Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

warn i jednoczesnie drugi i finalny ban dla LordTelepath - czyli antyfana Telepatha, ktory juz raz dostal baniaka za bluzgi. Mocno poplakiwal, ze nieslusznie, ze byl sprowokowany, itd. wiec dalem mu druga szanse, ostrzegajac jednak, ze bedzie pod scislym nadzorem.

Wytrzymal 11 postow, w 12 wrocil do starego "bluzgackiego" stylu, za co zgodnie z obietnica otrzymal natychmiastowego i tym razem juz bezwzglednego kicka.

Tyle jesli idzie o pretensje antyfanow, ze tak naprawde sa wrazliwymi intelektualistami, oczernianymi przeze mnie gdzie popadnie. Miales szanse pokazac innym jaki jestes naprawde. I faktycznie - pokazales.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferdek Burak

Lekki warn za lenistwo i brak cierpliwosci. Ja rozumiem ze forum ciezko czasami chodzi i sa opoznienia, ba- nawet zrozumiem ze ktos moze byc tyle zniecierpliwiony ze kliknie ponownie na 'Wyslij' przez co czasami rodzą się dwa/trzy identyczne posty. Ale kurde 11 (slownie: jedenascie) identycznych postow to jednak przesada. Nastepnym razem looknij przynajmniej jak to wyglada po wyslaniu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega

za zbytnią popędliwość i wulgaryzmy. To, że kolega wytnie literkę "r", aby obejść skrypt, z popularnego "przecinka" zaczynającego się na literkę "K', to nie znaczy, że moderacja da się nabrać tak samo.

[sMG] ja dodam drugiego, za zarzucenie EGM nierzetelnosci, bez podania (na moje zadanie) jakiegokolwiek SENSOWNEGO dowodu czy chocby jego cienia, poza miauczeniem typu "nie chce mi sie grzebac i szukac" czy "a w GW to mowili, ze za wysoko przygodowki ocenia"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...