Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

niemrawy

za ogólna głupotę postów i offtop. Najpierw pisał jakąś pseudo-gwarą, potem, nawet jak zaczął używać w miarę poprawnej polszczyzny, to i tak niewiele z tego wynika. Może to ja jestem niemrawy, ale nie mogłem się doszukać sensu w jego postach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fj_1 PL

Minęło trochę czasu odkąd Qbuś wstawił koledze osta za offtop, stats i czepianie się innych. Widocznie kolega już zapomniał o tamtym ostrzeżeniu, bo zaczął swoją działalność na nowo. Skoro kolega jest z rodzaju "przed użyciem wstrząsnąć", to ode mnie idzie lekki wstrząs. I radzę zapamiętać, bo następny będzie ostateczny. Szczególnie, że kolega ignoruje dopiski moderatorów, a to zwykle prowadzi do drzwi wyjściowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiorowe ostrzezenie dla:

mopiman

Gojira

Obaj sa siebie warci - pierwszy wypisuje bzdury o Smugglerze, a drugi zamiast to zignorowac i czekac na moderatora sam "interweniuje", przy okazji gadajac bzdury. Obaj antyfani, chociaz jeden uwaza sie za "porzadnego antyfana". Dziwni ci ludzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luźne ostrzeżenia za "działalność" w "Na luzie"

X-plorer

za link do komiksu ze słowami wulgarnymi

oraz

sh-zinden

za link do obrazka, który w swojej treści może naruszać kodeks karny, gdyż łączy w sposób wyjątkowo niesmaczny wulgaryzmy ze sferą sacrum.

Jednocześnie chciałbym zaznaczyć, że każdy następny wyskok tego pana zamierzam nagrodzić banem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...