Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Lekką zimę mamy, zarazki szaleją, więc niektórych dopada choroba. Dzisiaj usteczka, w celu zażycia lekarstwa, otwiera

Lepper

objawy choroby: "ChOrE" posty, czyli stats, offtop, dubel i ogólna głupota.

Ta pigułka jest na zbicie gorączki, rekonwalescencję radzę zacząć od przeczytania działu "Dla początkujących".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sindor

Nie dość, że zamiast dopisać się do istniejącego tematu założył nowy, to jeszcze w poście umieścił same emotki. Mała podpowiedź: od kilku tysięcy lat ludzie posługują się już alfabetem, pismo obrazkowe zarzucono juz dość dawno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie dla

snajper-11

Robiłem wpisy w post - posłałem dwie PW (nie raczył nawet odpowiedzieć czy zapytać o co chodzi gdyby nie rozumiał), ale do kolegi nie dociera, że nie piszemy podwójnych postów. Wobec więc notorycznego ignorowania moich upomnień postanowiłem zwrócić jego uwagę w bardziej dobitny sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landryn słodkie twe ciało

Landryn słodki twój zapach

oto historia o tym

jak Jolka przegrała zakład...

ale nie miało być o kultowych już niemalże piosenkach Brudnych Dzieci Sida, lecz o użytkowniku o nicku:

LaNDryN

który właśnie dostał ostrzeżenie, ostrzegałem go ja, ostrzegał RoZy, ostrzegał CormaC, ale on i tak musiał założyć kolejny identyczny wątek zamiast dopisać się do przyklejonego ... a tak chciałem zachować czyste konto i prowadzić bezstresowe [dla mnie] modowanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...