Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Może rozwinę, nie jak kolega wyżej. Gra z 2003 która zdybyła wiele nagród "Gra Roku". Świetna kompania single. Legendarne multi. Nie! Nie warto kupować. Po co wydawać te 40zł na CoD Deluxe (podstawka+dodatek)? Kto by chciał mieć taką niepotrzebną gre legende na półce. Ktos mi powie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest z nią jeden problem. Na 2 rdzeniowcach połowa skryptów nie działa (bo to chyba od tego zalezy, przeszedlem 1 na 2 innych kompach i najwazniejsza roznica w sprzecie byla ilosc rdzeni). Mozesz sprobowac z trybem zgodnosci ale sam nie probowalem. Ale jak masz 2 starego kompa na ktorym cos tam czasem robisz to bierz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłączenie jednego rdzenia nie wystarcza? U mnie rozwiązuje 90% problemów tego typu.

Co do samego CoD jedynki: Tak, jak najbardziej warto, choćby dlatego, że styl misji różni się od nieskończonego spamu wrogów, jaki znamy z późniejszych części. Nie ma samoleczenia, więc zgrywanie Rambo to głupi pomysł niezależnie od poziomu trudności, bo otrzymanych obrażeń nie uleczy kilka sekund ssania kciuka za rogiem. Design misji jest nieco inny, mniejsza skala (bo nie ma nieskończonych respawnów), a i towarzysze broni są nieco bardziej agresywni i czasem potrafią sami oczyścić teren do następnego checkpointa. Jest kilka słabszych misji wykonywanych w pojedynkę (pokłosie MoH), ale są też momenty których w żadnej późniejszej części nie udało się zrobić lepiej pomimo prób (drive-by we francuskiej "konserwie", czy obrona mostu za pomocą 88-ki).

Dodatek United Offensive (najlepiej kupić oba na raz) ma genialną kampanię rosyjską (żadna późniejsza część gry nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak ruska kampania w UO) i prawdę mówiąc jest ona lepsza niż dwie pozostałe kampanie razem wzięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tą wagą lekką. Gram od premiery i mam w tej chwili koło 50 poziomu na VII prestiżu. Zadania wymagające dużo grania zostawię sobie 10 prestiż, chyba że przez cheaterów odstawię grę. Na każdym prestiżu dość szybko wykonuje wyzwanie waga lekka pro.

mozna brać zestaw maraton, waga lekka i ninja na takie tryby jak sabotaż albo capture the flag

A przede wszystkim na sd. Mapy w porównaniu do CoD4 są mniejsze(większość, bo wasteland i derailed już nie) przez co mniej opłaca się kampić. Przebiegnięcie na resp przeciwnika to parę sekund, więc warto robić wypady na "tyły" wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim na sd. Mapy w porównaniu do CoD4 są mniejsze(większość, bo wasteland i derailed już nie) przez co mniej opłaca się kampić. Przebiegnięcie na resp przeciwnika to parę sekund, więc warto robić wypady na "tyły" wroga.

muszę powiedzieć że nie spotkałem się nigdy z czymś takim na S&D a troche grałem na tym trybie (wyzwanie robiłem i nawet mi się spodobało) ale ludzie o wiele częściej biegają z klasami typowymi na "skradanie się" czyli Zimnokrwisty + ninja pro + gadżet (broń z tłumikiem i często z wykrywaczem pulsu)

sam gram z taką klasą

no ale zawsze można spróbować czegoś innego :)

a co do wagi lekkiej to wydawało mi się że trudna jest do zrobienia bo liczba mil do przebiegnięcia jest całkiem spora ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyłączenie jednego rdzenia nie wystarcza? U mnie rozwiązuje 90% problemów tego typu.

Tryb zgodnosci daje to samo ale jak pisalem nie probwalem

A co do skryptów to ja mam 2 rdzeniowego procka ale i tak mi wszystko działa miodzio :)

Wszystko to nie CoD1 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja k dla mnie za duża co prawda zrobiłem ale raczej więcej mil powinno być dla maratonu bo sie cały czas biega a, raportem sytuacyjnym na VI poziom to troche przesada...

nooo to jest gruuuba przesada - wcześniej z tym perkiem chodziłem ale kiedy zobaczyłem na stronce ile trzeba rozwalić wszystkich claymorów i C4 i desantów to raczej sobie odpuściłem...

nawet gdybym miał tego perka odblokowanego od pierwszego poziomu to i tak w ciągu 70 lvli bym tego nie zdążył zrobić (dla tych co nie wiedzieli - żeby zrobić VI poziom Raportu Sytuacyjnego i dostać emblemat trzeba zniszczyć 750 tych rzeczy które wymieniłem wcześniej - ja na 55 lvlu mam chyba coś koło 60)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to nie CoD1 :)

Grałem w MW1 i MW2. To chyba mogę nazwać wszystkim... :)

Chyba nie :tongue: . Problemy z wielordzeniowcami zachodzą w grach, które powstały zanim dwujajowce pojawiły się na rynku (~2005). Zazwyczaj wystarczy uruchomić taką grę w trybie zgodności z Win98. Jeśli to nie działa, można spróbować wyłączyć udział pozostałych rdzeni "ręcznie" przez menedżer zadań -> procesy -> ustaw koligację. Jeśli i to nie pomaga zostaje przeszperać fora w poszukiwaniu stosownego patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się może, w jakiej ceni jest MW ? Dzięki za pomoc ;)

http://www.allegro.pl/item972147550_call_o..._goty_24_h.html

48,99zł + koszty przesyłki

http://www.allegro.pl/item976152901_call_o...dycja_goty.html

51,99zł + koszty przesyłki

http://www.allegro.pl/item979650598_call_o...pc_pl_fvat.html

49,99zł + koszty przesyłki

http://www.allegro.pl/item979888517_call_o...sklep_nowa.html

48,90zł + koszty przesyłki

Proszę sam zbieram właśnie kwit na zakup.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zizzu12

Hehe zdarza się :happy:

exelon89

Jeżeli masz w mieście empik lub mediamarkt i wyłapiesz tam MW w okolicach 60zł to kupuj od razu bo nie ma sensu bawić się wtedy w kupowanie na allego czy innych sklepach wysyłkowych. Jak będziesz kupował to koniecznie edycję GOTY :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zas dziwny błąd : FILM - wszystko w opisie.

I pytanie : jak koles mogl sie sam zastrzelic z Harriera?

Jeśli wróg jest blisko ciebie to tak się zdarza. Mi często i się cieszę, bo tak gra wygląda na bardziej realistyczną.:) Czy jest wojna w której ktoś nie zabije/zrani swoich? Chyba nie... :rolleyes:

Najgorzej jest jak zbraknie parę wrogów do atomówki... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...