Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Mythos - od sieci to mam League of Legends, ale jak ktoś chce, to i do tego podejdzie.

GT Legends - budżetowa ścigałka... nie mam czasu

Sam & Max - Sezon 1 - siostra się baaardzo ucieszy :) dobra przygodówka to jest to

Resident Evil 5 - ... strzał z grubej rury, niszczący konkurencję. Dla mnie to gra stojaca okrakiem miedzy survial horror'em, a strzelanką TPP, gdyż ani nie straszy tak, jak mogłaby, ani strzelanie nie jest szczególnie wciągające (stanie w miejscu to tak denerwujący archaizm, jak to tylko możliwe). Ale oprawa wciąż jest świetna, a i fabuła nie taka zła. Z resztą ją przeszedłem.

Jednakże na żaden z tych pełniaków nie poświęcę czasu - ten przeznaczę na grę, która jest głównym tematem tego numeru :) . Niechże ten 20 (wtedy mi przesyłka dopiero przyjdzie) szybciej nadejdzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Mythos i GT Legends to nie pozycje dla mnie. Mythos, bo nie lubię takiego gatunku, a GT dlatego że nie mam ani kierownicy, ani sensownego pad'a - więc adios, GT! Sam'a i max'a mam od dawna, więc to także niezbyt mnie interesuje... Co do Resident Evil, jest super! Z całą pewnością spróbuje, chociaż przeraża mnie wizja strzelania tylko wtedy, gdy stoję - ale czwórka pozostawiła po sobie miłe wspomnienia, więc nie zawadzi spróbować. Plakat zalicza się do kategori ACMT*, bo nie mam ani miejsca, ani zbytnich chęci aby dewastować swą piękna, żółto-szarą ścianę jakimiś plakatami ;)

*A Co Mnie To

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz ty! RE5! takiego zaskoku to nie miałem od ogłoszenia DMC4 :cat1: żeby nie przesadzić z superlatywami - naprawdę się spisaliście, jest za co dziękować i czekać niecierpliwie do wtorku! :thumbsup:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5 - zagram z pewnością :happy:

Sam & Max - raczej też :happy:

GT Legends - wolę NFS Shift :tongue:

Mythos - nie lubię MMO :wacko:

z plakatu nie skorzystam, wolę samochód z laską na ścianie :icon_twisted:

z dlc skorzystam 17 maja :icon_razz:

Nie mogę się też doczekać recki Wieśka 2:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zagram w żadna pełną wersję, ale to żadna nowość , jak co miesiąc.

Mythos - nie moje klimaty więc nie zagram.

GT Legends - Świetna gra, bardzo wymagająca a zarazem wciągająca. Grałem w nią jakiś czas temu.

Sam & Max - grałem w którąś z części i kompletnie nie przypadło mi do gustu więc i w to nie zagram.

Resident Evil 5 - Gra dość fajna ale niestety w to również grałem jakiś rok temu.

Jedynie plakat z World of Tanks przywieszę ;]

@Up

GT Legends - wolę NFS Shift

Nie wiesz co tracisz:D Gra jest miodna jeśli masz tylko G25/27 to nie zastanawiaj się tylko graj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością nie zainstaluję żadnego pełniaka z tego numeru :(

Nie lubię MMO (próbowałem WoWa i RoM, nudne strasznie) uważam oczywiście, że to marnowanie miejsca na płycie...

Za wyścigami nie przepadam, a zwłaszcza tymi realistycznymi (w NFS sprzed pro street się czasem zagra :))

Przygodówki - nie dla mnie...

RE - nie lubię raczej horrorów filmów, a co dopiero gier :P Zresztą nie ciekawi mnie ta seria.

Ale kto by się tam przejmował coverem, jak pismo jest i plakat! (wprawdzie nie zawiśnie na razie, ale jak jeszcze kilka się uzbiera, to kto wie...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam & Max brzmi ciekawie, ponoć banalne i śmieszne, a ja przygodówek nie lubię. Obczaję.

Mythos - nie lubię frogstera, bo musze wymyślać jakieś przewyrąbiste hasło i je spamiętać żeby móc pograć 2 godzinki. Zobaczy sie...

Plakat - niemrawy jakieś, ale i tak powieszę. Będę musiał zdjąć kołpaki ze ściany. ;/

reszta ssie i posysa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S&M bardzo dobra gra, z jeszcze lepszym dubbingiem. Szkoda tylko, że pierwszy sezon został wydany z Polskimi głosami. :( Grę mam w swojej kolekcji już od dawna.

Resident Evil 5 czy to numer urodzinowy? :P Taki pełniak, ogromny plakat do tego pierwsza recenzja wiedźmina. Dla samej recenzji W2 warto kupić ten numer, a tu jeszcze taka nowość. Co wy zrobiliście Capcomowi, że sprzedaje wam tak dobre gry. ;) Światowy poziom, oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod sporym wrażeniem pełniaków w tym CDA.

Residenta Piątego i Sam&Max już mam, ale to naprawdę świetny zestaw.

Numeru nie kupię, chyba, że któryś z artykułów mnie wyjątkowo zainteresuje.

Dla samej recenzji Wiedźmina 2 nie chce wydawać 15 czy 16 zł.

Mam jeszcze pierwszą część do przejścia. :smile:

Ostatnimi czasy pełne wersje dołączane do CdAction są lepsze nawet niż te z zagranicznych pism. Gratuluję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż pełne wersje oceniam tak :

- Resident Evil 5 - dla niektórych wyśmienita gra ale dla mnie niestety nie . Nie moje klimaty :( Ten pelniak oceniam na ósemkę z Wielkim minusem

- Mythos - za MMO nie przepadam - ocena 6

- Sam and Max sezon 1 - nie lubię przygodówek - ocena 6

- GT Legends - lubię ścigałki - będzie to chyba jedyna pełna wersja którą się zainteresuję - 8/10

Mam nadzieję że zawartość numeru będzie w kosmos zaje.... ;) No cóż liczyłem że pełną wersją w czerwcowym numerze będzie wiedźmin er ale się przeliczyłem , moje nadzieje okazały się płonne :( Mam tylko nadzieję że recka wiedźmina 2 będzie SPORA ( tak z 8 stron wystarczy ) ;) Ten numer jest czerwcowy czy specjalny ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniak ogólnie super... Chyba w każdą z tych gier pogram.... Ale mam jednak pytanie co do RE5: Jak jest z sterowaniem w tej grze, nadal bez Pada, ani rusz czy już można się spokojnie bawić klawa + mysz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythos- lubię ten gatunek gier. Mythosa na pewno zainstaluję i sprawdzę jak się w niego gra, ale nie sądzę, by wciągnął mnie na dłużej.Recenzje nie były zbyt pochlebne.

GT Legends- średnio lubię gry wyścigowe.Grałem tylko w 3-4.GT Legends nie zainstaluję.

Sam & Max Season 1- grałem tylko w jedną przygodówkę.Była ona kiedyś umieszczona na płycie CDA. Dokładnie grałem około 10 minut :D Nie jest to mój ulubiony gatunek, ale z chęcią zainstaluje.

Resident Evil 5-Wspaniała pełna wersja! Na pewno zainstaluję i ukończę.

Pełniaki w tym numerze bardzo dobre. Tak już jest od paru miesięcy. Mam nadzieję, że zawartość czasopisma też będzie tak dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Resident Evil 5 PC jest możliwe granie we dwie osoby na jednym kompie tzw split-screen? Ktoś tu wcześniej pisał że nie ma takiej opcji. Ale na YT widziałem gameplaye z takiej rozgrywki... to jak to w końcu jest? Może ktoś rozwiać wątpliwości w tej kwestii?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że nie wierzę własnym oczom. RE5 kupiłem ponad pół roku temu za 70zł, a teraz jest już na coverku... Jak dla mnie to bezdyskusyjnie najlepsza pełna wersja, jaka pojawiła się w piśmie, w dodatku ma tylko półtora roku. Tym, co nie grali, szczerze polecam - tytuł jest świetny i, co najważniejsze, grywalny i szaleńczo wciągający nie tylko dla maniaków horroru. No i przejście samej kampanii pochłania około 20h... A jest jeszcze przecież fantastyczny co-op! Tak więc dla tych co jeszcze nie grali - taka okazja nie trafia się często! No ale dość o RE5. W GTL ani S&M nie grałem, ale nie są to gry dla jakich kupowałbym całe pismo. Czekamy więc na pełną zapowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja cie łola Boga OMG No Wai Impossible oO Daliscie Residenta 5 !!!!!! Kocham Kocham Kocham Kocham was !!!!! Takiej Bomby szybko się nie spodziewałem !!!!! Ale jestem podjarany !!!!!

Bedzie mozna pograć Co-Opa przez Neta?

naturalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego porzedniego postu nie chodzi o to że dajecie słabe gry. Bo z każdym miesiącem jest coraz lepiej ;] Niedługo konkurencje zmieciecie, a szkoda bo ich też czytam. Po prostu mam już te gry i jestem troszki wkurzony, że nie skorzystam z covera. Swoją drogą fajne by było gdyby była druga wersja CDA bez płyty i kosztowała kilka złociszy mniej, mi bardzo by to odpowiadało. Raz moglibyście taki eksperyment zrobić.

@pablo666

Gościu wielkie brawa dla ciebie oceniasz gry w które nie grałeś xD P

@Down

a tak mamy je za gratisa, bo przecież płacimy za czasopismo

Ta, gdyby nie ta płyta cena spadła by o połowę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawik całkiem zacny każdy znajdzie coś dla siebie, co Residenta 5 do to super właśnie miałem sobie kupić z taniej serii.

Jak co miesiąc wysoki poziom pełniaków, tylko nie rozumiem dlaczego niektórzy tak narzekają, skoro za pół darmo dostają ciekawe gry w które można zagrać, za taki zestawik w sklepie trzeba by było zapłacić co najmniej kilkadziesiąt złotych a tak mamy je za gratisa, bo przecież płacimy za czasopismo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, była czwórka, jest i piątka ;) Pełniak bardzo zacny, bo zbierałem się do niego od dłuższego czasu i pewnikiem zagości na moim twardzielu, bo może gra strasznym horrorem z atmosferą zaszczucia nie jest, ale to nadal solidny kawał kodu przy którym można spędzić trochę czasu ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee. Zwracam honor GT Legends po tym, jak zobaczyłem, jaką ta ścigałka ma średnią na Metacritic (84/100). Ale i tak w nią nie zagram (Geralt na mnie czeka - oby była dyszka!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...