Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

W ogóle skoro jesteśmy przy jednorożcach... zastanawiam się, co by się stało, gdyby np. jednorożec złamałby sobie róg? Byłaby szansa odnowienia go? Czy jest mniej więcej tak, że co prawda róg jest z powrotem cały, ale nie ma w sobie magii...?

Wszyscy widzieliśmy reakcję Twilight i Rarity, kiedy Discord im "zabrał" rogi, dziewczyny wpadły w panikę

.

Wydaje mi się, że te wszystkie rodzaje kucyków reprezentują żywioły. Earth Ponies, jak sama nazwa wskazuje, reprezentują ziemię. Pegazy rządzą powietrzem. A jednorożce kontrolują magię. Może są jeszcze inne rodzaje? Czekamy na odcinek z kucykami podwodnymi? :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego problemu, któremu ktoś w Canterlot nie potrafił by zaradzić. Zresztą moim zdaniem róg jest czymś w rodzaju różdżki, a nie źródłem magii - może proteza by wystarczyła :tongue:

A z tymi podwodnymi kucykami to chyba czytasz mi w myślach, bo nie dalej jak wczoraj zastanawiałem się czy w którymś odcinku nasza szóstka trafi do odpowiednika Atlantydy. I czy jej mieszkańcy będą wyglądać jak zwykłe kucyki z pewnymi dodatkami stosownymi do środowiska, czy może bardziej jak ten gościu. A może skoro są pegazy, to mogą być i hippokampy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cicho tutaj, a w ten weekend jest...

POMORSKI PONYMEET W GDAŃSKU!

W skrócie:

-spotkanie odbędzie się 5 listopada o godzinie 15:00 pod Galerią Bałtycką

-w programie oglądanie odcinka "Sisterhooves Social" na Livestream

Cóż, osobiście poważnie rozważam wpadnięcie do 3miasta na jeden dzionek (dawno nie byłem :) ) na spotkanie fanów kucyków :D Ktoś z forum by jeszcze jechał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Too bad, ja mieszkam w Warszawie. Ale jeśli ktoś z forum zamierza się tam wybrać do Gdańska, załatwcie mi koszulkę z Luną, proszę :happy:

Dopóki to nie będzie w moim mieście, rodzice nie zaakceptują mnie jako Brony'ego, a ludzie z mojej klasy nie zaczną oglądać Kucyków - nie jadę *foch Luny*

...mam pytanko do Honora albo ktoś, kto był na chociaż jednym PM-ie, jeśli tu jesteście - jaka jest atmosfera na Ponymeecie? Kaszana czy frajda? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Too bad, ja mieszkam w Warszawie. Ale jeśli ktoś z forum zamierza się tam wybrać do Gdańska, załatwcie mi koszulkę z Luną, proszę :happy:

Dopóki to nie będzie w moim mieście, rodzice nie zaakceptują mnie jako Brony'ego, a ludzie z mojej klasy nie zaczną oglądać Kucyków - nie jadę *foch Luny*

...mam pytanko do Honora albo ktoś, kto był na chociaż jednym PM-ie, jeśli tu jesteście - jaka jest atmosfera na Ponymeecie? Kaszana czy frajda? :)

W Warszawie były już trzy Ponymeety :) Byłem na trzecim (premiera Luna Eclipsed) - atmosfera fajna, ok. 20 osób. Jakieś 3 godziny przesiedzieliśmy w pubie (alkohol był, ale mało i niewielu). Potem wizyta w Smyku (mina ekspedientki gdy robi się dziesięcioosobowa kolejka z figurkami kuców - bezcenna), na koniec przesiedzieliśmy trochę w pobliskim KFC. Jedyna wada, że zepsuły się głośniki i najcichszy chichot zagłuszał odcinek :/ Nikt nie sprzedawał też koszulek, to raczej trzeba we własnym zakresie załatwić.

Jak ktoś chce to mogę przesłać 2-3 foty z tego meetu, ale to przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakaś gra jest ten My Little Pony? Można tam podpalać, obdzierać ze skóry i rozflaczać jednorożce jak w Oblivionie? Jeśli jeszcze można wpakowac w kuca wiadro ołowiu to już jestem fanem i biegne do sklepu kupić to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zauważyć, że w zawiązku ze zmianą czasu nowy odcinek drugiej serii pojawi się o 15 polskiego czasu, a nie o 16 jak to było poprzednio. Czyli jeszcze niecałe 24 godziny :laugh: . Głęboki wdech i ...yay...

Aha, i jeszcze dla kolegi Bolowa, pewien obrazek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bolow

Niestety nie, ale proponuję grę "Bronies" w której podpala się, obdziera ze skóry, rozflacza i wpakowuje się wiadro ołowiu w ludzi, którzy chcą robić to samo jednorożcom. ;)

A w sumie dlaczego tak ci zależy na mordowaniu jednych z najpotężniejszych istot w świecie might & magic?

@Fori

O kurna! Rzeczywiście! Gdyby nie ty, przegapiłbym kolejny odcinek! Dzięki!

A widzieliście już córkę Spike'a i Rarity?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bolow

Haters gonna hate.

@Stubbs

Co ty, przecież to dziecko Luny i Spike'a. Rarity nie ma skrzydeł :laugh:

Co do Foriego... hm, no racja. Kurczę, zmieniają te czasy w kółko! To o której do cholery będą nadawane odcinki?

EDIT: A, Bolow, jest coś dla ciebie.

Coś dla dużych chłopców jak ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie dlaczego tak ci zależy na mordowaniu jednych z najpotężniejszych istot w świecie might & magic?
Bo lubię widok jednorożców utytłanych we własnej krwi, usmażonych fireball'em i piorunem mojego maga ...i jeszcze ten dźwięk skwierczącego mięsa., mniam:) @Fori ten obrazek przedstawia kuca, który zrobił kupę ? Fuj... Pewnie przestraszył się lecącej serii z kałacha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolow, daruj sobie, lepszych haterów widywałem :P

Dzięki Forli za zwrócenie uwagi na zmianę czasu :) Bez tego ominąłbym odcinek.

A na gdańskim Ponmeecie jednak się zjawie... Ale chyba się jeszcze trafi okazja, w końcu na pewno będziemy mieli trzy sezony naszej ukochanej kreskówki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o "brony-owskiej" przemianie... czy udało wam się kogoś z klasy/rodziny/gdziekolwiek namówić na oglądanie tej cudownej serii? Spróbowałem raz z kumplem... sukces, ale nie wiem czy to była moja najlepsza decyzja w życiu :D on przeszedł już w etap "O kurna, muszę wszystkim powiedzieć o MLP!", tak samo i ja. Zastanawiam się, ile dziewczyn/chłopaków z mojej klasy ogląda potajemnie Kucyki.

Mówię wam, ta kreskówka obiegnie cały świat. To będzie hit internetu przez wiele, wiele lat. Jeśli faceci pokonają męską "dumę", a dziewczyny będą miały w nosie, jak ich chłopaki zareagują, że oglądają MLP - kto wie, może będziemy mogli założyć własne państwo :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stubbs

Co ty, przecież to dziecko Luny i Spike'a. Rarity nie ma skrzydeł :laugh:

Niekoniecznie. Spike może mieć recesywny gen skrzydeł, możliwe również że to mutacja spowodowana zetknięciem ssaczych genów z gadzimi.

Bolow: ktoś do ciebie

minsc.jpg

"Takie zachowanie musi się skończyć! Poczuj na swej skórze gniewne spojrzenie mojego chomika i zmień swoje postępowanie!"

A dziewczyny też lubią to oglądać (lol, TEŻ), znam nawet jedną. Żebyście widzieli jak się ucieszyła, gdy jej przesłałem kucykowe piosenki do Stepmanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bolowa - proponuje nie karmić Trolla, offtop się zrobi.

Jeśli chodzi o namawianie innych do MLP - osobiście zwerbowałem na razie kolezanke (nie jest jednak aktywna, do tej pory obejrzala chyba 6 odcinków) i kolegę, którego tak wciągnęło, że w ciągu ostatniego długiego weekendu obejrzał wszystkie odcinki :P Także stado ustawicznie się rozszerza.

Kolejny argument przeciwko dubbingowi: http://www.youtube.com/watch?v=mbUW8yHIfe8...nel_video_title . Przewińcie do 3:45. Gorzej nie mogli zrobić tej piosenki... Sama Pinki ma niezły głos, lecz śpiew - fatalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bolow Don't feed the parasprite...

Tfu, a się walnąłem... Miało być, że NIE jade na Ponymeet :/

Piosenka Pinkie faktycznie tragiczna :) Ale Winter Wrap Up ratuje cały dubbing IMO :)

A ja nikogo nie wciągnąłem w kucyki... Próbowałem braciom polecić, ale skończyło na niewybrednych dowcipach na temat mojej domniemanej orientacji seksualnej i propozycją leczenia... Ale co się odwlecze... :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja "wciągnąłem" siostrę, ale poniekąd dlatego, że mój netbook nie uciągnąłby kucyków w 1080p :cool: Tak, w ogóle to ona oglądała trochę MLP jakiś rok temu, a ja się nie zainteresowałem :dry: Eh, człowiek był młody i głupi.

BTW: Na Equestria Daily jest opis i data dziewiątego odcinka. Wygląda na to, że będzie o czasie :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nikogo nie wciągnąłem w kucyki... Próbowałem braciom polecić, ale skończyło na niewybrednych dowcipach na temat mojej domniemanej orientacji seksualnej i propozycją leczenia... Ale co się odwlecze... :icon_twisted:
No i co ? Masz zamiar się leczyć ? Im prędzej tym lepiej. BTW jeśli wszystkich tak zachęcacie jak mnie do oglądania tej kreskówki to nic dziwnego, że nikt nie chce tej siary oglądać. Wolę Bugs'a i Duffy'ego niż te szkapy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Bolow, żeby uniknąć zbędnych spięć mam dla ciebie upominek:

Cupcakes

Tutaj masz wszystko w swoich klimatach: mordowanie jednorożców i im podobnych, a w to wszystko w realiach naszego serialu (tyle że mroczniejszych). Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Z chęcią usłyszymy twoją opinię gdy już przeczytasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stubbs powiem Ci co sądzę o tym serialu: pamiętam My Little Pony sprzed kilkunastu lat, kiedy były to tylko tandetne zabawki, które się na naszym rynku kiepsko sprzedawały. Dziewczynki wolały Barbie a chłopaki Lego i resoraki. Potem przyszła moda na Pokemony, Dragon Ball'e aż w końcu jak bumerang wracają te nieszczęsne kuce tyle, że już promowane marną kreskówką. Czy wy nie widzicie, że to zwykły bubel robiony tylko po to, żeby wyciągnąć kasę od waszych starych na zabawki, koszulki i inne gadżety? Serial jest tylko zabiegiem marketingowym, który ma tchnąć życie w te zabawki, żeby wam się wydawały realistyczne i co jakiś czas wprowadzać nowego kuca czy jakiś gadżet żeby nabijać na bieżąco kabzę. Nawet nie miałbym nic przeciwko temu, bo każdy z czegoś żyć musi, ale jak coś robi nawet dla kasy to niech to robi dobrze, a w przypadku MLP dobry jest tylko marketing bo jakość zabawek i serialu pozostawia wiele do życzenia. No i jeszcze to, że wasze mamuski się dawno dawno temu tym bawiły to już powinna być dla was całkowita kicha i kaszana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...