Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Skoro tak bardzo Ci na tym zależy Tokarief.

Link do newsa z zdjęciem naszych dumnych przyjezdnych i krakowskich "Bronies" na Equestria Daily. Phoe się popisała i zamieściła drugi nightly roundup w ciągu jednego dnia.

A większość zdjęć znajdziecie tutaj - For Glorious Equestria tam też możecie znaleźć mój podpis w zeszycie ogółu.

I widać jak oglądaliśmy odcinek 3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ponymeecie wyglądało to inaczej z racji tego, że zbiórka była w 14:30-15:00. Ci, którzy mieli laptopy zostali wysłani w celu pobrania EPka 3 i oglądaliśmy, że tak powiem 'surową wersję' tzn. Były w niej nawet reklamy! Czuliśmy się więc tak jakbyśmy oglądali live stream ;)

A oglądaliśmy na 2 piętrze parkingowym i strażnik się nas czepiał, że siedzimy w miejscu gdzie nie można (miałem ochotę mu przygadać i cwaniacko wstać z laptopem zamiast siedzieć na 4 literach skoro nie wolno.), ale jeden bardziej wpływowy człowiek z naszej grupki wyżebrał 15 minut żeby ukończyć oglądanie najelpszego epizodu jaki się do tej pory ukazał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy & Rainbow Dash chyba dwie najlepsze postacie imo.

Zgodzę się z tym w teorii, ale w praktyce moimi faworytkami są wszystkie kucyki. Tak, mówię tu nawet o genialnej Applejack (która, moim zdaniem, jest odrobinę niedoceniana przez widzów...).

Oczywiście sława Fluttershy nie kończy się na "yay" i "woohoo". Jest też jeden moment.

Weak and helpless? Suuuureee...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to we Fluttershy jest najlepsze :) Ta jej druga twarz (Flutterrage :D ) która ujawnia się w skrajnych przypadkach lub kiedy musi stanąć w obronie swoich przyjaciółek. Tworzy to ciekawy dysonans, a przy okazji zdziera z niej maskę całkowicie bezradnej istotki :D Zresztą sama Fluttershy to taka archetypiczna dobra matka (czy ciotka): miła i ułożona na co dzień, ale kiedy sytuacja tego wymaga staje się ona władcza i silna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądaliśmy na 2 piętrze parkingowym...

Czemu oglądaliście na parkingu?

Ciekawe czy coś podobnego odbędzie się koło mnie, może bym się skusił, brzmi bardzo fajnie.

Ostatni odcinek utwierdził mnie w przekonaniu że Twilight (jest najlepszym kucykiem) cierpi na zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, oraz że jest najbardziej przerażającą postacią w całym MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po obejrzeniu pierwszych 7 odcinków i powiem jedno: ten serial jest super! Kolega z klasy wprowadził mnie w świat kucyków i chyba już z niego nie wybrnę ;). Aż trudno mi w to uwierzyć, ale jest to... najbardziej zajmująca kreskówka XXI wieku, jaką dane mi było oglądać (no dobra, pierwszy sezon Fineasz i Ferba jest na równi)!

Chciałbym zwrócić też uwagę na fenomenalne gierki językowe. Najbardziej rozwala mnie zwrot "everypony" :D No po prostu niesamowite.

Ktoś na filmwebie spytał "na czym polega fenomen tej kreskówki"? Inny osobnik odpowiedział "na tym, że ta kreskówka jest fenomenalna". Nic dodać, nic ująć.

Oczywiście w środowisku, w którym przebywam (gimnazjum...) panuje kucykowa dyskriminacja i, poza kilkoma osobami, nikt tego nie rozumie. Szkoda, iż sama nazwa "My Little Pony" jest dla niektórych barierą nie do przejścia. Nie wiedzą, co tracą :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy w szeregach polskiej armii Bronych, w takim razie :laugh:

Obejrzyj jeszcze drugi sezon, to będziesz miał banana na twarzy przez resztę tygodnia :)

A tak na marginesie kiedy jest transmisja live ep 4 i gdzie można ją obejrzeć ?

Piszą na ED (Equestria Daily), że o 16 będzie ten odcinek. Zazwyczaj jest on na Ustreamie, ale to poszukaj informacji na Equestria Daily.

EDIT: Daję wam link na stronę z czterema Livestreamami. Sami wybierzcie, który wam się podoba. Odliczamy do szesnastej godziny!

Strona z livestream'ami do MLP: FiM: Luna Eclipsed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja myślę?

Pokochałem Lunę. Może brzmi odrobinę jak Rarity (w końcu podkładała głos ta sama aktorka), ale jej "szlacheckie" zachowanie mnie urzekło. Jaja były z tym jej "królewskim" głosem :laugh:.

Skoro mowa o jajach... Pinkie zniosła jajko w jednym momencie ze strachu o_O No i Rainbow Dash w kostiumie Shadowbolt... wydaje mi się, że gdyby jednak dołączyła do Luny w drugim odcinku pierwszego sezonu, byłaby jeszcze fajniejsza. O 20%.

Jak zwykle odcinek trzyma poziom. Nie obejrzałem go niestety od początku, gdyż kompletnie zapomniałem. Dopiero kiedy była powtórka, wszedłem na Livestreama.

Luna już nie jest taką rozpłaczoną księżniczką. Przebija Celestię po stokroć w tym odcinku i ma bardziej "kozacki" charakter. Jest połączeniem Rarity z odrobiną Dashie :happy:

Czekam na odcinek na Youtubie. Daję mu na razie 9/10.

EDIT: Uuu, szybciutko. Oto link na Youtube!!!

My Little Pony: Friendship is Magic Season 2 Episode 4: Luna Eclipsed (Youtube)

EDIT2: Czy wspomniałem, że UWIELBIAM Zecorę w tym odcinku? Jest za-rą-bis-ta. Z tą fryzurą, wreszcie wygląda jak normalny kucyk!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiące fanficów właśnie stało się nieaktualnych.

Odcinek superaśny, podoba mi się oficjalna osobowość Luny, powróciło też kilka postaci z sezonu 1.

Bardzo dobrze że nie jest mazgajem. :happy:

Rzeczywiście głos ma inny, szlachetny. Kiedy ma włączony swój królewski głos brzmi trochę jak królowa elfów (czy kto to tam był) z Władcy Pierścieni kiedy zaczęło jej odbijać przez pierścień.

Jest połączeniem Rarity z odrobiną Dashie

Czy ja wiem? Ja nie dostrzegłem w niej ani Rarity ani Dash.

A teraz zrobią nam psikusa i Luny nie będzie aż do sezonu 3. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho siedź Raid, bo wykraczesz.

Zanim powiem coś o odcinku, pozwólcie, że się trochę ponerwiam:

Jak mi się w zeszłym tygodniu fajnie oglądało Livestream u Dizziego, tak teraz znienacka wyskoczyła jakieś blokadoniewiadomoco i mnie wnerwiło na maksa. Potem na Bronystacie było całkiem znośnie i nawet poczatować mogłem, odcinek już się zaczyna, a tu nagle krach - awaria pluginu. Noż kurrrrrrrrrrrrrrr... Na Hexie strasznie lagi, więc został mi tylko Filly, na którym nie ma czata, co odebrało mu te 20% coolerskości.

No ale co do odcinka - był super, może nie aż tak jak Lekcja Zero (btw. jest już tłumaczenie u Octopusa), ale wciąż kozacki, czuć od niego było Halloweenowy klimat. Luna była fajna, nie taka słodka jak w pierwszych odcinkach, ale i tak ma się ochotę ją przytulić. Zakończenie było trochę dziwne, wyszło na to, że żadnego problemu nie było, tylko Luna o tym nie wiedziała. Szkoda, że nie było Celestii, może dodało by to trochę dramaturgii, ale i tak było nieźle. Fajna była Zecora z tą swoją peruką. Tylko dlaczego Luna nie ma organicznych włosów, hę?

Mam teraz nadzieję, że jak będą pokazywać Canterlot to będą tam obie siostry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny odcinek na poziomie i jakości jakie mnie przyzwycziło FiM. Początek był trochę niepokojący z tym motywem nierozpoznawalnego kostiumu, ale po pojawieniu się PRINCESS LUNY śmiałem się już do końca odcinka :) Przebrania innych, Zecora mówiąca wierszem, Pinkie pędziwiatr...

Co do kolejnych występów pewnie będzie występować tak często jak Celestia, mam nadzieje że będzie jeszcze odcinek duetu Trollestii i Trolluny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem że odcinek super no i Luna fajnie przedstawiona, mam tylko nadzieje że jeszcze się pojawi i najlepiej jeszcze w tym sezonie ! Wracając jeszcze do Luny dobrze że nie przedstawili jej w takim wyglądzie jaki miała poprzednio teraz widać że nie jest zwykłem kucykiem ale też nie jest taka "dopakowana" jak Celestia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry odcinek, gorszy co prawda od "Lesson Zero" ale zdecydowanie bardziej przypominał epizody pierwszego sezonu. Nowy wizerunek Luny (na chwałę NLR!) pasuje jak ulał (cieszę się, że autorzy nie poszli na łatwizne i nie wykorzystali fanficowej Luny), motyw z Fluttershy wywalił mnie z butów a Pinkie po słabej rólce w poprzednim epie wróciła do "just being a Pinkie Pie" ("Never too old for free candy!"). Ogólnie cały odcinek oceniam bardzo pozytywnie i liczę, że jeszcze nie raz zobaczymy Lunę w jakiejś dużej roli ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie po słabej rólce w poprzednim epie wróciła do "just being a Pinkie Pie" ("Never too old for free candy!")

A potem jej "I'm not a genius - I'm a chicken!". Gosh.

Zaskoczył mnie powrót Zecory. Wprawdzie dwa razy się pojawia w odcinkach, a raz Twilight wspomina, że idzie do niej po herbatę, ale myślałem, że będzie to postać zapomniana, jakby to ująć... wykorzystano ją w celach właśnie nauki o przyjaźni, a potem koniec.

Czy wspominałem już, jaką ma zarąbistą fryzurę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie następnego nawróconego :happy:

Właśnie obejrzałem 13 odcinek i po prostu potwierdzę to co już napisano. Najlepsza animacja w TV obecnie(poza FiM zdarza mi się obejrzeć tylko Adventure Time, ale to inna para kaloszy). Od siebie dodam tylko, że spadłem z krzesła przy duecie Spittie Pie ft. Flutterguy w odcinku z Zecorą, a kawałek "Winter Wrap Up"... łał, po prostu łał. Wracam do oglądania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello everypony. Temat śledzę już od jakiegoś czasu, teraz przyszła pora, żeby w końcu samemu cos tutaj napisać :).

Nowy odcinek ma fenomenalny klimat, świetne są stroje kucyków, a zwłaszcza wygląd Zecory- z rozpuszczonymi włosami wygląda po prostu genialnie. Wejście Luny- rewelacja :happy: . Trochę tylko szkoda, że zabrakło Rarity.

Co do samej fabuły, to spodziewałem się (jak pewnie niemała część osób) czegoś na zasadzie nieśmiałej Luny, która chce się zaprzyjaźnić z innymi, ale wszyscy się jej boją itd. Ale to może nawet lepiej, że tak nie było. Luna z charakterkiem też jest świetna. Fajnie pokazano to, jak nie umie rozmawiać z poddanymi- tysiąc lat na Księżycu zrobiło jednak swoje. Mam nadzieję, że jeszcze się w tym sezonie pojawi. I jestem ciekawy, ile pojawi się teorii, dlaczego jej wygląd się tak zmienił w porównaniu do drugiego epka pierwszego sezonu.

A teraz zrobią nam psikusa i Luny nie będzie aż do sezonu 3. :trollface:

Jak wykraczesz to tysiącletnie wakacje na Księżycu masz jak w banku :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że najbardziej lubię odpisywać gdy postów jest dość sporo i gdy nikt inny nie pisze -

Czemu oglądaliście na parkingu?

Jedyne miejsce w galerii gdzie było : a) ciepło, b) w miarę cicho.

EPEK 4

NO! Dashie pokazała styl. Momentalny uśmiech na mojej twarzy. Pinkie przebrana za Scootaloo, brak Rarity.

Luna ... W miarę, jak wcześniej jej nie lubiłem tak teraz - może być.

I jestem ciekawy, ile pojawi się teorii, dlaczego jej wygląd się tak zmienił w porównaniu do drugiego epka pierwszego sezonu.

Jedna - by Lauren Faust. Po prostu Luna musiała odzyskać pełnię swojej magicznej mocy + podkurować się. Przez to nie było jej cały pierwszy sezon. Tada!

A tak generalnie patrząc na to, że mamy trochę ludzi, którzy zaczynają historię z kucykami prosiłbym o używanie SPOILERÓW dobrze? Nie chcemy psuć zabawy innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...