Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Numer jak zwykle bradzo dobry :)

IV

Mythos PL - nie lubie MMO

III

GT Legends ENG - raczej nie zagram

II

Sam & Max: Sezon 1 PL - fajna przygodówka :)

I

Resident Evil 5 PL - na 100% zagram :)

A do tego oczekiwana recenzja Wiedźmina :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciekach niestety nie brałem udziału, ale widzę że nie były specjalnie trudne :wink:

A odnośnie dodatków do zbliżającego się numeru:

Mythos - nie lubię tego typu gier, bardzo wątpię żebym polubił przez ten tytuł,

GT Legends - samochodówki lubię, ale wątpię żeby mnie ten tytuł pociągnął, chociaż może...

Sam & Max - nie lubię przygodówek

Resident Evil 5 - mam i mi się nie podoba..

Plakat - na pewno zawiśnie na ścianie, trzeba tylko będzie jakieś honorowe miejsce odnaleźć ^^

Podsumowując: raczej ani jednej gierki nie zainstaluję na twardzielu, ale pismo dla Wieśka 2 kupić wypada :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam & Max - na coś takiego czekałem! W necie czytałem, że gra jest dobra, a w CDA chyba nawet kiedyś było demko jakiejś starszej wersji.

Resident Evil 5 - gierę kupiłem już ponad rok temu w ramach promocji Playa i przyznam, że wciągnęła mnie jak żadna inna gra z tej serii - fenomen niesamowity!

Tak na marginesie, to odnośnie promocji Playa - 3 gry za 100 zł - w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy na coverkach znajdziemy już dwie gry z trzech od producenta, którego gry znalazły się w promocji (Capcom). Czyżbyśmy za niedługo mieli przyjemność zagrać w Street Fighter IV z CDA?... Bardzo możliwe :)

Jeszcze słówko o CDA: jestem w wielkim podziwie i tym samym podtrzymam moją teorię, jakoby CDA stale zwiększało swój poziom płyt DVD, na których co miesiąc goszczą świetne pełniaki. Jeszcze parę miesięcy temu nie powiedziałbym, że dacie takie hity - wręcz przeciwnie. Myślałem, że pełniaki sprzed paru miesięcy są bonusem, dzięki któremu staracie się zwiększyć grono sympatyków magazynu, a tutaj poziom pełnych wersji ulega zwiększaniu z numeru na numer. Tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no więc:

plakat WieśkoCzołgowy - na minus : nie przepadam za tą makulaturą

recka Wieśka II - na plus : mniam, mniam :) myślę, że przynajmniej z 8 stron zajmie

Mythos - na minus: MMO pffff..

GT Legends - na plus: brat się oderwie od X360 i zagra w coś na kompie

Sam & Max - na plus: choć za przygodówkami nie przepadam, to ta jest kosmicznie zajefajna :P humor kipi z każdej strony - szkoda troszkę że już mam z XK

RE 5 - na plus: po RE4 miałem chrapkę na kolejną część ale zawsze było jakieś ale... teraz już nie będzie bo numer będzie mój już we wtorek :wink:

PS. Ja mam jeszcze zaległy nr majowy do przeczytania - wiadomo 'matura to bzdura' ale jednak coś trzeba było zrobić w kierunku zdania :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od początku:

Mythos-od dawna poszukiwałem jakiegoś mmo, więc Mythosa sprawdzę na pewno.

GT Legends-W wyścigi nie gram dużo więc prawdopodobnie nie znajdzie miejsca na mym dysku twardym, poza tym mam NFS Hot Pursit :wub:

Sam & Max- grę mam i mogę polecić wszystkim fanom przygodówek

Resident Evil 5 PL-Co tu dużo mówić.Gra na 100% dostanie swoje miejsce na dysku twardym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

A o tym sterowaniu to ktoś mi coś powie? Sory, że tak się domagam, ale tu co minuta nowy post jest i mój się zaraz gdzieś zapodzieje :P To jak? Lepsze trochu niż w "czwórce"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakat zarąbisty

a co do pełniaków

mythos mnie nie interesuje

GT legends mnie nie obchodzi ( nie mój gatunek)

Sam i max mam od 2 lat

Resident evil 5 SZOK nie spodziewałem się tej gry w cda w 2 lata po premierze CDA pany

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinienem narzekac, ze RE5 i S&M stoja mi na poleczce, no ale to nie zmienia faktu, ze numer bardzo udany.

Btw - czemu nie bylo przecieku dotyczacego DLC do Wiedzmina?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet w RE4 nie grałem (jeszcze), więc sporo wody w Wiśle upłynie, zanim ten tytuł zainstaluję. Niemniej, szacunek za tego pełniaka. W zasadzie reszty mogłoby nie być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93
Bardzo wygodnie gra sie na klawiaturze, no i wspaniale ze bedzie mozna przez neta grac, Supcio!!

Dzięki za odpowiedź ;) Niezmiernie się cieszę, że zauważyłeś mego posta ^^ Ciekawe tylko ile zabulimy za nowy numerek ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jestem bardzo zadowolony z zawartości najnowszego, czerwcowego CDA. Z grami trafiliście po prostu idealnie i Resident'a 5 i GT Legends planowałem niedługo kupić a tu taka niespodzianka na prawdę Dzięki ! :) Sam & Max też fajny... jeszcze plakat do tego ! ahhh... Czekam już tylko na 10 maj ;)

A chciałbym tylko jeszcze zapytać jak to jest z tym Resident Evil 5. Czy wersja, która znajdzie się na płytce w CDA będzie z Games for Windows Live ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...