Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Call of Duty (seria) v.1

Polecane posty

Ciekawym rozwiązaniem by było wprowadzenie do rozgrywki misji, w rodzaju prequela, w którym wcielimy się w Makarova i poznamy dlaczego kieruje się on morderczymi instynktami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jake sa wasze ulubione misje,postacie,bronie w mw2 ?

Moje propozycje to:

Misje: trudno się zdecydować ale "niedokończone sprawy" i "koniec gry".

Postacie: Price, Ghost

bronie: AUG, ACR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misje: nie ma tylu świetnych co w Call of Duty 4, ale najbardziej podobała mi się w domu Makarova - niedokończone sprawy.

Postacie: Pan Mydło oczywiście i Nikolai. Ghost to tylko nędzna kopia Gaza z Call of Duty 4.

Bronie: AK 47, ACR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misje: Nic Po Rosyjsku, Alpinista i seria misji od Drugie Słońce do momentu, w którym

musieliśmy odpalić race, aby nie zbombardowano Waszyngtonu

Postacie: Ghost, Soap, Price, Nikolai i Makarov :tongue:

Bronie: ACR, AUG, SCAR-H i UMP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misje : Gułag podczas odbijania Price'a i misja wcześniej na platformie

Postacie : Price, Shepard (

przed zdradą

dobry dowódca

a później dobry czarny charakter o wiele lepszy od Makarova

Bronie : Intervention, Spas-12

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to Cliffhanger i chyba ta na platformie... Ta misja tuż przed zgaszeniem prądu jest ciupkę przesadzona. Najpierw przedzieramy się przez hordy, żeby później rozwalić pół sowieckiego lotnictwa szturmowego za pomocą jednego Javelina, żeby uciekać i bronić się przed hordami swoją m4 i dwoma magazynkami.

Bronie to: świetny ACR, gniotący wszystie inne snajperki Intervention (Barrett też fajny, zwłaszcza w Special OPS, ale Intervention bardziej poręczna zwłaszcza z tłumikiem), Fajowa strzelba AA-12, i to chyba wszystko... Niezła jest jeszcze AUG i FMT2000 z celownikiem termowizyjnym.

Bardzo mi się spodobał pomysł z wprowadzeniem "modyfikowanych" broni. To jest np. kałasza z kilkoma różnymi celownikami lub innymi dupsami, które poprawiają samopoczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie też tak, że belka pingu jest albo jedna albo dwie (czerwona i żółte) ale lagów nie ma? Znowu przekłamania IWnetu..

Ja tak mam często i najczęściej jest wtedy wybieranie nowego hosta. Lagi są głównie przed nowym hostem.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę grać w MP po 21 bo muli jak cholera. Już drugi raz coś takiego się dziej i nie wiem czemu. o innej porze wszystko działa dobrze i bez problemów. tryb nat mam ograniczony może mi ktoś powiedzieć co to jest ? internet ma 1mb/s radio internet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od ostatniego czsu pykam w Modern Warfare i mogę stwierdzić, że gra jest bardzo dobra :happy: , aż dziwię się różnym opiniom typu Beznadzieja itd. (właściwie sam tak uważałem zanim zagrałem :laugh: ) Gra jest fajna, tylko ta cena trochę wysoka, ale to chyba standard na PCtowym rynku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ulubiona misja to cliffhanger i ta w pietropawłowsku.ogólnie mw2 jest spoko.multi bardzo spoko.ostatnio szło mi tak dobrze,przez pięć map byłem pierwszy na serwie.aż się dziwie,że mnie nie nazywali cheaterem(nigdy nie czituje,ale w takich grach często nazywają tak kogoś,kto wymiata).nawet raz zdobyłem ofiarę dającą zwycięstwo.headshot z m21 ebr ze 100 metrów i do tego wróg biegł.....ta gra wymiata

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przegieli z tym "Srodkiem przeciwbolowym" :/

Semtex przylepil sie do goscia o on i tak przezyl z tym :/. Czasem nawet tego nie ruszy Intervention + FMJ + Moc Obalajaca :(. Ale i tak jest lepiej w porownaniu do CoD4/5 i "Niszczyciela/Molocha"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co prawda to prawda - Interventionem z FMJ i Mocą obalającą potrzeba na kogoś na "pigule" 3-4 strzałów

(w głowę chyba 2 ale ciężko jest oddać 2 strzały pod rząd)

w poprzednich częściach był Juggernaut ale dało radę z tym żyć i taki granat zabijał osobę na tym (musiał wybuchnąć praktycznie pod nogami, ale zabijał)

i mnie wkurw... denerwują Strikery i AA-12 - te bronie są tak przegięte i w sumie ludzie którzy zostawili Modele po patchu i odjeciu im zasięgu przezucili się na te shotguny

takiego kogoś nie da się zabić jeżeli skampi się gdzieś w rogu gdzie jedna/dwie drogi dojścia bo kiedy wyjdziesz na linię strzału to w ciągu sekundy leci w ciebie tyle śrutu że nie wyrobisz nawet na pigułce

a już kompletnym szczytem było jak widziałem kolesia z AA-12 z wsadzonym FMJ i powiększonymi magazynkami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G18 Akimbo i można sprayem zabić niemal każdego. Strasznie denerwująca broń, strasznie irytujące jest że coś takiego bywa skuteczniejsze od LKM'u... Osobiście ostatnio biegam ze Spasem, nie jest tak szybki jak inne shoty ale przynajmniej nikt mnie od noobów nie wyzywa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przegieli z tym "Srodkiem przeciwbolowym" confused_prosty.gif

O ile dobrze pamiętam, dostaje się go za 4 deady (ciężko go zdobyć) i trwa tylko 10 sekund. Więc jak może być przegięty? Według mnie jest kompletnie nieprzydatny. Chyba, że przegięty dla kogoś, kto spawncampi :angry:

G18 Akimbo i można sprayem zabić niemal każdego. Strasznie denerwująca broń, strasznie irytujące jest że coś takiego bywa skuteczniejsze od LKM'u...

Bardzo dobra broń, ale przegrywa z pp2000 (FMJ, chociaż i bez tego jest diabelsko skuteczna :cool: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...