Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Bonus:

Megaplakat. Szczegóły - http://forum.cdaction.pl/Megaplakat-Wiedmi...ks-t134564.html

IV

Mythos PL

Klient do gry

III

GT Legends ENG

II

Sam & Max: Sezon 1 PL

I

Resident Evil 5 PL

P.S. Koncerty życzeń i zgadywanki co jeszcze damy na płytach - będą usuwane, a osoby spamujące takimi postami nagradzane ostrzeżeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Plakacik jak już mówiłem, bardzo mi się podoba, choć i tak nie będę go miał gdzie powiesić, ale fajnie, że jest ^^ Co do klienta, to pozostanę bez zdania, bo jakoś nigdy mnie nie ciągnęło do takich sieciówek, chociaż może Mythos w końcu to zmieni? Zobaczymy ;) Czekam na kolejne przecieki, pozdrawiam :)

[EDIT] Szacuneczek, drogi Duchu, że w końcu zareagowałeś na "koncerty życzeń i zgadywanki". ;) Może teraz będzie można się dowiedzieć z postów konkretnych opinii o pełniaku, a nie zachcianek forumowiczów. Wszystko jest dobre, ale z umiarem, pozdrówka ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

No i kolejny pełniak ;) Nie grałem w GT Legends, ale widząc po ocenach to musi być całkiem przyzwoita gra. Sam szczerze wątpię, czy zainstaluję ją od razu, ale na pewno kiedyś się nią zainteresuję ;) Fajnie, fajnie ^^

[EDIT]

@up Taa, takich gier, to strach się tykać ^^ Choć mnie i tak jakoś nie ruszają. Wolę sam sobie ekspić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak na razie interesuje mnie tylko plakat z World of Tanks.

Co do pełniaków:

Mythos - nie moje klimaty, nie zagram.

GT Legends - Naprawdę super gra, przy której spędziłem niezliczone godziny. Niestety już mam/grałem więc nie zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci o wielkie CD Action. Nie mogłem się doczekać kiedy na coverze zobaczę jakąś dobrą ścigałkę. No i oszczędziłem 3 dychy, które wkońcu bym wydał na ten tytuł. Teraz czekam na Race 07, albo coś podobnego :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pierwsze dwa pełniaki nie trafiły w moje gusta, bynajmniej nie twierdze, że daliście ciała. Z tego co mi wiadomo, to bardzo dobre gry. A plakat z WoT na pewno gdzieś u mnie zawiśnie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mythos, wielkie dzięki miałem pobierać tylko musiałem najpierw pewną grę ze steama pobrać, a tu proszę nawet nie muszę ściągać i jeszcze jakiś prezencik do tego miał być z tego co pamiętam, to ja powiem tyle dziekuję bardzo.

GT Legends, no cóż nie mój gatunek, więc raczej nie zagram, czekam na kolejne przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat Wiedźmina idealnie wkomponuje się na odwrocie drzwi wejściowych do pokoju :).

Nie ważne jakie będą pełniaki plakat wiedźmina oraz kod na unikalną rzecz w grze, który będzie dołączony do numeru + samo pismo wystarczy :). PRE-ORDER Edycja Premium Wiedźmina 2 już zamówiony :).

Co do pełniaków:

1. Mythos - nie można tego nazwać pełniakiem, klient ważący 1gb,którego ściąga się w 20 minut. Pograłem z 2 godziny i jakoś mi Hack & Slash MMO nie pasuje.

2. GT Legends - nie lubię wyścigów, nie zagram.

Czekamy na kolejne przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

@Squerq

Jeśli masz szybkiego neta, to może i jest to 20 minut u Ciebie, ale zważ na to, że są też Czytelnicy, mający internet z prędkością nawet 1 Mbit/s (jak ja na przykład) i wtedy ściąganie 1 GB trwa nawet i ponad 2 godziny (jeśli dobrze obliczyłem). Także na pewno są osoby, które się ucieszą z Mythosa ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, ja czegoś nie rozumiem, ja mam internet 8 Mbit/s, ale jak coś pobieram to pobiera się z "prędkością światła" ok. 60 kb/s, ale czasem, bardzo rzadko ok 130kb/s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem chyba 2 lata, by gra GT Legends ukazała się na coverku CDA, bo już parę razy naciąłem się przy kupnie gier z tanich serii (gry te w CDA ukazywały się zazwyczaj 2-3 miesiące po tym, jak je kupiłem w sklepie :dry: ). Doczekać się doczekałem i mam nadzieję, że GT Legends nie będzie tak zła, jak ta ścigałka z poprzedniego numeru :)

A jeszcze pełniaków tyle przed nami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...