Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Maraton to bez problemu, ale nei wiem jak z wagą lekką - próbowałem ale nie podoba mi sie ten perk, już bardziej wolę Cold-Blooded (Zimnokrwisty) i to go właśnie robię

na nastepnym prestizu wezmę się za to co zwiększa obrażenia od wybuchów więc od razu przepraszam jeśli zobaczycie mnie z tubką albo jakąś wyrzutnią :P

a za wagę lekką to może wezmę się później, bo dosyć ciężko jest przebiec 250 mil - może na trzecim prestiżu bedę biegał ciągle z klasą Maraton, Waga lekka i ninja na takich trybach jak CTF albo sabotaż

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CoD 2 tylko kampania amerykańska była bardzo dobra. Rosjan była zrobiona bez polotu a brytyjska była średnia.(oprócz kilku misji)

@WB1 zgadzam się w pełni:) w dwójce najlepsza była kampania amerykańska i brytyjska częściowo dobra (kampania w normandi)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie na temat plotek o Call of duty 7 , bo podobno ma być Wietnam :).

Według mnie Wietnam to świetny pomysł, bo nie będzie ciągle tak samo i schematycznie. Cały czas tylko II wojna światowa lub współczesność, która mi się już powoli przejada. Ile można grać w to samo? W każdej części jest praktycznie to samo.;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dzisiaj byłem u kumpla gdzie po raz drugi zasiadłem do MW2 w celu zweryfikowania swojej opinii na jej temat...no i...kurde, rewelacja. W niektórych momentach myślałem że z emocji eksploduje mi przysadka mózgowa albo żyłka na czole pęknie (tu ukłon do misji z ucieczką z faveli, lub też końcówką przy które można wypocić z siebie cały pot;]). Poza tym, fabuła w uroczy sposób wyolbrzymiona i przesadzona, ale ma taki posmak...jakby pióra Toma Clancy'ego. W sumie, po to są gry żeby doświadczyć nieprawdopodobnego dla odpoczynku od codziennych prawdopodobieństw:)

Aha...misja na lotnisku...uhuhu, panowie pojechali po bandzie. Zainteresowało mnie to zwłaszcza, w jaki sposób ludzkie życie jest wyceniane przez gracza w zależności od gry. W takim Postalu...no dobra, miałem mówić o grach, nie o ścierwach...w takim GTA dosyć uroczo pląsało się strzelając z ukrycia w babcie przechodzące przez ulice albo kastrowało piłą mechaniczną biznesmenów z aktówkami...ale w MW2 scena na lotnisku po prostu UDERZA. Brawo panowie z Infinity Ward, klask! klask! klask!

Jeszcze jedno: genialna ostania kwestia padająca w grze - Yeah. I know the place.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak : bierzesz LKM (jakis) + Kieszonkowca + Zimnokriwsty + AT4HS. Plan taki : strzelasz do Pave Low z bazoki ale tak zeby sie nie rozpadl, tylko wirowal w dół. Jak juz spada to strzelasz do niego z LKMu. Kazdy strzal to +1 do zimnokrwistoci. Nie wiem czy to dziala na wszystkich heli czy tylko na Pave Low.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jeśli brać pod uwagę tylko kampanię, to gra jest do du...pośladków. Powiedzmy 5+/10... Po przejściu kampanii (tak, w końcu sobie tą gre kupiłem ;P) czułem niedosyt. Zapomniałem, że jest jeszcze GENIALNY multi. Powiem tak, gram od dwóch tygodni, nie mam dość, a jedyne do czego dążę, to desert eagle akimbo ;) Ewentualnie Ranger, też akimbo. Nie jestem super dobry w mutli, nie jestem świetny... zwykle tak pośrodku tabeli, ale ta gra wcale nie zniechęca tak jak taki Counter Strike. Po prostu gram dalej, myśląc, że jednak chyba najgorszy nie jestem ;) Kupować, nie myśleć. Jakbym myślał przy kupnie to bym się nie zdecydował...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w nim genialnego? Małe mapy i bardzo mała ilość graczy na serwerach dają nudę, jakiej nie było we wcześniejszych częściach (przynajmniej ja się nudziłem). Na tak 90% hostów, które grałem była masa camperów, ostatnio się też jakiś oszust trafił. Jednak każdy ma własne zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz zależy... genialny to ten multi do chwili, kiedy wpadnie mi w łapy Bad Company 2 ;) Gram dopiero od dwóch tygodni i jakoś z żadnym camperem się nie spotkałem ;) A na cziterów jest sposób... szczególnie na serwerach HC. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w internecie już kilka filmików z Call of Duty MW2, które były kręcone dzięki (jak mi się zdaje) swobodnej kamerze (tzn. autorzy mogli sobie wyjść z ciała bohatera i latać gdzie tam sobie chcieli). Jest jakiś mod, kod, program na to pozwalający. Bardzo mi na tym zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć jak ją włączyć? Czy jest to aż tak bardzo nielegalne :smile: ?

Wejdź w folder Steama, potem SteamApps>common>call of duty modern warfare 2>players i otwierasz plik config za pomocą np. Word Pada. Tam masz listę komend, które możesz aktywować, wystarczy tylko znać parę słów po angielsku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...