Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Ujmę to tak: z pierwotnym dubbingiem wytrzymałem przez minutę, tutaj bez większego bólu obejrzałem odcinek. :wink: Są oczywiście niedociągnięcia (Spike wypada chyba najgorzej, a i Fluttershy jest zbyt piskliwa) ale ogólnie spokojnie można oglądać ;) Jest wyraźny postęp, ale oby ekipa nie spoczęła na laurach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 3 odcinek no i mogę spokojnie powiedzieć że nadal trzyma poziom jak nie lepiej ;p. Mad Twilight tego się nie spodziewałem , mam wrażenie że te nowe odcinki MLP FiM są robione dla starszych fanów no sami zobaczcie kiedy Spike rzucił tekstem "cupcakes" a potem wizyta w cukierni miałem wrażenie że to nie był lukier O.O no i potem MT.

Krótko ja dalej będzie taki poziom to będę zadowolony no i już nie wspomnę że niedługo pojawi się sami wiecie kto :].

Ps W sprawie polskiego dubbingu nie zamierzał go słuchać bo według mnie originalny voice acting jest genialny i nie wyobrażam sobie jak można podrobić ten teksański akcent Applejack.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokarief chyba masz racje ;p a tak na marginesie załóżmy że cała szóstka oszalała i pytanie która z nich wygrała z pozostałymi ?

Twilight Sparkle -może i ma swoje epickie zaklęcia ale musi poświecić trochę czasu na ich rzucenie po za tym jest słaba fizycznie nie wiem czy Spike liczy się jako chowaniec ?

Fluttershy - do siłaczy też nie należy ale jak się uprze to może powalić niedźwiedzia po za tym ma te tzw "spojrzenie złaaaa" jak to tam fani nazwali , co jeszcze może przywołać całe stado przeróżnych zwierząt które będę ją słuchy, może też zaatakować z powietrza

Pinkie"Pie - hmm fizycznie znajduje się na środku stawki , oprócz tego jest na tyle pokręcona że potrafi przebić tzw" czwartą ścianę" co w MLP tłumacze jako zakrzywieniem przestrzeni i możliwością pojawienia się w innym miejscu

Rarity- zdecydowanie słaba fizycznie , co do magii średniak jedynie czy może zaskoczyć to użyciem wielkiego kamienia no chyba że wliczymy jej wdzięk jako zdolności do hipnotyzowania innych

Applejack - najsilniejsza z całej szóstki ale niestety nie posiada talentu magicznego a i latać nie potrafi , co mogła by wykorzystać ? oprócz oczywiście silnego kopnięcia i celnego strzelanie przedmiotami mogła by wesprzecie się rodzina Apple

Rainbow Dash- wisienka na torcie , siła fizyczna na średnim poziomie ale może za to latać i to nie byle jak jej "Sonic Rainboom" można zakwalifikować jako użycie broni masowego rażenia niestety czasz jaki potrzebuje do "odpalenie SRB" nie należy do krótkich

Może jest do dziwne ale jestem fanem gier RPG i czasami tak mam że nie które rzeczy dla zabawy sprowadzam do poziomu gier fabularnych ;p

PS zauważyliście że na wiki w informacjach o liczbie epizodów jest napisane że trzeci sezon jest w produkcji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somi a grałeś w mody kucykowe do Baldur's Gate'a i Icewind Dale'a? Powinieneś spróbować!

Co do odcinka: no przekozacki! Crazy Twilight mnie rozwaliła, miała minę jak Fryzjer Fred z "Chojraka". No i jeszcze Atomic Rainboom i Karate Fluttershy, no mistrzostwo. Muszę wam jeszcze powiedzieć, że oglądanie na streamie jest dużo zabawniejsze niż na Youtubie. Chatowicze dodają odcinkowi dodatkowych walorów rozrywkowych no i nawet reklamy tak nie wkurzają (BILLY MAYS HERE!). Tylko dlaczego pod koniec tego szaleństwa było mi bardzo żal Twilight?

I jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy: czy aby nie jesteśmy trochę samolubni? W końcu młodsze dzieciaki też lubią kucyki (o kurde, TEŻ zamiast PRZEDE WSZYSTKIM?!?), a ten odcinek mógł być dla nich trochę za straszny i dezorientujący. Czy twórcy nie zamierzają olać młodszej widowni w zamian za aprobatę fanów. Pozostałe odcinki sprawnie łączyły jedno i z drugim i oby to się nie zmieniło.

Przepraszam za moralizatorskie gadanie na koniec, to tylko takie przemyślenia. Odcinek rządzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stubbs słyszałem o tych modach do ID i BGi pewnie wypróbuje jak będę chciał odświeżyć klasyki ;] a i mina Twilight tez mi się jakoś skojarzyła z Chojrakiem ;p. Co do poważniejszego klimatu ja tam nic nie mam przeciwko no ale z ocena poczekam do końca sezony no i oby ta trzecia seria została zrealizowana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały odcinek warty czekania ten jeden tydzień więcej. Widać ciągły rozwój serii. Będzie zabawnie jeśli przez serię przewinie się "szaleństwo" reszty przyjaciółek.

Stubbs to zabawne, że w jednym poście zawarłeś Chojraka (którego zakładam widziałeś za dzieciaka) i to, że FiM może być straszne dla dziatwy.

Moim zdaniem to jedna z większych zalet tego serialu Nie boi się gdzieniegdzie odróżawiać rzeczywistość (ciężka praca może wykończyć? nie zawsze uszczęśliwisz wszystkich? problem bez wyjścia może doprowadzić do desperackich kroków?)

W najgorszym razie ten nowy odcinek za 10 lat zajmie pocieszne miejsce w top 10 dziecięcych traum :D o ile nie zajmie go Pinkamena

Ps. Trzeci odcinek drugiej serii i już opowiada o braku problemów w przyjaźni hmm ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stubbs to zabawne, że w jednym poście zawarłeś Chojraka (którego zakładam widziałeś za dzieciaka) i to, że FiM może być straszne dla dziatwy.

Chojrak w dzieciństwie widziałem raz, może dwa, ale jak kończyłem podstawówkę.

Różnica polega na tym, że w Chojraku mieliśmy "sympatyczny bohater kontra straszne potwory", a w FiM'ie mamy "sympatyczną bohaterkę ZMIENIAJĄCĄ SIĘ w strasznego potwora".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twilight zmieniła się w potwora? Nie poszedłbym tak daleko. Zresztą chyba 7-letnie dziecko chyba nie będzie miało złych snów z powodu załamania nerwowego Twilight :P Grunt, żeby autorzy jednak nie nadużywali tego wątku, gdyż powtarzany dowcip dużo traci. W następnym odcinku mam nadzieje na jakiś powiew świerzości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klekotsan może i to nie robi wrażenia na dzieciakach ale na nasz dorosłych tak w końcu potrafimy dostrzec i zrozumieć pewne rzeczy których młodzi nie rozumieją. Podając przykład z ostatniego odcinka gdy Twilight wychyla głowę z krzewów i na jej twarzy pojawia się diaboliczny uśmiech od razu skojarzyła mi się z kotem z Alice Madness Return a tej gry już mojemu młodszemu kuzynowi bym nie pokazał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma dostęp do głównego zainteresowanego (dziecko), bo z takich suchych teorii szkodzi-nieszkodzi dorosłych to tylko Buka i ADHD powstało ;)

Jesteśmy skażeni dorosłym cynizmem(?) i doszukujemy się komunizmu w smerfach, narkotyków w Looney Tunes czy jak South Park pokazało widzimy Czarnego zamiast Człowieka na szubienicy.

Ciągnąc ten wątek z Chojrakiem to świadomość, że istnieje tak niebezpieczne miejsce jak Nigdzie było dla młodszego Ja gorsze od jakichkolwiek chwilowych zdrad czy "niedyspozycji" głównych bohaterów.

PS. W czasie trwania całej sceny stwarzania "problemu" gdzieś w tle mojego umysłu jawił się obrazek "Discord aproves":D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ludziska, przeskakujemy z jednego tematu na kolejny. A z tym krzakiem mnie rozwaliło, skojarzyło mi się z trollface'em.

Pamiętacie scenę w której Ponyvillianie bili się o maskotkę Twilight? Była tam Derpy mocująca się z burmistrzem na kopyta :D założę się, że będzie nowy związek, jak z Lyrą i Bon Bon :laugh: to mi przyszło do głowy, kiedy po raz pierwszy to zobaczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobadczcie czy nie ma podobieńst

Alice Madness Returnsss cat

Mad Twilight

Co do najbliższego odcinka jestem ciekaw jak przedstawią Lune skruszoną jaką wiedzieliśmy pod koniec drugiego odcina pierwszego sezony czy jednak jako bad girl ;p . Co jak co ale od tego jak przedstawią Lune całe rzesze fanów artystów wprowadzą w ruch masę fanfików i fan artów (patrz New Luna Republic)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Alice, więc się nie wypowiem na temat Czeszka (dobra, niech już będzie ten "kot z Cheshire" >.>). Przez cały czas gdy oglądałem ten odcinek nie wiedziałem czy się bać, czy śmiać. Ten chichot rozbrzmiewa w mojej głowie ._.' a uśmiech...

Hasbro, make it stop... oni naprawdę wiedzą, jak zrobić z każdej postaci świruskę o_O wyliczmy... najpierw psychoza Pinkie, potem panika Rainbow Dash, potem Fluttershy z tym sławnym "You're going to love meeeee!" a teraz Twilight. Postacie zdiscordowane się nie liczą. Czekamy na Rarity i Applejack :laugh:

Założę się, że ktoś zrobi fanfic o oszalałej Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stubbs Takich informacji udzielam tylko PW :) .

A z mojego punktu widzenia ponymeet był przedni. Zwłaszcza ten pochód ateistów w drodze do Cupcake Corner. (Mieli transparent Cthulu Żyje).

Cupcakes jako takie były bardzo dobre. Osobiście zadowoliłem się Carrot Cakiem. Ludzie byli przezabawni i można było z nimi pogadać na dowolne tematy.

NO I! Sukces! Kupiłem Twilight Sparkle i Rarity w Smyku. Strażnik, sprzedawczyni i jeden ojciec dziwnie na nas patrzyli :D

A resztę historii to znacie.

A z podesłaniem zdjęć na EQD rzuciłem pomysł na samym ponymeecie ; o, a właściwie pod koniec.

I EP 3 to najlepszy ep ever. FOREVUR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro trzymają taki zarąbisty poziom odcinki z drugiego sezonu, to czekamy na Halloweenowy odcinek z Luną w roli głównej :happy:

Honor, mogłeś NAM kupić jakieś figurki/pluszaki, ty egoisto :laugh:

A z podesłaniem zdjęć na EQD rzuciłem pomysł na samym ponymeecie ; o, a właściwie pod koniec.

Podaj linka :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...