Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

a o terorrystycznych atakach (samoloty wykluczam). Jak myślicie?
Będę całkowicie zadowolony jeśli twórcy zechcą spojrzeć na dorobek starych Rainbow Sixów, w kwestii akcji antyterrorystycznych :-) Misję w Belgi z odbijaniem Boeninga wspominam mile do dzisiaj. Mam nadzieję, że Treyarch nie wpakuje tylko autentycznych akcji jak ta z ambasadą (możliwa) :P Nie podejrzewam jednak, żeby te misje były przesadnie długie - wszak wiemy, że podstawą udanej akcji jest szybkość więc pięć minut to maksimum IMO. Ale nie obrażę się za więcej ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pyknołem sobie ostatnio w S&D (od czasu do czasu bawię się w tym trybie, ale głównie sabotaż), to sie lekko zdziwiłem, że ludzie biegają tu z granatnikami, a jak im piszą że w S&D granatniki są do du... To mi ktoś odpisał, że wyzwanie robi, (tyle że robić jakiekolwiek wyzwania na S&D oprócz operacyjnych jest dość ciężko i długo, więc każdy na to leje, bo czujnik pulsu zwiększa o wiele bardziej szanse przeżycia). No cuż byc noobem nie jest łatwo.... Szczególnie gdy sie o swojej chorobie nie wie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nienawidzę ludzi z granatnikami... To praktycznie nie jest żadna zabawa. Fakt, ja nie jestem lepszy bo niekiedy latam z AT-4... Ale to wtedy kiedy takich jest wielu na serwerze. I jeszcze do ciebie się czepiają że ty ich tak killujesz, a sami nie pamiętają co robią. Mówią do ciebie że jesteś cheater czy inny... Podobnie u mnie jest z semtexem. Rzucam a oślep i niekiedy trafię, a jak trafię to krzyczą że gram na czitach... XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej to tak. N00by są jak cygańscy wędrowcy (nie chce wypaść na rasiste, ale niestety tak to wygląda), podrużują od czasu do czasu na co raz nowsze tereny. Tu mamy gry, więc od CoD4 do CoD:WaW, od CoD:WaW do CoD:MW2, od CoD:MW2 do BF:BC2. Nigdy się ich nie wyzbędziemy, ale jeśli kiedyś zniechęciliście się grą przez te podróbki normalnych graczy a wyszła jakaś gra oznaczona Mega HIT (multi) to można sprawdzić czy ci wkurzający ludzie poszli sobie z dala od gry której niegdyś znienawidziliście wręcz. Gorzej mają ci normalni gracze na nowszych grach, bo cała zgraja wkurzaczy przypałętała się za dobrymi opiniami recenzujących mając w kieszenii pieniądze na gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja... Ja tam jeszcze nie grałem w BF:BC 2 więc nie mogę ocenić, ale w MW jedynkę to jest tak jak mówisz. Wszystkie nooby przeszły do MW2. Ale ja tam nie czuje grania jakbym miał latać cały czas z granatnikiem przy duszy i jak ktoś idzie to łup i kill... Już mnie nawet snajperzy nie wnerwiają bo po coś są, ale granatniki... :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś te granatniki w sobie mają, że denerwują. Ale przecież po to są, no nie? Żeby ich używać... Inna sprawa, że do używania granatnika nie potrzebujesz nic skilla, wystarczy strzelić mniej więcej na oślep i już jest "frag". Bardziej denerwują mnie camperzy na serwerach hardcore. Nie ma killcam, więc nigdy nie wiesz skąd Cię trafił. W ogóle to z czym najczęściej chodzicie? Ja tam lubię M4A1, i AA12 na plecach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra niestety stoczyła się bardzo. Co z tego, że single jest boski i chwilami multi też skoro są to tylko chwile spędzone na prywacie? Czy naprawdę Steam dawał im taką kasę, że nie mogli się oprzeć? Teraz wchodzę na serw, powkurzam się trochę i wychodzę. Albo tubiarze, dzieci neo, albo cheaterzy wszelkiej maści od aimboterow czyhających na atomówkę po wallhackerów skanujących ściany na sd. I weź tu bracie bądź szczęśliwy. Nawet u nas w klanie mamy dość i niektórzy już przerzucili się na BF BC2. Wystarczyło dać dedyki i nic więcej. Niedługo na serwerach zostaną sami cheaterzy, bo reszta nie będzie w stanie tego znieść.

Min-Poradnik dla tych co nie puścili atomówki i mają z tym olbrzymi problem:

1. Dużo zależy od szczęścia na które składa się:

-liczba osób nie korzystających z perka zimnokrwistość (Im więcej tym harrier i strzelec łatwiej wyrżnie)

-liczba cheaterów w przeciwnym teamie (tutaj niestety jak się trafi to nas wszędzie znajdzie i zabije przy 24:0)

-liczba grup klanowych (otóż klanowcy są na ogól bardziej zorientowani i gdy widzą, że ktoś szybko zmierza do wyniku 25:0, to próbują go odnaleźć i mu serię przerwać)

-liczba osób z wyrzutniami rakiet (jak nam zniszczą harriera czy strzelca, to będzie ciężko)

Jako, że to poradnik dla osób z trudem łapiących fragi to opieram się na klasie snajpera. Gracze, którzy nie mają problemu ze zdobyciem serii 11 ofiar w biegu mogą to pominąć.

2. Zestaw narzędziowy czyli z czym do roboty:

Perki(oczywiście w wersji pro):

Kieszkonkowiec/Padlinożerca (zależy od tego czy często trafiasz, a jeśli chcesz zdobyć atomówkę, to zdradzić się nie możesz dlatego 1 shot=1 kill. Pozostawałbym przy 1 perku)

Zimnokrwistość (chcemy być niewidzialni)

Ninja (po co ryzykować i dać namierzyć się czujnikom pulsu)

Snajperka: Polecam WA2000 lub M21. Pamiętajcie, że nie wolno marnować strzałów, gdyż prowadzi to do odkrycia,

Wymagany kamuflaż snajperski na daną mapę:

Seria ofiar: Harrier, Strzelec śmigłowca i :nuke: .

3. Gdzie i jak do walczyć:

Mapa: Afgan, Wasteland, Deraill

Tryb: najłatwiej na sztabie hc

Taktyka: nie wychylać się, zdejmować pojedyncze cele do uzyskania serii ofiar 7. Poczekać na dogodnym moment i rzucić harriera jednocześnie uważając by nie zabić swoich. Dobrze rzucony harrier da nam min. 2 fragi za nalot, a reszty pozbędzie się sam. Jak dobiliśmy do serii 11 to pora na strzelca. Pamiętajcie, by dobrze się schować i uważać na friendly fire. Jak mamy szczęście (patrz punkt 1) to za kilka sekund ziemia zadrży, a na niebie ukaże się spektakularny grzyb atomowy. Powodzenia w fragowaniu :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie faktycznie najłatwiej nabić nuka jako snajper. Ale, jak już wspomniałem wyżej, najwięcej (jak dla mnie) radości daje bieganie po mapie w poszukiwaniu fraga, z np. glockiem, rafiką, czy spasem. Chyba najlepsza mapa do takiego bezstresowego run&gun to Favela i Karaczi, z gąszczem uliczek i zakamarków w których strzelba czy pistolet maszynowy sieją ogromne zniszczenie.

A tak na marginesie? Używacie noży do rzucania? Jak dla mnie - rewelacyjna broń, niesamowicie zabójcza, celna i wkurzająca noobów. Polecam, Piotr Frączewski.

(Dlaczego ludzie biegają z TAR-em? Patrząc na statystyki to klon M4 z o wiele niższą celnością)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo TAR z tłumikiem ma to coś.... co sprawia , że uśmiechasz się po kolejnym ,,fragu". A po 800 fragu M4A1 się nudzi. Choć dla mnie istnieją tylko dwie bronie : UMP45 i Intervention :wub: :wub:. Z pierwszym bawię się w tzw. ,,Free Runnera" z perkiem od biegania , a drugi to wiadomo : tradycyjny 1-strzałowiec. 1 strzał wystarcza , nie to co M21 EBR (chyba tak to się mówi). Swoją drogą jak to jest z noobami? Teraz są w MW2 , więc czy MW1 jest ,,czyste"? Bo planuje powrót do niego.

Edit , bo to głupio zabrzmiało:

Nie twierdzę , że jestem jakimś super ,,hardkorem" , po prostu stosuję się do zasad i troszkę mam umiejętności ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Dlaczego ludzie biegają z TAR-em? Patrząc na statystyki to klon M4 z o wiele niższą celnością)

Nie żartuj chyba. Spójrz na uszkodzenia. Ile muszę kul wsadzić w gościa by padł z M4, a ile z TARa? TAR jest IMO dużo lepszy i jest to broń, której używam do czasu aż mam dostęp do kałacha. Jak chcesz zobaczyć różnice między M4 i TARem, to uzbrój bronie w tłumik i idź sobie na jakiś tryb bez hardcore'a. Powodzenia.

A tak na marginesie? Używacie noży do rzucania? Jak dla mnie - rewelacyjna broń, niesamowicie zabójcza, celna i wkurzająca noobów. Polecam, Piotr Frączewski.

Jest to broń, która przydaje się w niewiele okazjach. Dużo lepsze są granaty. IMO warto używać w klasie z tarczą. Jak ktoś celnie rzuca, to będzie trudny do pokonania...aż na trafi na wroga z semtexem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest dziwne... dostanie na taka tarcze pociski FMJ (to pociski FMJ nie sluza do przebijania czegos takiego? no popa...), granatnik, bazooke i nic... a przykleisz semtex i magicznie koles ginie...

A teraz życie bedzie trudne :/ - Free Weekend MW2. Cala banda newbie z tubkami i "o co ci chodzi? i co to jest ta tuba w ogole?"... ;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudz! Wyłącz komputer i wyjdz podziwiać piekną wiosne. Poucz się, pooglądaj Weaponology na Discavery...Daj wypocząć oczom. Free-Weekend to dobry plan marketingowy, lecz w pewien sposób zmusza on do pauzy normalnych graczy (TF2...porażka).

Teraz są domysły, że to CoD:BO tak reklamują tejemniczo i zagadkowo. Prawie jak przy zapowiedzi Portal 2 i tej aktualizacji jedynki. Nadal nie moge uwierzyć, że to nie Fallout. Bomba atomowa, stadion Baseball'a (jakiś wybuch), dość dziwnie specyficzno old-schoolowy telewizorek pokazujący to wszystko, oraz sygnały. Czy to na pewno CoD? Nigdy nie robili oni takich rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu dać filmik, ale właśnie zobaczyłem, że jest na głównej stronie w portalu ;]

Fajnie zrealizowany filmik, jako podziękowanie dla IW i dla serii MW.

Niech IW zbiera manatki do Acti i ratuje tę serię.

Miałem okazję grać przez miesiąc w betę BC2(komp nie wydala pełniaka), podobało mi się niesamowicie, ale trudno porównać te dwie gry. MW2 podobne jest raczej do MW i CS'a (dla niektórych może się to wydać straszne porównanie, dla fanów np, ale takie mam odczucia), a BC2 to taki BF2 z bardzo dobrą grafiką i nieco mniejszą skalą (szkoda, że Arica Harbor w CQ nie jest pełną mapą tak naprawdę ;/) z destrukcją. Nie mam innego porównania dla BC2.

IMO te dwie gry mają wspólnego tyle, że obie są FPSami.

Tak dla funu zacząłem grać ostatnio w CoD4 i jak kiedyś zraziła mnie po dojściu do ~12lvl to teraz już prawie kończę odblokowywanie rzeczy i bardzo przyjemnie się gra. Dedyki to jest jednak to, inaczej się gra kiedy są jakieś zasady panujące na serwerze.

Co do wojen fanboyów to... nie ruszają mnie.... bo:

156zf5l.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej denerwują mnie camperzy na serwerach hardcore. Nie ma killcam, więc nigdy nie wiesz skąd Cię trafił.

Ej no, stary, ale na tym polega cała zabawa, że masz szukać tego wroga. Nie sztuka, spojrzeć na killcam'a i zdejmować snajperów... To co, snajper ma zmieniać pozycję, po każdym zabitym wrogu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"uzbrój bronie w tłumik i idź sobie na jakiś tryb bez hardcore'a"

Szczerze? Grałem na normalu i na publikach i w lidze ESl - dziękuję bardzo za taką grę, gdzie żeby zginąć trzeba się naprawdę postarać. Obrażenia... tfu! to jest raczej paintball albo ASG, ta "moc" broni na normalu. Tryb ten zraził mnie już w MW, a MW2 jest jeszcze bardziej irytujący.

co do MW - faktycznie nooby wyemigrowały i gra się bardzo przyjemnie. Ta gra jednak po tak długim czasie, ma cały czas w sobie ten gameplayowy magnes. No i - jest dużo bardziej skillowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą mając 17 level spuściłem atomówkę . Zresztą na początku nie wiedziałem o co chodzi Dopiero wyzwiska ludzi od cziterów itp[trochę tego poleciało^^] i napis atomówka wywołały uśmiech na mojej twarzy^^

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7730757c6c3ed4e1.html

Jak zmienić nick w grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba350...

Ja podobny problem miałem jak ściągałem Lost Planet'a (bo się nie zorientowałem, że na płytce jest takie coś jak install... XD). Jak to mówi Borowczyk: Już był w ogródku, już witał się z gąską... A tutaj nagle zawieszka, reset i okrągłe zero... :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"uzbrój bronie w tłumik i idź sobie na jakiś tryb bez hardcore'a"

Szczerze? Grałem na normalu i na publikach i w lidze ESl - dziękuję bardzo za taką grę, gdzie żeby zginąć trzeba się naprawdę postarać. Obrażenia... tfu! to jest raczej paintball albo ASG, ta "moc" broni na normalu. Tryb ten zraził mnie już w MW, a MW2 jest jeszcze bardziej irytujący.

ja od zawsze kochałem normal i nienawidziłem hardcora - jeden strzał z nikąd i już zgon - nawet z pistoletu... (w 4 jeden strzał z deagla przez całego creeka albo crossfire zabijał bez problemów...) + nie widać kto i skąd strzelał

to oznacza że ludzie na hardcorze ciągle kampią

ja kampić nienawidze (nawet ze snajperką biegam, czasem nawet wiecej od reszty teamu) więc za hardcora podziękuję

a jeśli chodzi o mapy to najgorsza na hardcora to Afghan - grałem na niej może z 4 - 5 razy na hardcorze i KAŻDA gra skończyła się atomówką, bo jakiś snajper nabijał sobie zabicia siedząc spokojnie w krzakach jakiś

nie znam jakiś kamp specjalnych dlatego nie miałem pojecia gdzie szukać nawet takich ludzi (a tych co mają wyższy killstreak zazwyczaj staram się eliminować - nie będę takim sprawiać satysfakcji ze nabili atomowkę)

a na normalu przynajmniej dużo ciężej o kampę - UAV + killcam uniemozliwiają to

jak wbijesz killstreak około 11 albo więcej to bardziej rozgarnięci ludzie zaczną cię szukać i raczej znajdą

więc jeśli chcesz być "kozak" to wbij atomówkę na normalu i jeszcze nie kamp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...