Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Heloł maj nejm is LKAvallon...end ajm a Brony.

Zaczęło się niewinnie...Zobaczyłem parę 4chanowych obrazków...Później parę parodii na yt, aż w końcu ścisnąłem pośladki i obejrzałem pierwszy odcinek...

...Tydzień później moja transformacja w kucykomaniaka się zakończyła.

I nie będę tego ukrywać! Uwielbiam MLP i basta!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powinien wreszcie zrobić film o złoczyńcy, który za pomocą My Little Pony opanowuje świat. Nareszcie zło by wygrało :laugh:

A tak na serio... trochę wg. mnie spieprzyli dubbing. Taką Twilight i Rarity jeszcze zniosę, ale Spike'a, APPLEJACK (!!!!), PINKIE PIE (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i... o matko boska, tylko nie Fluttershy :wallbash:. Tylko pogratulować dubbingowcom...

A żeby was Parasprite'y oblazły i zżarły! :pokerglass:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dubbing telewizyjny (premiera w Polsce już za miesiąc... średnia wiekowa widzów Mini Mini niepokojąco się podniesie) będzie na bank zmieniony.

W tym gazetkowym dziadostwie jedynie Rarity była jako tako znośna.

- Twilight brzmiała jak pstrokata dziewczynka z przedszkola, a to właśnie jej głos bystrej studentki lubię najbardziej w orginale.

- Applejack to szkoda gadać w ogóle

- Rainbow miała głos zakochanej panny

- Fluttershy brzmiała jakby ktoś ją... ech

- Pinkie... hmm... niby dobrze, ale można by się było bardziej postarać. Nad głosem i piosenkami (o zgrozo) też.

- Przy Spike'u to w ogóle jakaś babka nadęła policzki i wielce brzmi jak facet. Akurat...

Propozycje dla niektórych kucyków:

- Applejack - do niej pasowałby głos Madzi z "Rogatego Rancza", tyle że właśnie się dowiedziałem, że w takim razie to byłaby... Bożena Dykiel. A szczerze wątpię, żeby ją wzięli... Niby też stara babka, ale ma werwę większą niż ta cała Apostolakis.

- Pinkie - Monika Pikuła (Harley Quinn we wszystkich wersjach animowanego Batmana)

- Za Rainbow może być Brawurka

Jestem przeciwko temu żeby Fluttershy miała głos Bajki. Bajak była za piskliwa i za głośna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu w ogóle MA ZAMIAR oglądać MLP po polsku?

Applejack...

po polsku?

Bądźmy poważni, everypony. Tym bardziej, że większość dowcipów w polskim przekładzie zginie (spiked punch!).

Co do nowego sezonu.

Jest lepiej niż miałem w ogóle czelność oczekiwać. Discord jest świetny, a to, co wyczyniał z kucykami będzie ciągnęło się w Internecie przez lata. Applejack, czy Flutterbitch... Oby do następnego tygodnia!

post-253704-1316383441_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, poleci fala memów z tego odcinka :) A co do drugiej części, to większość chce się zahibernować do następnego tygodnia :laugh:

Tylko mam prośbę. Mógłby ktoś przetłumaczyć co mówi Discord do Dashie, gdy

wmawia jej, że Cloudsdale się bez niej rozpadnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam prośbę. Mógłby ktoś przetłumaczyć co mówi Discord do Dashie, gdy

wmawia jej, że Cloudsdale się bez niej rozpadnie?

A weighty choice is yours to make

Right Selection, or a big mistake.

If a wrong choice you choose to pursue.

The foundations of home will crumble without you

Czyli mniej więcej

Ciężki wybór masz przed sobą

Właściwa droga lub wielka pomyłka

Jeśli wybierzesz dążyć do złego

Fundamenty domu się bez ciebie zawalą

Oczywiście to jest mniej więcej dosłowne tłumaczenie, i daleko mu do orginału :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tu w ogóle MA ZAMIAR oglądać MLP po polsku?

Applejack...

po polsku?

Bądźmy poważni, everypony. Tym bardziej, że większość dowcipów w polskim przekładzie zginie (spiked punch)

No przecież mówię, że głosy będą zmienione! Muszą być zmienione! Takiej chałtury to nawet ja bym się się bał puścić do telewizji. Może by i przeszło gdyby chodziło o średnio popularną kreskówkę, ale my tu mamy ewenement na światową skalę! Trochę jak "Wróżkowie Chrzestni" albo "Avatar". Przecież nie odstraszą potencjalnej ogromnej widowni marnym dubbingiem. To im się zwyczajnie nie opłaca.

Spiked punch - smoczny poncz. Polok potrofi, hej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiked punch - smoczny poncz. Polok potrofi, hej!

Not really. Traci to wtedy sens oryginału. EDIT: Bo o ile poncz jako taki może być również dla dzieci to tzw. "spiked punch" zawiera albo alkohol albo dragi.

Filmik nr 1 - Giggle at the ghosties :) Filmik nr 2 - Winter Wrap Up - ale jakie :D ! Osobiście leżałem na ziemi słuchając tych przeróbek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Oglądam dopiero drugi odcinek MLP, i myślę, że serial jest świetny! Ma świetne żarty, zabawne postaci! Naprawdę nie wstydzę się tego, że to oglądam. Jak na razie najbardziej lubię Applejack i Spike'a.

PS. Jest jakieś polskie forum o MLP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech skoro tak bardzo chcesz zobaczyć jakie abominacje mogę stworzyć używając dostępnych wektorów...

discorduserbar.png

Oto efekt mojej krótkiej pracy. Wiem, że kontrast w lewej części jest kiepski, ale nie miałem pomysłu.

PS. Jest jakieś polskie forum o MLP?

Z tego co wiem to jest dość mierny blog For Glorious Equestria.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy jest polski chan oraz wątek na Ponychanie...

Polski Chan MLP:

http://chan.polfurs.org/p/

Magiczna Stajnia (drugi polski chan, nowy):

http://magicznastajnia.pl/

Ponychan Official Polish Thread:

http://www.ponychan.net/chan/int/res/5069.html#i5069

I mogę też polecić stronkę z ciekawym pomysłem, który jest warty uwagi. Sam zalajkowałem już fan page na FB i czekam na dalsze "audycje":

http://radiodash.pl/

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LKAvallon

Normalnego forum nie ma bo nikt go nie chciał. Pomysł kilkakrotnie przewijał się przez ponychana i polfurs ale zawsze z tym samym skutkiem - forum jest zbyt niewygodne, dużo lepszym wyjściem są chany.

Magiczna stajnia to też niezbyt nowy projekt, aktualnie stoi już jej trzecia wersja bo poprzednie były niestabilne i zbugowane (cały silnik jest pisany przez jednego kolesia)

Ten link do tematu PL na ponychanie jest już ostro nieaktualny, teraz temat ma już numerek 15.032 (a Niemcy mają 34...).

RadioDash ani mnie nie grzeje, ani nie ziębi, ja tam zostanę przy celestia radio i everypony radio.

===

A teraz przybywaj chaosie bo czekam na czekoladowy deszcz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niecierpliwych: zajawaka drugiego odcinka. W skrócie: Discord rządzi!

Zajawka

@Tokarief:

Po pierwsze: Krytyk NIE wytrzymał starcia z Teletubisiami. Przecież widziałeś co zrobił na końcu...

Po drugie: Jak śmiesz porównywać FiM'a do Teletubisi, które nawet nie potrafią używać zdań złożonych!

Ten FiM to całkiem zgrabny skrótowiec, swoją drogą. Można go używać na innych forach bez obaw na kpiny. "Moje ulubione seriale to Dowody zbrodni, Californication, FiM, Pacyfik i South Park".

Na Equestria Daily można ten znaleźć fajny mod do obu części Baldur's Gate'a i Icewind Dale'a z portretami i dźwiękami naszych bohaterek, a także savy z gotową stworzoną drużyną z Equestrii (w formach ludzkich niestety, ale za to z takim samym urokiem). Nie wiem tylko czy to działa w wersji polskiej, jutro sprawdzę.

Mod

I jeszcze jedno: byłbym wdzięczny za informację odnośnie odcinka South Parku o Brony i serialu, o ile się taki pojawi.

I jeszcze jedno: WOLNOŚĆ DLA OSŁÓW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym modem do Baldura miałem taką cichą nadzieję że będzie wyglądał tak o: Dlaczego Twilight jest złodziejem?

Ale dobre i to, chociaż portrety zamienił bym z ludzkich na kucykowe.

Przedwczoraj obejrzałem pierwszy odcinek drugiego sezonu. Muszę powiedzieć że bałem się trochę że kuce przestają mi się podobać ale jednak nie, jaram się tak samo jak wtedy kiedy pierwszy raz obejrzałem MLP. :laugh:

Na początku miałem takie uczucie że chcą upchać za dużo naraz (takie samo wrażenie odniosłem przy ostatnim odcinku pierwszego sezonu), ale potem już było spoko. Discord wypada świetnie jako czarny charakter, tylko czekać na drugi odcinek.

Dalej nie mogę wykombinować jak będzie wyglądać zdiscordowana Twilight.

Niekrytego ani SP nie oglądam ale czego się nie robi dla kucyków.

Ahhhh... Jak dobrze znowu mieć internet.

I jeszcze jedno: WOLNOŚĆ DLA OSŁÓW

Heee?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...