Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 10/2011 zawartość

Polecane posty

Borek23 : Numer Spec 1/2011 na pewno już w kiosku nie kupisz. ;)

Ale możesz ten numer zakupić dzięki prenumeracie. O tu jest do niej link: http://prenumerata.bauer.pl/opis.html?id=5

Ale będziesz z zamówieniem poradzić musiał sobie sam ponieważ ja się w tym nie orientuje. (Albo poczekać na kogoś, kto Ci pomoże).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, nowy numer już nadchodzi a nie miałem okazji wypowiedzieć się na temat starego - kawał dobrej roboty, zresztą jak zwykle :D Generalnie zawartość mnie zawiodła chociaż pełniaków z krążka nie tknąłem do tej pory, ale można to zwalić na ilość wolnego czasu ;p Okładka, owszem, nie powaliła, ale recenzowane gry strasznymi sucharami nie były... za to także plus ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta w końcu dostarczyła mi wymieniony TR Underworld. Płytka działa, ale przy próbie uruchomienia gry wyskakuje info, że program przestał działać. Można ten problem jakoś rozwiązać?

Może dodaj exe gry do wyjątków DEP, u mnie w przypadku Legendy pomogło, a miałem identyczny problem na Win7.

Mój komputer -> Właściwości -> Zaawansowane ustawienie systemu -> Zaawansowane -> Wydajność -> Ustawienia -> Zapobieganiu wykonywaniu danych -> Dodaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji wypowiedzieć się o nowym numerze, więc teraz to zrobię. Świetna robota, panowie! Mile mnie zaskoczyła zwłaszcza publicystyka, w której wszystkie artykuły są ciekawe i zachęcają do czytania. Brakowało mi tylko dyskusji w newsach, bardzo bym prosił o jej powrót w najbliższych numerach. Na coverze ciekawe pełniaki (Supreme Commander) i ActionMag, który jak zwykle rządzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...