeśli już się lansujecie że dajecie gadżet to niech on bedzie za darmo, a nie myk i cena w góre.

Idzmy dalej - skoro sie "lansujemy" (cokolwiek by to mialo znaczyc) to w ogole dajmy CDA za darmo. W koncu prywatne wydawnictwo jest od tego, zeby robic wam przyjemnosc, a nie zarabiac kasy. Popieram, ale pod warunkiem, ze to bedzie twoje wydawnictwo. :)

Za płytkę można wybulić, jak fajne gry mają dzięki temu być. No nic czuję się tak że wyrzucając ten plakat do śmieci, wyrzucałbym złotówkę.

>>>Daj komus w prezencie, co sie ucieszy - no chyba, ze swiadomosc iz tracisz ZLOTOWKE nie da ci spac. W razie czego gotow ci jestem ten 1 zl oddac z wlasnej kieszni. Serio.

Jak to dla ciebie TAAAAKI problem?

Liczyłem że postaracie się bardziej z tymi gadżetami.

Ja liczylem, ze mi w tym miesiacu na adres redakcji przeslesz skrzynke piwa. Nietety, nie postarales sie.

PS: Czy AR będzie miało tą samą formułę co kiedyś (czyli z pazurem) czy dalej będzie raczej ugrzeczniona i skupiać się na tematach o kradzieży rzeczy w grach?

90% AR zalezy OD WAS. Ja tylko wybieram warte publikacji listy i sie do nich dopisuje. Nawet Lambo nie pojedzie szybko, gdy benzyna bedzie "chrzczona". Zamiast sie pytac - napisz fajny list z pazurem... i daj mi szanse sie wykazac w odpowiedzi. Proste.

Chociaz nie, duzo prosciej NIC nie robic i narzekac, ze "coraz gorzej jest". A jak ma byc, gdy nikomu sie nie chce zrobic cokolwiek, zeby bylo lepiej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu troszkę więcej publicystyki, nareszcie sporo interesujących gier w recenzjach, no i dobry cover. Bardzo fajna okładka. Dziwi mnie jedno: TF2 w GWŻ. Średnia gra z 2007, ma być wiecznie żywa, hmm... Szkoda, że taki fajny plakat szpeci wielgachny napis w centrum, do tego data premiery? Mam to sobie na podwórku wywiesić jako billboard? W mojej skromnej opinii plakat (na ścianę w domu) z datą wydania gry, to żaden plakat, tylko reklama. Mam nadzieję, że z drugiej strony będzie lepiej. Czepiam się, bo "reklamowany" był jako gadżet. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby ktoś powiesił go w centrum miasta, bez loga CD-Action, spokojnie każdy uznał by to za zwykłą reklamę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło nie używać słowa "gadżet" a tak ludzie mają polefff.

Reszta zawartości [pełniaki i teksty] na standardowym poziomie ale pupy nie urywa.

A ten dodatkowy złocisz na plakat można było przeznaczyć na dodatkowe strony.

Sorry ale wyciskacie tym plakatem tą złotówkę i widać to z daleka.

PS: Ankieta na stronie z pytaniem o opakowanie to dobry pomysł tylko brakuje opcji "Dwa pudełka plastikowe/slim x2" i jak już wyciskać z czytelników kasę to drugim niewalającym się opakowaniem z DVD nr 2.

Smugg zrób test w redakcji i ustaw pudełka plastikowe [dvd slim] i te płaskie tekturki a po tygodniu znajdź tekturki. Zero widoczności z pułki itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło nie używać słowa "gadżet" a tak ludzie mają polefff.

A prosze bardzo. Kazdy dodatkowy element "doczepiony" do CDA jest gadzetem i tyle.

Smugg zrób test w redakcji i ustaw pudełka plastikowe [dvd slim] i te płaskie tekturki a po tygodniu znajdź tekturki. Zero widoczności z pułki itp.

Wydaj 50 gr kup boksa plastikowego i przeloz, skoro to dla ciebie problem. Okladki czy my, czy czytelnicy dorobimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło nie używać słowa "gadżet" a tak ludzie mają polefff.

A prosze bardzo. Kazdy dodatkowy element "doczepiony" do CDA jest gadzetem i tyle.

Smugg zrób test w redakcji i ustaw pudełka plastikowe [dvd slim] i te płaskie tekturki a po tygodniu znajdź tekturki. Zero widoczności z pułki itp.

Wydaj 50 gr kup boksa plastikowego i przeloz, skoro to dla ciebie problem. Okladki czy my, czy czytelnicy dorobimy.

Tylko nie zacznijcie nazywać płyt gadżetami. Przecież też doczepione.

A okładki żeby być dokładnym dorobię ja i czytelnicy ale na pewno nie wy :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zacznijcie nazywać płyt gadżetami. Przecież też doczepione.

Owszem, sa to gadzety, jak najbardziej.

A okładki żeby być dokładnym dorobię ja i czytelnicy ale na pewno nie wy :trollface:

Tu mnie masz. :icon_redface:

A czemu mamy wydawać kolejne 50gr na pudełko ? Wystarczy że CDA kupujemy. Slim x2 kosztuje mniej wiecej tyle co Slimx1.

Nie w hurcie. Poza tym nawet 5 gr roznicy to jest 140.000 x0.05 = 7.000 zl. Niby niewiele ale przez 13 nr w roku to jest 13x7 =91.000 zl. A to juz jest bardzo konkretny pieniadz - miec 100.000 zl wiecej na pelniaki, czy nie miec - czyni DUZA roznice.

Ale jesli komus baaaardzo przeszkadza to opakowanie, ktore dostal, to niech sobie zmieni na pasujace - to chyba uczciwsze niz przmuszanie tysiecy tych, ktorym pasuje, by sie dokladali na takie pudelko, jakie tobie pasuje.

A dokladniej mowiac to nawet inaczej trzeba liczyc - rosna koszta produkcji, a ilosc kasy na dany numer CDA jest stala. Skads trzeba wziac te kase - ze swoich pensji nie damy :P, wiec najprosciej zmiejszyc NIECO o te marne parenascie tysiecy budzet na pelniaki. Tylko probem w tym, ze to moze czasem oznaczac, iz nie damy pelniaka X, bo bedzie o te parenascie tysiecy za drogi i nie dopniemy budzetu.

Wiec przemysl sprawe - czy lepiej wydac dodatkowe 50 gr i wlozyc do srodka fajnego pelniaka, czy tez miec wymarzone pudelko doczepione do pisma ale z gorsza gra w srodku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg mam pytanie ale odnośnie treści testu "Cyfrowa telewizja w komputerze ? megatest tunerów TV" czy będą też tunery na usb no i w jakim przedziale cenowym ?

A co do drugiego opakowania na dvd to przynajmniej ujednolićcie te opakowania [raz slim,tekturka na 2 dvd ,pionowy box tekturowy itp.]

Pozdrawia stały czytelnik od nr 31 :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg mam pytanie ale odnośnie treści testu "Cyfrowa telewizja w komputerze ? megatest tunerów TV" czy będą też tunery na usb no i w jakim przedziale cenowym ?

Beda, beda i w cenie dla normalnego czlowieka.

A co do drugiego opakowania na dvd to przynajmniej ujednolićcie te opakowania [raz slim,tekturka na 2 dvd ,pionowy box tekturowy itp.]

Jasne, ze tak.

a czym bedzie ten gadżet

Dodamy patelnie. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

... I znowu 17 zlotych, jednorazowy wybryk rozumiem ale żeby co miesiac miało tak być to jestem na nie. Wkurzaja mnie że te plakaty wrzucacie tylko po to by wysepic od nas wiecej kasy. 15 zlotych to za mało to bach płytka i plakacik i robi się juz 17zł. Pewnie was to kosztuje grosze powiedzmy 50 groszy, CDA kosztuje 17zł więc dzięki śmieciom-gadżetom macie na jednym numerze zysk 1,5zł. Co innego jak by CDA było za te 15,50zł lub 16zł do którego nic nie mialem ale żeby rwać co miesiac 17zł to o nie! Myslalem że ten gadżet to będzie jakąś podkładka czy cos fajnego,ale plakacik, litości.

Co Wy macie z tym plakatem. Jakby każdy zaprenumerował, nie miał by z tym w ogóle problemu, że cena tylko ciut poszła do góry.

Dla mnie ten nr CDA jest w porządku. Nie prenumeruje czasopisma CDA tylko i wyłącznie dla gier, ale i również dla konkretnych i treściwych recenzji. Często CDA pomagało mi w sensowności zakupu niektórych gierek, programów (po konkretnej ocenie danej gierki etc.). Pozdro :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz pare osób mnie będzie chciało mnie ukamieniować ale i tak to powiem. Moim zdaniem (podkreślam moim) nie potrzebnie dawaliście te 3 czy 4 numery temu mass effecta. Po pełniakach z ostatnich numerów widać jak to nadszarpneło wasz budżet (oczywiście i tak pełniaki są całkiem niezłe i wiem co oferuje konkurecja). Mogliście rozsądniej rozdeponować pieniądze.

Oprócz tego bardzo dobry numer.

PS. Ja równierz jestem za tym by plaktu nie nazywać gadżetem w zapowiedzach bo sobie ludzie rąbią nadzieje na podkładke czy coś takiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaraz pare osób mnie będzie chciało mnie ukamieniować ale i tak to powiem. Moim zdaniem (podkreślam moim) nie potrzebnie dawaliście te 3 czy 4 numery temu mass effecta. Po pełniakach z ostatnich numerów widać jak to nadszarpneło wasz budżet (oczywiście i tak są całkiem niezłe i wiem co oferuje konkurecja). Mogliście rozsądniej rozdeponować pieniądze.

Oprócz tego bardzo dobry numer.

PS. Ja równierz jestem za tym by plaktu nie nazywać gadżetem w zapowiedzach bo sobie ludzie rąbią nadzieje na podkładke czy coś takiego.

Ja tam nie załuje Mass Effecta, bo dzięki CDA poznałem najlepszą gre w jaką gralem, a tak to bym sie nia nie zainteresowal. A co do numeru mam pytanie które juz zadalem na Markolfie: Smuggler możesz powiedzieć, czy beta NFSa jest bardziej in plus czy in minus? Zależy mi na tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer pr000, oprócz pełniaków :/. swoją drogą to coś kiepsko z tym u was ostatnio( moim zdaniem ) ale cóż mam nadzieję że się z tym poprawicie :smile: (a tak przy okazji, czasami marzę sobie żeby cd-action dodało taką fajną gierkę o nazwie Lego Star Wars :happy: ) numer oczywiście kupię jak co miesiąc :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...