Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

[Nicek]

Mi też się w sumie tak nie widzi... Ale można by było zrobić taką akcję ze się wychodzi ze statku a potem bum... Chociaż i tak było dobrze (a najbardziej efekt tego bum misję później...).

[longbow]

Ale czy z CoD'em po pierwszym przejściu może być życie zmarnowane... Później jak przechodzisz n-ty raz to może i tak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogóle jeszcze grać w mutli MW2?

Bo nie posiada się jeszcze Bad Company 2 i złotego konta na xbox live? :)

Bo jak tylko kupię, to sądzę, że MW2 pójdzie w odstawkę. Ale jeśli okaże się, że multi w Bad Company 2 jest przereklamowane, to wrócę do MW2.

Tylko po co grać w MW2 jak można znowu zacząć w MW? Tam przynajmniej nie ma takiej schematyczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Single coraz bardziej jest odrzucane na drugi plan w FPSach. Przeważnie to multi trzyma ludzi przy grze. Niestety to też się nudzi, więc achievementy, ciekawe mody oraz nowe przedmioty uatrakcyjniają gre. Z tego co zauważam, konsole może mają te achievementy, lecz za dodatki trzeba płacić. To przez ich ograniczenia producenci decydują się na wydawanie głupich malutenkich DLC. Oni tylko czekają aż znudzi się komuś ulubiona gra i będzie w pewnym sensie zmuszony do kupienia tych umilaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co grać w MW2 jak można znowu zacząć w MW? Tam przynajmniej nie ma takiej schematyczności.

Ja tam nie widzę w MW2 większej schematyczności, niż w MW.

W MW wyglądało to tak:

5 klas.

Każda na jeden rodzaj broni. Po odblokowaniu nowego gadżetu (tłumik, celownik, celownik acog) zmieniam na ten nowy.

Po osiągnięciu 150 ofiar, zmieniam broń w danej klasie.

W MW2 też tak to mniej-więcej wygląda, jednak jest tam więcej możliwości kombinowania, a trzeba dodać, że w MW poziom Komandora osiągnąłem już 3 razy, więc trochę już mi to zbrzydło.

I...tak, uważam, że multi w nowym Modern Warfare jest lepsze, od multi w CoD4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabraniam Ci Nicek wyrażać swoje przekonania? Mimo, że MW2 ma stosunkowo mało map, brak modów, brak dedykowanych serwerów i niezrównoważony balans bronii to miło się gra. O wiele prościej niż w CoD4. Jakby dali kilka poprawek, balans, te serwery z modyfikacjami to wszystko by było dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co grać w MW2 jak można znowu zacząć w MW? Tam przynajmniej nie ma takiej schematyczności.

5 klas.

Każda na jeden rodzaj broni. Po odblokowaniu nowego gadżetu (tłumik, celownik, celownik acog) zmieniam na ten nowy.

Po osiągnięciu 150 ofiar, zmieniam broń w danej klasie.

W MW2 ta sprawa wygląda faktycznie inaczej, bo tam praktycznie w broni ma się te same dodatki. Wygląda tak samo z broniami. Prawie w ogóle jej nie zmieniamy.To już wolę mieć inne dodatki, niżeli grać przez całą grę tą samą spluwą bo innymi jest zauważalnie trudniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto na te 20 fragow :D. Potem mozna poszalec termicznym.

I znow dziwna rzecz : jest takie wyzwanie ze trzeba trafic 2 banie jednym pociskiem. Kiedys to zrobilem jak sie snajprzy ladnie ulozyli na dachu i dostali z Intervention. Zrobilem nowy presitiz (czyli wyzwanie mam czyste) i strzelam ze SCARa. Tralilem jednego 2 gosci 1 pociskiem (2 nawet nie umarł) i zas mi zaliczylo. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co grać w MW2 jak można znowu zacząć w MW? Tam przynajmniej nie ma takiej schematyczności.

Ja tam nie widzę w MW2 większej schematyczności, niż w MW.

W MW wyglądało to tak:

5 klas.

Każda na jeden rodzaj broni. Po odblokowaniu nowego gadżetu (tłumik, celownik, celownik acog) zmieniam na ten nowy.

Po osiągnięciu 150 ofiar, zmieniam broń w danej klasie.

W MW2 też tak to mniej-więcej wygląda, jednak jest tam więcej możliwości kombinowania, a trzeba dodać, że w MW poziom Komandora osiągnąłem już 3 razy, więc trochę już mi to zbrzydło.

I...tak, uważam, że multi w nowym Modern Warfare jest lepsze, od multi w CoD4.

No właśnie jak kilka dni temu instalnąłem CoDa 4 i wbiłem na pierwszy lepszy serv to mnie.... zatkało. Każdy tylko tubą grał a nalotem sie z 10 zabijało. Każdy narzeka że tylko w 12 luda można gra (wojna ląd. 18) a spróbujcie przesiąźc sie znowu na CoD 4. Teraz tylko gram tam w zombi.Myślę że jednak to ograniczenie dla ludności na serverach nie jest takie złe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto na te 20 fragow :D. Potem mozna poszalec termicznym.

I znow dziwna rzecz : jest takie wyzwanie ze trzeba trafic 2 banie jednym pociskiem. Kiedys to zrobilem jak sie snajprzy ladnie ulozyli na dachu i dostali z Intervention. Zrobilem nowy presitiz (czyli wyzwanie mam czyste) i strzelam ze SCARa. Tralilem jednego 2 gosci 1 pociskiem (2 nawet nie umarł) i zas mi zaliczylo. :D

ja zaliczyłem to wyzwanie z 2 headami 1 pociskiem waląc jednemu w głowę a drugiego zwyczajnie zabijając

czasem wyzwania są dziwnie zaliczane np. to wyzwanie żeby zabić pojedyńczym nalotem 5 osób - ja zabiłem 5 osób ale w 2 nalotach i zaliczyło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaliczyłem to wyzwanie z 2 headami 1 pociskiem waląc jednemu w głowę a drugiego zwyczajnie zabijając

czasem wyzwania są dziwnie zaliczane np. to wyzwanie żeby zabić pojedyńczym nalotem 5 osób - ja zabiłem 5 osób ale w 2 nalotach i zaliczyło

Ta pisalem o tym. Mroczny żniwiarz, nalot dywanowy i czerwony dywan tak dzialaja. Trzeba zabic 5 (lub 6 w przypadku czerwonego dywanu) osob w meczu a nie pojedynczym. Ale Czerwonego Dywanu dalej nie moge zaliczyć, strasznie słaby ten Stealth. Za duzy KS trzeba/za mala skutecznosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie, fajny jest Pave ale łatwo go strącić... Raz miałem takie combo, że na mapie miałem mojego: hariera po nalocie, pave lowa i cobrę... nie dziwię się że jak chciałem wezwać działko to napisało mi że nie ma miejsca... To chyba było na Afghanie. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on ora na cała szerokosc mapy. Raz zrobilem, tak jakby, zaliczylem to wyzwanie, bo jak wiadomo na Karachi jest dziwaczny spawn jak sie ma A i B zajete. Wiec dalem Stealth i zaorałem cały team, ale nie mialem lvl i wyzwanie bylo zablokowane :/.

Zreszta, ten nalot precyzyjny tez jest dziwny. Mam UAV (nie bede sie bawil czy to jest BSP czy BSR), pokazuje mi czerwone kropki na Wasteland. Na tej mapie nie ma jak sie schowac :/ Mialem nalot ze 4 razy (zawsze UAV) i dawalem znacznik przed kropkami, na kropkach, za kropkami a i za kazdym razem max 2-3 osoby... To to chyba najlepiej dziala jak sie na pałe walnie gdzies na mape. Raz mi sie 1 udalo zaliczyc Nalot Dywanowy (czy jak sie toto nazywa).

Skonczylem wlasnie 1000 paczek i małe podsumowanie :

- używanie paczek na HC to los, bo jak cie nie zabije wróg to twoj

- zrzut awaryjny powinno sie wzywac jak nalot, bo czasem jest sporo miejsca wzdłuż ale samolot zrzuca jakby na uliczke od boku i po paczkach :/

- i bardziej ci sie spieszy tym wieksza mozliwosc ze dostaniesz wlasna paczka :D

- AC130/Strzelec Smiglowca na 90% bedzie na 20 sekund do konca meczu.

- Sentra (jak sie umie ustawic i jest dobra mapa np. Highrise) miecie bardziej niz Predator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to jak na streak'a ustawiłem po kolei (zrzut skrzynki z losową dopałką; sentry gun; i pave low) to często mam że dostaję 2 sentry guny... już chyba z trzy razy pod rząd się zdarzyło. AC 130 nie miałem ani razu (aż tak dobry nie jestem...) ale to oczywiście zależy od mapy (chociaż na Wastelandzie to łatwo każdy tytuł nabić jak większość lezie w jedno miejsce jak baranki na rzeź...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś gra normalnie z dźwiękiem to ucieczka przed stealthem nie stanowi żadnego problemu - słyszysz charakterystyczny odgłos, rozglądasz się po niebie i nie ma opcji że nie zauwazysz wieeeelkiego czarnego kształtu który leci właśnie w twoją stronę

dlatego pewnie tak mało osób od niego umiera

a co do zrzutów wszelkiego rodzaju to rozwalają mnie ludzie po którymś tam prestiżu na mapie Underpass ciągle zrzucają paczki na tą autostradę która ciągnie się przez całą mapę (spotkałem się z paroma takimi którzy zrzucili zrzut awaryjny na autostradę a potem płakali na czacie że takie fajne rzeczy mają w paczkach)

a i chyba widziałem chyba szczyt fuksa ze zrzutu awaryjnego - ktoś z paczek dostał strzelca śmigłowca i AC-130 !! (plus jeszcze dwa predatory ale to bardziej prawdopodobne niż dwa strzelce)

mi jak wylosuje coś innego niż Ammo albo UAV albo UAV Jammer to się cieszę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... A ostatnio trafiłem dwa zrzuty, jeden wieżyczki i drugi normalny... zabili mnie odrodziłem się blisko znowu pozabijałem bo się rzucili znowu miałem jeden zrzut... I nazwali mnie cziterem... XD Oczywiście nie mogli przeżyć że ktoś na 61 lvl bez prestiżu może być lepszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...