Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Wersja jaką dajemy jest z GfWL. Jeśli będziemy chcieli zagrać sami czy bez sieci, nie ma problemu, po prostu się do niej nie logujemy, ale jeśli będziemy chcieli pobawić się w co-op, wtedy GfWL będzie potrzebny. Przyda się też do zdobywania achievementów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE GRATULACJE dla ekipy Cd-Action za nowy numer magazynu! Jesteście świetni! Pierwsza na świecie recka Wiedźmina 2, plakat z nim i bardzo dobre pełne wersje! Muszę wreszcie zagrać w Sam & Max, a przecież RE5 jest kolejną bardzo udaną odsłoną serii. I wreszcie mamy bardziej znane od jakichś Fordów wyścigi samochodowe! OGROMNE BRAWA! Czekam z niecierpliwością na 10 maja i...na odbiór mojej kolekcjonerki Wieśka 2 trzy dni później :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem, że będzie to znakomity numer (o teksty nawet się już nie martwię) no i jest niewyobrażalnie dobrze ;]

RE5 to wręcz kosmos :) Podziw wielki !!

Ech i jak tu człowiek ma żyć tylko maturą ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja jaką dajemy jest z GfWL. Jeśli będziemy chcieli zagrać sami czy bez sieci, nie ma problemu, po prostu się do niej nie logujemy, ale jeśli będziemy chcieli pobawić się w co-op, wtedy GfWL będzie potrzebny. Przyda się też do zdobywania achievementów.

To dobrze, gdyż posiadam konto na GfWL i zbieram osiągnięcia, a co do numeru to zapowiada się niesamowicie ;) Nie mogę się doczekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja jaką dajemy jest z GfWL. Jeśli będziemy chcieli zagrać sami czy bez sieci, nie ma problemu, po prostu się do niej nie logujemy, ale jeśli będziemy chcieli pobawić się w co-op, wtedy GfWL będzie potrzebny. Przyda się też do zdobywania achievementów.

Nie no ekstra. Zawsze jarało mnie zdobywanie achievmentów w grach. W pełniakach to można się wręcz utopić. Jestem ciekaw co powiedzieliby na to ludzie z innych krajów. Ostatnio tak bardzo dziwili się że daliście pełną wersje jakiegoś Tomb Raidera. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat WCZORAJ kupiłem RE5 w Pomarańczowej Kolekcji Cenegii :dry: Tak czy siak pełniaków gratuluje, ale decyzje o zakupie uzależnie od publicystyki i tego, czym okażą się te DLC do W2

nawet nie wiesz, jak sie stresowalem w trakcie trwania przecieku, czy to nie jest batman, ktorego zamowilem i juz oplacilem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam&Maxa mam i naprawdę polecam. Natomiast z RE5 trafiliście w dziesiątkę. Zamierzałem kupić, bo jest już w pomarańczowej za 25 zł ale się wstrzymałem, bo miałem takie przeczucie, że ujrzę ja w CDA. Do tego recka Widźmina 2..BRAWO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa za ostatni pełniak. Miałem Residenta kupić na konsolę, a tak kasa zostanie w kieszeni.

Myślałem, że wykorzystacie recenzje wieśka i dacie słabsze pełniaki, ale mile się zaskoczyłem.

Jedno pytanko, jest w wersji pecetowej RE 5 split-screen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja jaką dajemy jest z GfWL. Jeśli będziemy chcieli zagrać sami czy bez sieci, nie ma problemu, po prostu się do niej nie logujemy, ale jeśli będziemy chcieli pobawić się w co-op, wtedy GfWL będzie potrzebny. Przyda się też do zdobywania achievementów.

z tego co sie orientuje, nie da sie teraz tworzyc konta offline, w zwiazku z czym trzeba przejsc weryfikacje online aby miec mozliwosc zapisywania gry...

Jedno pytanko, jest w wersji pecetowej RE 5 split-screen.

nie ma

A co? teraz nikt w co-opie nie gra?

teraz graja, bo gra trafila do PKK, ale 2 miesiace po przemierze ciezko bylo znalezc partnera do rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
A co? teraz nikt w co-opie nie gra?

Chodzi o to, że skoro Resident Evil 5 będzie w CDA, to będzie też więcej chętnych do pogrania przez sieć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tutaj jest naprawde [ciach] [ciach] [ciach] !!!!

Może RE 5 jest w najniższej półce cenowej, ale , [ciach], to jest wyrąbista gierka!!!

W dodatku jako pełniak będzie wyścigówka z wyższej półki jakościowej, znakomita przygodówka. Ten zestaw pełniaków to IMO jeden z najlepszych wogóle!

Mam nadzieję na ciekawe teksty, bo jak na razie, jest epicko!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw ciekawy, ale RE5 i Sam&Max Sezon 1 już mam... Gdyby nie to nie mógłbym się doczekać numeru a tak spokojnie poczekam na zapowiedź i zastanowię się nad zakupem. Mimo, że dla mnie cover jest średnio atrakcyjny, to gratuluję, bo dla większości pewnie będzie to nie lada gratka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i mam jedno pytanie: czy Mythos ma/miał najnowsze aktualizacje przed wytłaczaniem płyt?

Z tego co wiem od Frogstera, to po instalacji coś tam jeszcze dociągnie, bo poprawili w międzyczasie parę bugów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...