Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Sam & Max - przeszłam pierwszy epizod i chcę więcej! Genialny humor, świetny dubbing (wybór Manna i Boberka był doskonałym posunięciem), sympatyczna muzyka i styl graficzny - wszystko to doprowadziło do tego, że zakochałam się w grze.

Odnośnie RE5 - planowałam zaoszczędzić i kupić, a tu taki fant :) Na razie jeszcze nie grałam, ale jak znajdę czas - pozycja obowiązkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam malusi problemik, mianowicie nie odpala mi instalka Mythos. Otwiera się launcher, klikam, żeby się instalowało i... nic się nie dzieje. Czekałem z pół godziny, lecz żadnej reakcji. Menedżer zadań twierdzi, że program instalujący jest włączony, lecz zużywa on śladowe ilości pamięci. Winę jak dotąd zwalam na mój dość starej daty napęd DVD, bo u innych jak widzę działa.

Chociaż nie przepadam za przygodówkami, to chyba odpalę Sama i Maksa. GTL jest ciekawe, aczkolwiek chyba nie tknę przed przejściem Shifta 2. A RE5 wymasterowałem do granic możliwości już z pół roku temu niestety. Tym niemniej grubaśny numer. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o RE5 to trochę się zawiodłem. Konwersja jest niewiele lepsza, niż w porażkowym wg. mnie RE4. Np. przy domyślnej czułości myszki, idąc muszę się sporo najeździć "gryzoniem" po biurku, żeby się obrócić, a celując wystarczy najmniejszy ruch i celownik skacze na drugi koniec ekranu... Nie jest to zbyt wygodne i przez takie rzeczy po prostu nieprzyjemnie się gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem GT Legends przy każdym uruchomieniu non stop pojawia mi się konfiguracja daję najniższe detale potwierdzam i zamiast uruchomic się znowu włańcza mi się konfigurator, a resident evil 5 bez problemu mi chodzi na średnich ustawieniach . Może ktoś wie co jest grane byłem na stronie tej firmy ale patcha nie znalażłem. Z góry dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z tą 2 płytką też mam problem., a mianowicie to, że jak chcę zainstalować mythosa to starter i owszem wyskakuje, ale klikne na instaluj i nic. Z płytą z poprzedniego numeru na której było m. in. demo Dragon Age 2 miałem też podobny problem(dema się nie instalowały).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamzet - znajdź plik .exe z grą w folderze głównym i uruchom w trybie zgodności. Mi pomogło.

Sam & Max jest GE-NIAL-NY. pół godziny zajęło mi po gromkim śmiechu dojście do stanu na tyle stabilnego, aby napisać ten post! Instalujta to ludziska! Mówi to gościu, który w przygodówkach zielony jest całkowicie! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje w tym miesiącu to jak dla mnie fantastyczna sprawa. Wprawdzie Sam i Max miałem wcześniej kupione w klasyce, ale jeśli ktoś jeszcze nie miał, to powinien się przy tych grach fantastycznie bawić. Resident Evil 5 nawet kiedyś rozważałem pod kątem zakupu, a tu taka miła niespodzianka. GT Legends czy Mythos to raczej nie moja działka, ale jak ktoś lubi, to też chyba powinien mieć trochę uciechy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z tą 2 płytką też mam problem., a mianowicie to, że jak chcę zainstalować mythosa to starter i owszem wyskakuje, ale klikne na instaluj i nic. Z płytą z poprzedniego numeru na której było m. in. demo Dragon Age 2 miałem też podobny problem(dema się nie instalowały).

W urodzinowym mieliśmy do czynienia z CD Gate więc nie dziwota, że nie działało. Ale teraz powinno być już wszystko ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W urodzinowym mieliśmy do czynienia z CD Gate więc nie dziwota, że nie działało. Ale teraz powinno być już wszystko ok.

Tak. Wielkie CD Gate. Dla uściślenia, do dnia dzisiejszego wysłałem 32 (słownie trzydzieści dwie) przesyłki reklamacyjne z płytkami z tego numeru. Jak na prawie 100 tys. sprzedanych egzemplarzy pisma i prawie 300 tys. płyt to rzeczywiście "wielka" afera. Czyli stało się dokładnie tak jak przewidywałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widać jeszcze nie wszyscy wysłali - np ja:) Ale mam swoje powody. Miejmy jednak nadzieję, że po rozmaitych działaniach wymierzonych w warholstwo i zaprzaństwo tłoczni, to już się więcej nie powtórzy. Na razie jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, widać jeszcze nie wszyscy wysłali - np ja:) Ale mam swoje powody. Miejmy jednak nadzieję, że po rozmaitych działaniach wymierzonych w warholstwo i zaprzaństwo tłoczni, to już się więcej nie powtórzy. Na razie jest ok.

Nawet jeśli wyślą kolejne osoby to są małe szanse, że ilość dojdzie do 50 sztuk. A niektórzy płakali, że wszystkie nie działają, sypali procentami wadliwych płyt . 20%, 50% i więcej. A jak widać, nawet jak dostanę kolejne płytki to ilość reklamacji ma marne szanse, żeby przekroczyć 0,05% nabywców czy 0,017% płytek. Czyli jak zwykle więcej larum niż rzeczywistego problemu. :)

Przy takiej ilości płyt, to 0,017% wadliwych to świetny wynik. Więc pisanie o warcholstwie i zaprzaństwie tłoczni to poważne nadużycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że procedura reklamacyjna jest długa i kosztowna. Nie każdy ma na to czas i ochotę. Zresztą nawet jak będzie więcej (a jest z pewnością) to przecież wina nie redakcji, a tłoczni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długa ... trochę tak. Najpierw trwa bo trzeba wysłać, potem czekać na przesyłkę zwrotną. Kosztowna ... niekoniecznie. Myślę, że osoby, które otrzymały przesyłki zwrotne nie są zawiedzione ich zawartością. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubbas

Niestety jeszcze nie grałem w te gry, jednak gdy to uczynię postaram się zedytować posta.

Resident Evil 5

Nie jestem fanem strzelanek. Może, gdy nie będzie w co grać odpalę.

Sam & Max

Raczej zagram. Grając w demo tej gry nie byłem zachwycony. Może dlatego, że była po angielsku:D?

GT Legends

Mam nadzieję, że będzie podobna do GTI Racing, którą przeszedłem dwukrotnie.

Mythos

Akurat naszła mnie ochota na MMO...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ghost A jest możliwa wysyłka reklamacyjna płytki 2 z obecnego numeru i jednej z płytek urodzinowych ? Wcześniej nie miałem czasu na wysyłkę płytki z urodzin więc jeżeli mam problem z "dwójką" z tego miesiąca to czemu by nie wysłać płytki z SW:Snowboarding :) A więc tu moje pytanie można wysyłać "za jednym zamachem" 2 płytki z różnych miesięcy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Prezess:

Prosimy o takie zestawienie co miesiąc :) .

DZIĘ-KU-JE-MY!

Było zrobione do DMC3 i tombka, do 3/2010, już nie pamiętam czy robiłem do 4/2011 i do 5/2011 chyba nie było.

Jeśli chodzi o RE5 to trochę się zawiodłem. Konwersja jest niewiele lepsza, niż w porażkowym wg. mnie RE4. Np. przy domyślnej czułości myszki, idąc muszę się sporo najeździć "gryzoniem" po biurku, żeby się obrócić, a celując wystarczy najmniejszy ruch i celownik skacze na drugi koniec ekranu... Nie jest to zbyt wygodne i przez takie rzeczy po prostu nieprzyjemnie się gra.

Jak masz A4techa to masz może przycisk do skalowanie dpi - fajna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowal009xd

Załóż temat w odpowiednim dziale i szczegółowo opisz problem a pewnie ktoś Ci pomoże ;]

A co do gry GT Legends postanowiłem, że zagram :D Choć już grałem w to kilka lat temu to zagram znowu na Logitechu G25, zawsze to lepsze wrażenia. Polecam grę.

GT Legends

Mam nadzieję, że będzie podobna do GTI Racing, którą przeszedłem dwukrotnie.

Gra jest o wiele lepsza.

Jak masz A4techa to masz może przycisk do skalowanie dpi - fajna sprawa.

Ja mam taką myszkę ;] Naprawdę przydatny bajer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z GT Legends zainstalowalem odpalam wyskakuje okno do configutracji na zadnych nieidze dalej tylko wyskakuje caly czas to okno mam win 7 prosze o pomoc

to samo. zdaje sie ze na win7 nie dziala

Działa. Uruchomcie grę z opcją "Uruchom jako administrator".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...