Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Prestiż mówi tylko o tym jak długo ktoś grał. Niebardzo się tu liczy skill przy upatrywaniu leveli.

Coś specjalnego! CoD7 ma podtytuł Black Ops! Czyżby misje specjalne ze względu na podobną nazwe Spec Ops z MW2? Przekonamy się! Premiera w listopadzie, podobno 8. Fabuła ma być związana z Zimną Wojną! Być może nierealistyczna fabuła albo wałkowanie Korei i Wietnamu. Oczywistym jest sławny tryb od Treyach...ZOMBIE! Niech chociaż zrobią coś w stylu L4D albo Combat Arms to dostane zawału z zachwytu! :)

Zapomniałem wspomnieć...DEDYKI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to grubo... Będzie fajnie...

A co do tych kolesi, to mnie wnerwiają tacy specjaliści... Dzisiaj to samo... Jedna mapa ze snajperką (5/5), druga mapa z zestawem dla scouta (szybkie bieganie i karabinek) (23/6) i cziter... LOL...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podomno mają też być nowe tytuły i emblematy a tak na marginesie... polecam stronkę www.modernwar.pl tam jest wszystko o Cod 4 i 6. Jest tam taki maraton... jeszcze przez 11 dni będą filmiki związane z mitami o cod 6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pier0g

Co do tego farta miałem jeszcze lepiej ;).Miałem strzelca AC-130 i pave Lowa plus predator więc chyba fart był duży :).

Ja osobiście DLC nie mam najmniejszego zamiaru kupować gdyby dodawał no coś więcej niż 3 mapy (2 stare to nie liczę) np jakiś nowy tryb bronie cokolwiek no a jeśli mapy to musiałby dodać ich z 40 aby warto było wydać na nie taką grubą kasę.Mam nadzieję że mało ludzi to kupi bo wtedy łatwiej będzie o grę.A znając IW na początku będzie tak jechał w banbuko że cały czas będzie dawał nowe mapy do gry przez co ci bez DLC będą mieli kłopoty z znalezieniem gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być DLC związany z Ghostem. Miały być dodatkowe rzeczy w multi, mniej znaczne niż bronie. Miało być tego tak dużo, że nie żałowalibyśmy. IW teraz wychwala DLC prawie jak każda firma która chce zarobić. Po pierwszych dniach zachwytu wyłonie się tsunami krzykaczy "zbugowane mapy! serwery się walą!". I będzie po promocji.

Wolę już poczekać na CoD:Black Ops ze względu, że Treyach dawało patche do CoD:WaW a nie olało sprawe po miesiącu jak z MW2. Fabuła nadal w pełni nie znana. Być może to będzie Wietnam, lecz nie słyszałem aby to było oficjalnie zapowiedziane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huhuhuuuuuuu właśnie ukończyłem kampanię w Modern Warfare 2, i z całą pewnością mogę stwierdzić, że gra warta była tego szumu na "gejmsowym" rynku. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że MW2 to beznadziejna gra itd. I pewnie większość z nich w nią nawet nie grała :rolleyes: , ale mniejsza o to. Sam byłem negatywnie nastawiony do tej gry (zanim sie do niej dorwałem :tongue: ) no i oczywiście moje zdanie się zmieniło diametralnie, a tym którzy jeszcze nie grali, polecam :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten post wyżej to pierwotne odczucia większości co przeszedli single i trochę grali w multi. To się zmienia z czasem. Kilkokrotne przejście gry sprawia, że dostrzegasz coś co powinno być ukryte efektywnością. Powiedzmy np. fabuła, która jest ważnym współczynnikiem w takich grach (3 wojna światowa? jak to się stało? itp.). Na drugi odstrzał idzie później schematyka i liczne bzdurne skrypty, które w porównoniu z innymi grami są mniej zauważalne. Dalej AI, fizyka, bugi...Cała radość mija. Pomijam multi, może się komuś spodobać, lecz to daje w pewnym sensie obraz gracza który mimo błędów i problemów z serwerami lub n00bami (cheaterami też) gra dalej swobodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(3 wojna światowa? jak to się stało? itp.).

ale po co w tym grzebać, jak dla mnie ciekawy pomysł

a jeśli chodzi o bugi, błedy itd. to dajcie spokój żadna gra nie jest perfekcyjna. No chyba, że wolałbyś czekać na MW2 jeszcze 2 lata to wtedy może nie miałbyś na co narzekać :happy:.

I tak tworzenie gry nie jest łatwe, większość graczy użala się nad grami, i chcą żeby każda była tak dopracowana jak Crysis(zresztą znajdą się tez tacy co błędów tam też będą szukać, a nie przeczę, że nie ma :happy: )

Już zaczeła się podjara Battlefield, a za kilka miechów będzie, że gra beznadziejna,niedługo wyjdzie Medal of Honor. I będzie na pewno lepsze. Tak to działa, wśród graczy :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może każda gra nie jest perfekcyjna, ale chce na tyle nie dostrzegać bugów aby nie uprzykrzały mi gry. Gothica 3 do dziś nie przeszedłem ze względu na problematyczne bugi, np. kamera wirowała wokół postaci. Jest jedna różnica między gatunkiem FPS a RPG, gdzie zazwyczaj jest do duża sand-boxowa mapa, pełna NPC, przedmiotów i skryptów wydarzeń gdzie nietrudno o znalezienie bugów. FPS to inna sprawa, są to przeważnie średnie, małe lokacje gdzie są rozmieszczone punkty respawn i system zachowania przeciwników względem położenia gracza i interakcją z nimi (skrypty). W MW2 takie AI jest kpiną jeśli biegnę z punktu A do punktu B niezabijając nikogo kto mógłby mi przeszkodzić w dojściu do celu (nie mówie o zmniejszaniu HP bohatera). Jak przechodziłem Slumsy w Brazylii to szybciutko doszedłem do końca a wrogowie mają szybką amnestie. To rozsądne dawać coś co skryptem przypomina wściekłe bezmózgie organizmy? Nawet Niemcy w poprzednich CoDach wydawali mi się bardziej ogarnięci niż złe "ruskie żołnierzyki" i "kibolów Brazylii".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o bugi, błedy itd. to dajcie spokój żadna gra nie jest perfekcyjna. No chyba, że wolałbyś czekać na MW2 jeszcze 2 lata to wtedy może nie miałbyś na co narzekać :happy:. tworzenie gry nie jest łatwe

Moze i gry nie sa idealne ale to nie powod zeby gracze nie mogli sie dopartywac bledow i rzadac ich poprawy.

I tak , większość graczy użala się nad grami, i chcą żeby każda była tak dopracowana jak Crysis(zresztą znajdą się tez tacy co błędów tam też będą szukać, a nie przeczę, że nie ma :happy: )

Tak zaczne od konca - nie przeczysze, ze nie ma? Czyli wg ciebie ma czy nie?

I czemu Crysis - gra (poza grafika) nie wyroznia sie niczym. I te bledy w fizyce, chyba gorsze to niz kleiste do scian postacie w CoD4-6

Już zaczeła się podjara Battlefield, a za kilka miechów będzie, że gra beznadziejna,niedługo wyjdzie Medal of Honor. I będzie na pewno lepsze. Tak to działa, wśród graczy :dry:

C

Zaczela sie podjara... jak cos jest dobre/lepsze/najlepsze to ludzi maja prawo sie jarac. Nie twierdze ze BFBC2 jest lepsze - CoD jako moja kochana seria od czasu jak mialem na kompie 1. BC to jakis alien ^^ za ktorym nie przepadam.

Mozna pograc jak zrobia cos fajnego ale to nie bedzie CoD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przejmujesz się tak niskim poziomem inteligencji wrogów to graj na trudniejszym poziomie, a nie prowadzisz bezsensowne dyskusje :dry: , chyba, że to lubisz (bezsensowne dyskusje) :wink:

Gra na wysokim poziomie trudności też nie jest aż tak trudna... Wiem coś o tym, bo właśnie gram na najwyższym i kluczem do zwycięstwa jest umiejętne ukrywanie się i zdejmowanie (szybkie) wrogów. Najgorzej jest z granatem rzuconym we mnie... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tym, bo właśnie gram na najwyższym i kluczem do zwycięstwa jest umiejętne ukrywanie się i zdejmowanie (szybkie) wrogów.
Również, ale ważnym jest przede wszystkim wyczajenie odpowiedniego momentu do przeskoku między jedną falą z respawnu a drugą - bo są takie miejsca, że jak dalej się nie przejdzie to nie ma mowy, żeby wróg przestał wychodzić czyli inny skrypt musi załapać. IMHO, to jest cała filozofia.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej grze są ważne umiejętności (których ja nie mam) dzięki czemu wielu wrogów w singlu i w multi zabija mnie nawet nie wiem jak. Są dużo szybsi niż ja chociaż mam atuty takie jak: kieszonkowiec, maraton i pewniejsze celowanie. Ile oni grają, 15h?

Ciekawe czemu w zestawie będzie tylko 5 map, których i tak nie kupię... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w jednym zestawie chodzę z: gadżetem, lekką wagą i pewniejszym celowaniem (wszystko na pro) i też mnie szybko zdejmowali. Niedawno zainwestowałem w: maraton, waga lekka i pewniejsze celowanie (tak samo) i teraz ja jestem najlepszy... To zależy jak się gra i na jakiej mapie. Mi się to przydaje na Faveli żeby szybko zgubić przeciwnika w ciasnych uliczkach lub Karachi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam po prostu biegam z zestawem jakiś niebieski perk (często zmieniam) czerwony - moc obalajaca i zielony sit rep (nie pamietam jak to po polsku sie nazywa) i innych zabijam :)

mozna brać zestaw maraton, waga lekka i ninja na takie tryby jak sabotaż albo capture the flag

na nastepnym (trzecim) prestizu zabieram się za zrobienie wagi lekkiej na poziom VI

trovhe to zajmie bo niełatwo jest przebiec 250 mil

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...