Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2011 zawartość

Polecane posty

Toż przyłożyłem. Plakat jest wyraźnie mniejszy. 3 cm w pionie i 1 cm w poziomie ale zawsze (no i jest cieńszy niż ten Batman).

Nie moze byc - sam tez specjalnie przykladalem do tego z Batmanem i jest na pewno o pare cm wiekszy.

I powtarzam, wg specyfikacji LV5HD nie ma dekodowania w MPEG 4. Jak go miałem 2x sprawdzałem instrukcję i pudełko - było MPEG 2.

Pytaj Grega, on testowal te urzadzenia, ja tyle wiem, co przeczytalem w jego tekscie.

Bazyliszek: pamietaj. Redakcja ponosi koszty, ten drozszy papier, tusz i cena drukowania i w ogole. Dlatego numer jest drozszy a plakat mniejszy niz zazwyczaj (ale 2x DVD plus GADŻET brzmi lepiej niz 2 dvd i maly plakat) . A poza tym, nie krytykuj redakcji. Nie wolno.

Plakat NIE jest MALY.

A krytykowac redakcje wolno, o ile krytyka trzyma jakis poziom merytoryczny i nie jest po prostu bluzganiem, wiec prosze nie siac tu wrogiej propagandy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym kącikiem gier na Linuksa to świetny pomysł. Byłbym bardzo usatysfakcjonowany jeśli mógłbym o takich grach poczytać w CDA nie tylko dzisiaj czy w ciągu kilku następnych dni ale także w kolejnych numerach. W końcu piszecie sporo o grach na konsole to czemu nie o grach na Linuksa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym koncikiem gier na Linuksa to świetny pomysł. Byłbym bardzo usatysfakcjonowany jeśli mógłbym o takich grach poczytać w CDA nie tylko dzisiaj czy w ciągu kilku następnych dni ale także w kolejnych numerach. W końcu piszecie sporo o grach na konsole to czemu nie o grach na Linuksa?

Glownie dlatego, ze osob, ktore to interesuje za wiele nie ma - ale do czasu do czasu sie cos da (jak widac) napisac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym koncikiem gier na Linuksa to świetny pomysł. Byłbym bardzo usatysfakcjonowany jeśli mógłbym o takich grach poczytać w CDA nie tylko dzisiaj czy w ciągu kilku następnych dni ale także w kolejnych numerach.

To jest temat zbyt niszowy, by dawać mu stały kącik.

W końcu piszecie sporo o grach na konsole to czemu nie o grach na Linuksa?

Bo na konsolach gra się powszechnie, a Linux jest dla maniaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesteś w "Schwytane w Sieci" za wypowiedź o swoim tacie :)

Ta biała ramka wokół Battelfielda to plakat z Batmanem. B3 jest wyraźnie mniejszy a nie większy.

No coz, przed potega faktu ustapic musze. Ale z kolei od Mili Jovovich jest wiekszy. Tak czy siak to sa centymetry. To naprawde czyni taka roznice?

Jakbysmy wam dali plakat znaczaco mniejszy, np. formatu A3 czy A2, to lament bylby dla mnie bardziej zrozumialy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat plakatem, bo i tak mnie specjalnie nie interesuje. Dziś idę po swój egzemplarz (Silent Hunter IV ^^) i obawiam się czy znów będzie problem z płytami. Rzadko instaluję gry z covera i dopiero wczoraj jak brat czegoś tam grzebał to Double Agent zacinał instalację, podobnie jak Gothic 3 i w efekcie żadna z tych płyt nie była "poprawna". Wcześniej takich problemów nie było i mam wrażenie, że coś wasza tłocznia d*py daje... Albo zaczęliście oszczędzać na nośnikach DVD i kupujecie płyty słabszej jakości niż poprzednio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby CDA miał w jednym miesiącu 29.5 cm wysokości (jak obecny numer), potem 28.5 cm, potem 30 cm, to jakby to na półce wyglądało? Jakby twoja ulubiona kapela wydawała swoje płyty w różnej wielkości pudełkach to takie ząbki na półce też nie są fajne :/ Jakbym dalej, jak w młodości, oklejał całe ściany plakatami, to to, że jeden jest mniejszy a drugi większy, burzyłoby cały układ. Zdecydujcie się wreszcie na coś - megaplakaty takie a takie wymiary, standardowe takie a takie a nie "jak dziś w drukarni ostrze mi pójdzie".

P.S. Z ostatniej chwili - Plakat z Resident Evil rzeczywiście jest jeszcze mniejszy "AAaaaaaaaa too much presiure!" (by Tweek z SP) "Aaaaaa dzwony, dzwony!" :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesteś w "Schwytane w Sieci" za wypowiedź o swoim tacie :)

Ufff, kamień z serca. Juz sie bałem, że zostałem wyśmiany na oczach milionów.... A tato pewnie się ucieszy jak zobaczy najnowszy numer :)

No przeciez wyrosl juz z jego czytania? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście coś słabo się te wasze płytki teraz wczytują. Wcześniej nie było takich problemów.

U mnie sytuacje odwrotna... Wcześniej było tragicznie teraz jakby coś się poprawiło ;]

Numer naprawdę dobry, tekstów więcej do czytania niż się spodziewałem. Plakacik też fajny, dobrze że z cieńszego papieru :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą stroną plakatu chyba z nas zakpiliście. Teraz wiem dlaczego jej nie pokazaliście od razu. Rozumiem, że ten, kto 'robił' plakat nie miał dostępu do żadnego dobrego artu z MW3, ale zawsze pozostaje jakaś inna gierka. Ten środek mapy, który został podświetlony będzie mi się śnił po nocach. Wszystko rozmazane, w jakiejś niskiej rozdzielczości... :/ Na tle podświetlenia z lewej strony tym bardziej rzuca się w oczy. Za chwilę zabieram się do lektury pisma i plakat był raczej pierwszym i ostatnim zawodem związanym z numerem 196 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesteś w "Schwytane w Sieci" za wypowiedź o swoim tacie :)

Ufff, kamień z serca. Juz sie bałem, że zostałem wyśmiany na oczach milionów.... A tato pewnie się ucieszy jak zobaczy najnowszy numer :)

No przeciez wyrosl juz z jego czytania? :tongue:

O LOL zapomniałem :/ Przynajmniej wszystkie (fajne zreszta) plakaty dla mnie :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...