Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Gość arti-fex

grałem w demo CoD i zapowiada się najlepszy FPS traktujący o WW2 :D wrażenie uczestniczenia w prawdziwej wojnie jest niesamowite. gra się baaardzo przyjemnie, grafika świetnie buduje nastrój, jest dużo realistycznych gunów... jednym słowem nie znalazłem w niej jak na razie żadnego minusa :) może tylko jednego - nie mam jeszcze pełnej :P

jeśli podobały się wam MOHAA, BF1942, RTCW, czy ET - zapomnijcie o nich !! oto nadchodzi król drugowojennych FPSów - Call of Duty :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę czekam już parę lat... I będę w nią grał grał grał i grał aż się zagram na śmierć. Świetne demo, a to tylko demo :!: Niewiadomo co można się spodziewać po pełnej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Ja po prostu przed MoH padłem na kolana. A po demie Call od Duty to padłem plackiem przed monitorem :wink: . WSPANIAŁA GRA! Grafa, odgłosy strzałów, AI komputera. Wszystko prawie PERFEKCYJNE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, jakby to wyrazić: CoD single jest tak wciągające jak ET w multi! :twisted: To ja już się boję, co pokaże tryp MP - czyżby nowa religia? Zrobię sobie ołtarzyk z Zajcewem i będę bił pokłony między strzałami ze snajperki... Dla mnie gra roku - może też dadzą ją za darmo? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michalski Darek

Ludzie!!!dla CALL of DUTY kupuję nowy sprzęcior!Będę napierał w tę gierę dniami i nocami.pewnie moja kobieta się wkurzy-nie ważne.:)

W pracy też będzie pewnie kiepsko,nie będę mógł się skupić na pracy,szef się wkurzy-nie ważne.:)

Ważne jest to,że będe mógł pomóc mojemu dziadkowi bić niemca!

a-ha,ja wcale nie pale maryhy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale się składa, że akurat w najbliższym czasie wymieniam swojego 4- letniego grata bo szykuje się gra ala Medal of Honor, tyle ze z piękniejszą grafiką i co najważniejsze mam nadzieje z jeszcze większą grywalnością (jeśli oczywiście to możliwe :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po grze w Medal of Honor nie sądziłem, żeby w ogóle mogła istnieć gra która jest o tematyce II Wojny Światowej, i jest lepsza od MoH:AA. A tu niespodzinka! Po przeczytaniu tematu numeru w CDA i zagraniu w demko, stwierdzam, że ta gra bije na łeb MoH:AA. Grafa, grywalność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
- no i niestety, pewnie spore wymagania (realne)
Jak czytam 2 fora, jeszcze nie spotkałem się z opinią, aby demo CoD komuś przycinało. Wręcz przciwnie! Hula jak wiatr po ruskich polach :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przciwnie! Hula jak wiatr po ruskich polach :D
Hehe, jeszcze nie grałem weń, bo jak ściągałem to się coś rypnęło, a potem to już myslałem że gdzie takie coś na mojego kompa... Odnośnie optymalizacji kodu, świetnym przykładem jest ET - grafika rewelacyjna nawet na low detail i niskie wymagania...a przecież to gra sieciowa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem trochę sceptyczny. Za dużo już było gier promowanych na rewolucyjne, które w bliskim kontakcie okazywały się być co najwyżej przeciętne. Wolę cierpliwie poczekać na recenzję pełnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po zobaczeniu dema każdy kto tylko zagrał wie że to będzie super gierka. Gram teraz trochę w MoHAA i dwa dodatki do niej i wcale mi się to już tak jak kiedyś nie podoba. CoD nie będzie trudno przebić medala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie trudno. Popatrz na różnicę czasu dzielącą te dwa tytuły. Przez ten okres można było wiele ulepszyć i zdziwiłbym się bardzo, gdyby CoD było gorsze niż MoH.

Tak masz racje, ale zwroc uwage, ze w czasie gdy pracowano nad Call of Duty, tworcy orginalnego MoH:AA opracowali dwa dodatki, w ktorych tez mozna bylo wprowadzic wiele zmian na lepsze, a ci nic ciekawego nie pokazano.

Grafika zostala w miejscu, interface sie nie zmienil (choc to chyba nie jest wada w tym przypadku), AI przeciwnikow dalej kiepskie, a same dodatki (Spearhead i Breakthrough) byly potwornie krotkie.

Osobiscie nie moge sie doczekac Call of Duty i mysle, ze to bedzie teraz TA JEDYNA gra, ktora mnie wciagnie na kilka(nascie) dlugich dni i nocy.

Oby tylko byla wystarczajaco dluga bo o poziom sie nie martwie - w koncu za gra stoi wiekszosc ekipy robiacej MoH:AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...