Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Bez przesady. Jedynka zdeklasowała wszystkich i d tego się przyzwyczailiśmy. Oczekiwaliśmy po modern warfare 2 nie wiadomo czego. Gra należy do bardzo dobrych, a narzekania stąd, że po prostu nie spełniła naszych chorych wymagań po zagraniu w jedynkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście , że na końcu kwietnia ma wyjść DLC do mw2 z mapami z coda 4 ? Macie tu linka:

http://www.modernwar.pl/dlc-do-modern-warf...niec-marca.html

Słyszałem. Tylko ciekawe ile ta przyjemność będzie kosztować i oczywiście jakie mapki będą przeniesione z CoD'a 4... Fajnie by było jakby to był statek z pierwszej misji (najbardziej mi się podobał, taki do DM'a fajny...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem Shipment to jedna z gorszych map - praktycznie każdy ma niebieskiego perka granat x 3 i prawie od razu po respie wyrzuca całość

w MW2 najlepszą mapą jest Terminal - mapa właściwie dla każdego :D odległości dobre na snajpę, assault rifle, pistolety maszynowe itd. moim zdaniem mapa ideał - zagrałbym sobie w nią w coda 4 (z tego co widziałem to przeniesiona do 4 została tylko mapa Highrise, też dobrze bo to dla mnie druga mapa zaraz po terminalu :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dedyków coraz bardziej mnie wkurza, właśnie sprawdziłem liczbe granych godzin na steamie i w samej grze i wyszło mi że ponad połowa czasu gry to czekanie w lobby :dry: . Ciągłe rozłączenia, problemy z graniem z kolegą i migracje hosta sprawiają , że dostaje szału. W poprzednich częściach były dedyki i było super. A teraz ?! Spieprzyli taką fajną grę jednym po***anym pomysłem. Gdybym spotkał głównych pomysłodawców tego szajsu to bym im z przyjemnościął nakopał :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kiedyś ujrzeć w multi cod'a jakieś pojazdy. To by nieco odmieniło klasyczną rozgrywkę. Nie obraziłbym się, gdyby zmieniła się całkowicie fizyka. Chyba każdy chciałby zobaczyć sypiący się dom po uderzeniu z granatnika, niczym w red faction. I ostania zmiana; nie rozumiem po co wyświetla nam się ostrzenie, gdy granat jest w pobliżu. To trochę psuje zabawę, szczególnie w multi. Ale poza tym gra jest naprawdę świetna i dopracowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ostrzeżenia w trybie Hardcore. Pojazdy pojawiły się w WaWie, co prawda tylko czołgi ale to wystarczy. W sumie zagraj po prostu w nowego Battlefielda, tam jest to wszystko co byś chciał w CoDzie.

Na przeciętnym serwerze w MW panuje i tak już taki chaos że pojazdy i rozpadające się budynki byłyby przesadą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dwie wiadomości:D po patrzcie na ten filmik(trailer)

zatrzymajcie w 1:09 minucie a zobaczycie jak wygląda ghost...a jak zatrzymacie w 0:47 to zobaczycie tył głowy roacha:) a i jeszcze jedno jak zatrzymacie na 00:50 to zobaczycie fail ghosta:)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mają być nowe mapy. Jeśli będą one płatnym dodatkiem to na 100% nie kupię. Chyba, że będą w tym nowe tryby gry i nowe bronie.

Mam już prestiż i gra mnie znudziła. Nie jest to chyba gra na ciągłą grę.;)

Najnowszy DLC został już zapowiedziany, będzie zawierał 5 nowych map (w czym Crash i Overgrown z CoD4). Ma wyjść na wiosnę dla X360, na PS3 i PC miesiąc później. Cena? 1200pts Microsoft co daje ok.50zł ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma Cod ModernWarfare 2 to pewien smaczek

Zobaczcie na instrukcję i odwóćcie ją . Przeczytajcie inskrypcje przy kodzie do muli czy do steama (nie wiem dokładnie ale tam jest taki kod) Brzmi ona tak (może nie pewne ale coś podobne) ;

"Nie zgób tego numeru"

Brzmi to dziwnie a błąd przy wyrazie "zgób" jest tak napisany , przez u kreskowane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, będzie to prawie na pewno potrzebne do zdobycia tych mapek... Czyli udowodnić że masz tą grę... ;-)

I tak będziesz je musiał kupić a więc zapłacić za nie więc będą mieli gdzieś czy masz grę czy nie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zostało odkryte kilkadziesiąt postów temu ;).

Chyba stron...

Co do DLC, to sobie po raz kolejny ludzie z IW w kulki lecą, 10zł za jedną mapę? Gdzie mając CoD4 było wszystko dostępne za darmo? Nie chcę krakać, ale nie sądzę, żeby nie było możliwości po wydaniu tego dodatku, ściągnięcia go w postaci nieco mniej legalnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nie zapłacę za żadne DLC. Obecnie to mw2 powoli mi się nudzi, a mam dopiero 47lvl pierwszego prestiżu. Prędzej zacznę grać znowu w "czwórkę"(co jest wielce prawdopodobne), niżeli będę płacił za pięć mapek :). "Internetowałem sobie" wczoraj i na jednej stronie napisane jest, że dodatek będzie kosztował około 40złotych. Przepraszam bardzo, ale nie skorzystam... Fail

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...