Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

no dobra mapki mapkami, ale to DLC chyba musi dodać coś jeszcze ? bo za same mapki to ja jednak podziękuję, ale gdyby coś innego dodali, jakieś bronie, może killstreaki albo perki to pomyślałbym

w ogóle zastanawia mnie co się dzieje z Activision ? przecież żeby dalej tak wyciągać kasę od klientów to trzeba być delikatnie mówiąc niedorozwinięty...

po takich dobrych wynikach sprzedaży i w związku z tym że ludzie tracą wiarę w coda na rzecz bad company to oni jeszcze sami siebie dobijają płatnymi 5 mapami...

moim zdaniem powinni coś ze sobą zrobić i z grą również

wiem że to raczej marzenia ale chciałbym żeby wprowadzili serwery dedykowane i usunęli tego pie******** IW Neta - to jest kompletna porażka czy oni tego nie widzą ???????!!!!!!!!! wiem że wcisneli duzo kasy żeby stworzyć taki system, ale skoro jest on beznadziejny to powinno się szybko go naprawić albo przekształcić w jakieś oficjalne serwery dedykowane

muszą pojawić się zmiany bo inaczej coraz mniej ludzi będzie grać w MW2 !

a co do bad company to IW nie powinno dawać tak po sobie jechać że MW2 beznadziejne a Bad Company genialne - przyznam że nie grałem w BC2, ale wątpię czy gra jest taka cudowna i pozbawiona błędów (w MW2 jest ich dużo tylko i wyłącznie z powodu Iw Neta...)

nie mówię też że BC2 jest beznadziejne, bo nie grało by w to tak duzo osób

takie moje zdanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ da się więcej niż raz! Musisz robić własny serwer. Tak czy owak nie będe kupować niepotrzebnych map za byle pieniądze. Wspominałem już, że DLC to porażka jaką twórcy i producenci mogą pokazać. Chęć zarobku dodatkowych pieniędzy? Kiedyś były pełnoprawne dodatki do single lub multi, lecz teraz to mini-dodatki o cenach takich co bym mógł kupić sobie nową dobrą gre.

Co do Dice i IW. Ci pierwsi żałośnie próbują pokazać, że są lepsi. Czyżby zazdrość? Najwyraźniej. Po kupieniu BF:BC2 nie odczułem takiego wyśmienitego poczucia jak zapewniali twórcy. Single ułomne, może nie tak jak w MW2, ale niewiele brakuje do równości. Multi jest porażką na całej linii. Pojazdy? Zabrać i zostawić je w bazie wroga aby mógł też postrzelać. Heli? Zabrać i zabić drużyne robiąc efektowne "KAMIKAZE!" na bazie wroga. Team? Spróbuj znaleść taki który ogarnia sprawe. Może powinienem się wypowiadać w temacie o Battlefield? Uważam, że to nie na miejscu, bo zaatakowali by mnie fan-boy'e serii. Do czego zmierzam? Nawet w MW2 nie odczuwałem takiego zażenowania bezmyślności graczy jacy są w BC2. Wspominałem wielokrotnie o tym, że to gracze psują gry! CoD:WaW okazał się porażką przez nich. To nie tylko ich wina. To wina twórców jak wyważają gry. Mimo wszystkich n00bskich rzeczy w CoD:MW2 gdzie fragi to chleb powszechni nie musiałem powierzać swoje staty kolegom z drużyny. Zaufanie i naginanie go to największe draństwo jakie mogli dać twórcy do swoich gier. Frustracja? Oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej wyjaśniło się dlaczego nie ma narzędzi modyfikacyjnych do MW2 :tongue: . Co daje pewną szansę, że kiedy IW zarobi, co zarobić zamierza na DLC to może i je udostępni. Tak, wiem, marzenie ściętej głowy :laugh: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te same odczucia co do jechania po MW2 przez DICE. Posiadam obie gry i uważam, że błędem jest porównywanie ich. BF ma także ogromne problemy z sieciowością, przynajmniej u mnie. Lagi uniemożliwiają grę, nie jest ona także tak zoptymalizowana jak MW2. Ale rozgrywka to co innego, MW stawia na solowe, czasami w małej grupce, szybkie akcje, gdy w BF są to normalne bitwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I popieram. Argument ze "CoD ssie bo tam nie ma czołgufff" to nie argument. To zupelnie inna skala walki :/

W CoD wystarczy ci pelny magazynek i pare granatow a w BF'ie trzeba sie bawic czolgiem/heli/czy_czyms_tam.

Wole CoDowskie 1v1 niz BF 1v10 (ale za to z czolgiem :/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak będzie kupowało się ten dodatek pfu!...DLC(bo jak na steam to na pewno nie kupię:/)i mam nadzieje że dodadzą coś do tego dodatku pfu!! DLC bo jak to tylko te 5 map(2 już znam na pamięć)to nie tknę tego kijem przez szmatkę :-/ :-/ :-/:down:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robie wyzwanie na 1000 paczek... i zauwazylem cos ciekawego : im blizej konca meczu tym latwiej trafic AC130. Bo albo to ja mam mega pecha (AC na 10-15 punktow do konca na Dominacji, albo w ogole spada jak sie mapa skonczy i tylko ikone widac) albo tak to działa :)

I jeszcze cos - zrobilem ks, wezwalem paczke byl Strzelec Smiglowca, fajnie, latam i trafilem w beczke a nie goscia obok niej, beczka wybuchla zabila go i juz fraga do ks mi zaliczylo bo mi pokazalo ze mam sentre. Mial ktos cos takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minutę temu ukończyłem Cod 4(znowu). Ale była akcja, takiej dawki emocji nie doświadczysz w żadnej innej grze(no może w FEAR).

Jedna z najkrótszych kampanii dla jednego gracza w historii, ale za to mniej a lepiej niż dłużej i nudniej. :jezyk2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medal of Honor to będzie kopia MW2 - jeszcze tylko dowalą perki w multi i będzie to bardziej map pack niż najnowszy Medal of Honor :P

Zdrowy69 gdyby MoH przebił MW2 to byłby ogromny sukces - nie łatwo jest pokonać jednego z najlepszych FPSów

Cod juz od pierwszej części był ponad MoH dlatego jesli ta kopia będzie lepsza to to będzie pierwsza dominacja MoHa nad Codem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier0g - Kalka to to raczej nie będzie, bo za multi odpowiedzialny jest DICE, tak więc jak już to może być odmiana Battlefielda (co wyjdzie grze tylko na dobre) Fanem MoH nie jestem, ale pożyjemy zobaczymy.

Nie wiem jak wy, ale ja ostatnimi czasy natrafiam na jeszcze więcej cziterów niż kiedyś. Dosłownie co druga mapa to wallhack albo autoaim... Na moim ulubionym hardcore to nawet nie ma co grać:/

A może po mapkach wyjdzie kolejny DLC który jedyne co doda to votekicka, a żeby było uczciwie to powinien kosztować tak ze 120zł. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie ten temat, ale wyraże króciutko co sądze o grach-rywalach serii CoD.

MoH, będzie ściągał pomysły z CoD4 i MW2 zmieniając troche na bliższą im tematyke by wyszło na ich korzyść. To będzie połączenie doświadczeń baheterów, którymi graliśmy w CoD4. Marine i żołnierz SAS w jednym. Serie MoH lubiałem za tryb dla jednego gracza. Ostatnia część będzie najprawdopodobniej niewypałem ze względu na:

a) ALE JA TO WIDZIAŁEM! (CoD4, MW2 lub jeszcze inne gry)

B) Skończyłem kompanie...CO TAK KRÓTKO?!

c) Fuj! Jaka grafika i dzwięk! I to ma być hit?!

d) Mimo tego wszystkiego Fabuła zbyt banalna a my chcemy czegoś karkołomnego (zgaduje iż znajduje się tutaj pewien procent graczy, którzy lubią smakować ciekawych fabuł)!

Oczywiście to będzie tylko single. Multi ma robić DICE? Jeśli ma wyglądać jak BC2 to pieniądze zachowam na inną gre. Chce prawdziwego konkurenta CoD, a nie taniej podróbki. Może tak sobie darować te duże mapy i dać ciasne, pełne miejscówek? Dać zamiast cieniutkich zabaweczek soczyste dzwiękiem wystrzału potężne spluwy które wręcz czekają na przebicie łba delikwenta? W pewnym stopniu to moje życzenie aby wyrósł nam postrach serii CoD o równie dobrej grywalności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiler - jakiej ty chcesz fabuły w zwyczajnej strzelance? Poza tym, skąd ty to do cholery wiesz jaka będzie fabuła? Skąd wiesz, że kampania będzie krótka?

Grafikę i dźwięk na pewno zmienią, nie oceniaj gry p0 wypuszczonym kilka miesięcy po zapowiedzi trailerze.

Widziałeś to? To powiedz mi, który liniowy FPS nie zapożycza czegoś od innych produkcji?

Jesteś zbyt zapatrzony w CoDa. Zerknij wstecz, wtedy się dowiesz że to CoD jako pierwszy zerżnął z Medal of Honor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) ALE JA TO WIDZIAŁEM! (CoD4, MW2 lub jeszcze inne gry)

cool_prosty.gif Skończyłem kompanie...CO TAK KRÓTKO?!

c) Fuj! Jaka grafika i dzwięk! I to ma być hit?!

d) Mimo tego wszystkiego Fabuła zbyt banalna a my chcemy czegoś karkołomnego (zgaduje iż znajduje się tutaj pewien procent graczy, którzy lubią smakować ciekawych fabuł)!

A)- jeśli będzie powtórka z MW2, w co wątpię, to w sumie wyjdzie grze na plus. Ale i tak w to nie wierze. To zbyt poważna jazda, by "zerżnąć" linijkę kodu w linijkę kodu, a wszelkie podobieństwa (takie delikatne) są jak najbardziej na plus.

B ) Co tak krótko? Nie liczy się długość, a efekt ;)

C) Nie liczy się grafika ani dźwięk, tylko klimat ;)

D) Hm, dobra. Tu Ci mogę przyznać rację. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też do końca nie wiemy co będzie w tym nowym MoH. Wiadomo tylko że "brodacz" będzie walczył w Afganistanie. A reszta co w trailerach jest nie jest miernikiem tego co będzie w grze (lekko się rozczarowałem w MW2 z tym kosmosem...). Będzie tak... Jak zrobią coś dobrego to zbiorą za to dobre plony... Jak nie to powiedzą że chcieli zrobić coś na kształt MW 2 i BC 2 ale im się nie udało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba chętniej sięgnę po MoHa niżeli znowu po MW2. Dostrzegłem w mutli taką schematyczność, że głowa boli. Grając klasą sprinterską, perki znane, gra mi się przyjemnie, bo mam dobry wynik. Następna mapa - zmieniam klasę na typowo assault, już źle. Słabo idzie i ciężko o fraga. Trzeba się bardziej wysilić. Nie podoba mi się to. Po co miałbym się wysilać, skoro mogę łatwiej zdobyć fragi? Satysfakcja? Widziałem większe osiągnięcia życiowe... Tylko nasuwa mi się pytanie : Po co w ogóle jeszcze grać w mutli MW2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogóle jeszcze grać w mutli MW2?

Bo nie posiada się jeszcze Bad Company 2 i złotego konta na xbox live? :)

Bo jak tylko kupię, to sądzę, że MW2 pójdzie w odstawkę. Ale jeśli okaże się, że multi w Bad Company 2 jest przereklamowane, to wrócę do MW2.

(lekko się rozczarowałem w MW2 z tym kosmosem...)

A ja nie. I po cichu liczyłem, że mniej-więcej tyle będzie tego kosmosu w MW 2. Czyli parę sekund.

Bo sorki, ale mi się nie widzi CoD w kosmosie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...