Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Co prawda myslalem ze beda inne gry , alee co tam , samochodowki raczej nie odpale bo nie przepadam , Sam & Max: Sezon 1 PL po obejrzeniu gameplayow raczej tez nie pogram ale zainstaluje zobacze co za giera bo 1 raz bede mial stycznosc , klijent mmo raczej odpuszcze bo za duzo czasu to pochlania , RE5 tez nigdy nie gralem ani w zadna inna czesc z serii wiec moze sprobuje a plakat powiesze strona World of Tanks.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak CDA wciąż mnie potrafi zaskoczyć :)

Residenta chciałem niedługo kupić, a tu CDA mi go da :D

Sam i Max też wspaniała pełna wersja z gatunku, który rzadko gości na płytach czasopisma.

Z okazji premiery Wieśka i takiego reklamowania spodziewałem się Wiedźmina 1, ale co tam, za miesiąc będzie Wiesiek 2 :D

Moim zdaniem zestaw pełnych wersji dla każdego coś dobrego. Już nie mogę się do czekać. Czas poszukać mojego pada na RE 5. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naiwnym trzeba być, żeby wierzyć, że w CDA będzie pierwszy Wiesiu. :tongue:

Resident - lipa, nic ciekawego

GT Legendy - hmm, lata 60/70 + samochody z tamtego okresu aj lajk it!

Sam and Max - coś w stylu przygodówki? Aj lajk it tu.. Weri macz!

Reszta dodatków wisi mi luźnem kalafiorem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPIC WIN!!! zaraz padne!!! RE5 jako główny pełniak to COŚ NIESAMOWITEGO!!! Jeden z najepszych ( o ile nie najlepszy ) nr w historii CDA!!!

BRAWO!!!

Najlepszy numer w historii CDA ?! Chyba żartujesz ;) Jestem ciekawy ile czytasz CD Action ... A poza tym jak możesz mówić że ten numer jest najlepszy w historii CDA , skoro nie znasz jego zawartośći ?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeden z najlepszych numerów jeśli chodzi o pełniaki.

Mythos - Raczej gry MMO mnie nie interesują.

GT Legends - Może kiedyś zainstaluje, ale jak na razie nie mam ochoty na ścigałki.

Sam & Max: Sezon 1 - Nareszcie jakaś przygodówka! Dla tej gry naprawdę warto kupić ten numer. Grałem w pierwszy epizod i był całkiem niezły.

Resident Evil 5 - Mimo, że niecały tydzień temu skończyłem RE5 na PS3, to chętnie zrobię to jeszcze raz. Szkoda tylko, że to już nie horror, a shooter...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a więc:

-To coś ściganego, nie wiem czy mi się spodoba, bo lubię tylko need for speedy :P

-Sam i Max to cudo, ale już mam tą grę :(

-RE 5, to chyba najgorsza gra ze wszystkich, jak dla mnie, strzelenia do zombi albo zainfekowanych ludzi którzy ''ewoluują'' to jedna z tych gier które nie lubię.

-Mythos, jedyna gra którą zainstaluje, z powodu, że jest twórców ROM i, że jest do tego dodatek, a lubię dodatki :)

W skrócie mówiąc, żenada... 4/10

Może pismo będzie ciekawe, liczę na recenzje Darkspore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam Was, RE5 to syf, w ogóle cała seria jest dla mnie denna. ;o Ok, jest to hit, ale mi wcale do gustu nie przypada.

Reszta ok. ale to zwykłe zapchajdziury.

A co do plakatu... Wieśka ohydny, a WoT jest dziwnie poziomo i na drzwiach się nie zmieści... Cóż, pozostały recki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle już nie kupuje starszych przecenionych gierek, bo zwykle i tak dostaje je od CD-Action. I znowu trafili! Dali na cover GT Legends! Co do reszty gier to Sam & Max mam już od dawna, a w Residenta może zagram za rok w wakacje jak nigdzie nie wyjadę i będę się nudzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....?! CDA!!! Co się z wami dzieje!? Z kasą nie macie co robic?! ŁAAA!!! Co z tego, że (prawie) nie mam kasy! W końcu kupie nową kartę graficzną! Bo zaraz Crysis na płytce wyląduje... <marzyciel> :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, aż złapię w swoje łapki mojego Residenta <3 dla tych co nie są przekonani (bądź mają nieprzyjemne doświadczenia z czwórką): Poprawili sterowanie, kamerę. Teraz strzela się i celuje za pomocą myszki. Klimat już nie ten sam, co w "czwórce"... ale poziom, gdzie ostrzeliwujemy zarażonych z pokładu jeepa za pomocą CKM-u, a wrogowie mkną za nami na motorach sprawia, że aż mi się zachciało z powrotem zagrać w piątkę... i jeszcze raz... i jeszcze... jakby co, to chętnie zapraszam na co-opa ze mną, mój nick to Tokarief01, gram Shevą w stroju sekretarki.

Niech zarażeni się boją... oto nadchodzę ja w stroju sekretarki, z shotgunem w łapie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jaka jest konwersja RE5 na pc? czy podobna do tej z 4? bo w 4 to się grać nie dało na myszce nawet z patchem. I ogólnie ustawienia i wszystko było żywcem zrzucone z konsoli więc szału jak dla mnie nie było. I chciałbym się zorientować czy z 5-tką jest podobnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hu hu hu... Nie myślałem, że coś może mnie mocniej podjarać, a tu proszę... Piszę już z piąty raz coś takiego: RE5 był jednym z moich głównych celów, po zaliczeniu aktualnie przechodzonych gier i znów CD-A mnie ubiegło. Jednak nie warto kupować Pomarańczowej Kolekcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam Was, RE5 to syf, w ogóle cała seria jest dla mnie denna. ;o Ok, jest to hit, ale mi wcale do gustu nie przypada.

Reszta ok. ale to zwykłe zapchajdziury.

A co do plakatu... Wieśka ohydny, a WoT jest dziwnie poziomo i na drzwiach się nie zmieści... Cóż, pozostały recki.

Czyli twoim zdaniem wszystkie CD-A powinny być pisane pod twój gust i tak samo z doborem na COVER (stary na co ty liczysz na CoD:BO i MoH?) Jeżeli uważasz, że reszta gier to zwykłe zapchaj dziury to, albo w nie niegrałeś, albo coś cię opętało!!! (...przydały by się egzorcyzmy!)

Ryj Wieśka jak ryj Wieśka, ale WoT POZIOMO, to ci dopiero Plakat w POZIOMIE (...eno Wieśek spójrz powiesili cię bokiem i do tego ryjem do ściany...)

A, aby totalny offtop to nie był to spojrzałem na Gamplaye GTL, S&M oraz MYTHOS i całkiem, całkiem chyba jednak zainstaluje wszystko nawet po to by ocenić to na własnej skórze, albo i oczach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej CDA nie możecie wydać? :wink: Nie chcę tyle czasu czekać by nabyć tyle interesujących mnie rzeczy - plakat, Mtyhos, Sam & Max, Resident Evil 5(nie spodziewałem się tego tytułu, jak dla mnie to "mistrzostwo świata";)). Z tego co wiem, będą też ciekawe recki(jak zwykle ;)).

Macie moje pieniądze. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraźcie się, ale moim zdaniem te gry są denne. Jedna kolejna wyścigówka i jakieś San i Max od 12 lat jak nie mniej. I nawet Resident Evil 5 mnie za bardzo nie zachęcił.

Jednak to moje zdanie, a pismo i tak kupię (fajny plakat (nie z wiedźminem)) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam Was, RE5 to syf, w ogóle cała seria jest dla mnie denna. ;o Ok, jest to hit, ale mi wcale do gustu nie przypada.

Reszta ok. ale to zwykłe zapchajdziury.

A co do plakatu... Wieśka ohydny, a WoT jest dziwnie poziomo i na drzwiach się nie zmieści... Cóż, pozostały recki.

Ha ha ha, jesli RE5 jest marnym pelniakiem, to chce wiedziec, co uwazasz za dobre gry. Ciagnaca sie w nieskonczonosc serie Call of Duty? Uzalezniajacego (zalezy kogo) WoWa? Bez_szans_na_licencje gry od Valve i EA?

Seria owszem, stala sie dosyc kiczowata pod wzgledem fabuly (z reszta, fabula nigdy nie byla specjalnie odkrywcza) i nadal nie mozna strzelac poruszajac sie, ale IMO jest to jedna z najciekawszych gier jakie wyszly. Sam RE5 ukonczylem z 15 razy i nadal mam ochote w niego grac.

Sam & Max zapchajdziura? To znaczy, ze w ogole nie doceniasz tej gry. Owszem, jako przygodowka jest taka sobie, ale jako komedia jest rewelacyjna. Jedyne czego zaluje to wersja PL. Moze Boberek i Mann sa dobrymi aktorami, ale ich angielscy odpowiednicy sa jednak lepsi.

Wcześniej CDA nie możecie wydać? :wink: Nie chcę tyle czasu czekać by nabyć tyle interesujących mnie rzeczy - plakat, Mtyhos, Sam & Max, Resident Evil 5(nie spodziewałem się tego tytułu, jak dla mnie to "mistrzostwo świata";)). Z tego co wiem, będą też ciekawe recki(jak zwykle ;)).

Macie moje pieniądze. :smile:

Szybciej nic nie da, bo i tak tyle samo czasu bedziesz czekac na kolejny numer. Slowem-kluczem jest tutaj "czesciej" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...