Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2011

Polecane posty

Prawdę mówiąc zdziwiłem się jak zobaczylem residenta 5, a jeszcze bardziej zdziwiłem się jak przeczytałem że będzie także s&m :) bo mimo że grałem w obie gry pismo i tak kupię, chyba nawet bardziej mnie cieszy fakt że s&m będzie, bo imo to jest dobra gra :) najbardziej mnie jednak dziwi to że kilka miesięcy temu nie raz i nie dwa krzyczeli ludzie żeby r5 dać jako pełniaka a teraz po kilku miesiącach nagle wyrzuty że shit albo już dawno kupiony i że moglibyście dać cos lepszego...ja nie narzekam mimo że posiadam go to się cieszę że cda dodaje coraz lepsze gry w pełnej wersji mimo że już rzadko się zdarza żeby którąś instalowal:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z ceną? :tongue:

Lepiej odpuść sobie tą Coca-colą albo 7daysa. Choć mogę się mylić :tongue:

I stało się, co miało stać: Nie ma Wieśka na coverku, to niektórzy zaczęli mocno marudzić.

Z RE5 się ciesze, bo w końcu zrobili normalne sterowanie, a chciałem zagrać. S&M tez z chęcią popykam. Byle do wtorku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełniaki super! Gt Legends i Sam & Max: Sezon 1 na pewno odpalę. Res V nie mój klimat bo nie lubię ogółem gier z gatunków Horrorów. Ale i tak wielkie gratki kiedy konkurencja daje bóg wiej jakie pełniaki o których nikt nie słyszał a wy jak zawsze ich miażdżycie:] A miałem przeczucie , że pełniaki będą beznadziejne (Już chyba nigdy nie uwiężę swoim przeczuciom :] )

@kamil950

Może i nie Horror ale produkt Horroro-podobny (czy jakoś tam:p) Zresztą do Residenta skwasiłem się tym , gdy jeszcze miałem ps2 poziomem trudności. Na najłatwiejszym przeżyłem ok.2 min.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5 odpalę na 100 %, Mythos zaś spróbuję pograć, bo zapowiada się ciekawie po oglądanych video.

Sam & Max: Sezon 1 to raczej nie moje klimaty ale warto spróbować.

GT Legends odpalę... być może.

Co do plakatu, to powieszę ten z Wieśkiem.

Podsumowanie ? Numer udany, jestem zadowolony. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pełniaki super! Gt Legends i Sam & Max: Sezon 1 na pewno odpalę. Res V nie mój klimat bo nie lubię ogółem gier z gatunków Horrorów. Ale i tak wielkie gratki kiedy konkurencja daje bóg wiej jakie pełniaki o których nikt nie słyszał a wy jak zawsze ich miażdżycie:] A miałem przeczucie , że pełniaki będą beznadziejne (Już chyba nigdy nie uwiężę swoim przeczuciom :] )

Horrorów?! Przecież to jest gra akcji bardziej niż horror.

Sam & Max: Sezon 1 już przechodziłem dużo wcześniej i muszę powiedzieć, że gra jest naprawdę bardzo śmieszna. Pamiętam jak wiele się śmiałem podczas rozrywki. Polski dubbing jest całkiem niezły (może Mann trochę za bardzo bez emocji, ale może tak miało być, bo zresztą Sam nie jest zbyt porywczy). Jak sobie nie mogłem poradzić z jakimiś zagadkami to korzystałem z poradnika (dosyć często), ale może kiedyś sobie przejdę jakąs przygodówkę bez dodatkowych pomocy (może Monkey Island Special Edition?). :-)

http://youtu.be/mnuzGqMtTMg - fragment gameplayu pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE 5 to nie moje klimaty, może zagram czekając na Wieśka 2. Niemniej jestem pod wrażeniem głównego pełniaka.

Do mnie przemawia głównie (oczywiście z dodatków bo przecież zawartość pisma jest najważniejsza) te DLC do Wiedźmina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto chyba jeszcze nikt nie pytał : dostaniemy 2 DVD czy jedną "standardowo" ? - tzn. tak jak jest przeważnie :wink: Wydaje mi się że gry zmieszczą się na jednej płytce ale chciałbym się upewnić :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny numer się zapowiada. Dziś miałem zagwozdkę czy kupić Batmana Arkham Asylum czy RE 5 i wybrałem, ku szczęściu, to pierwsze. Do tego nie trzeba będzie ściągać Mythosa, a S&M ma już kupione od dłuższego czasu, ale to będzie okazja aby sobie tą zacną grę odkurzyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę niezłe pełniaki.

Najbardziej mnie jednak cieszy plakat z Wieśkiem i recenzja dwójki ;p

Do pełni szczęścia brakuje tylko ciekawej zawartości czasopisma.

Czekam na pełną zapowiedź :)

PS. Nie przejmujcie się tymi co cały czas marudzą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie może czuć się niezadowolony z pełnych wersji dołączonych w tym wydaniu. Gdy spojrzałem na wyniki przecieków szczęka mi opdała z wrażenia. RE 5 - całkiem świeży hicior, Sam and Max - humor w najlepszym wydaniu, GT Legends - niezły symulator.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za to kocham cd-action.Już 3 superowska gra będzie odkąd kupuje cda Call of Juarez Więzy Krwi,Bionic Commando,Torchlight a teraz Resident Evil 5.Jeszcze kiedyś kupiłem dwa numery cd-action,ale to jeszcze jak gry były na płytach cd.Ogólnie cda jest zajefajne super recenzje itp.Żeby nie było kupuje cda nie tylko dla gier,ale również dla pisma.Dla mnie cda może nawet kosztować 20 zł i będę kupował dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki trzymają naprawdę mocny poziom. Klient do gry Mythos, do tego GT Legends (w którym maczali palce twórcy Shihta), Sam i Max Sezon 1 (spolszczenie naprawdę dobre, do gry w odcinkach nie byłem przekonany, ale po zagraniu w ten tytuł uważam, że to słuszny wybór) oraz Residen Evil 5 - tytuł naprawdę znany na świecie.

Po cichu liczyłem, że w związku z premierą Wiedzmin 2 i jego pierwszej receznji światowej zamieścicie jedynkę na płycie, ale i tak nie ma co narzekać. Pewnie stało się to z kilku powodów, m.in. przed premierą dwójki wzrósł popyt na jedynkę (wstarczy popatrzeć choćby na Allegro) oraz licenzja kosztowała by was naprawdę sporo pieniędzy, zaś CD Pepojektowi na razie się nie opłaca sprzedawać tego tytułu do jakiegoś magazynu o grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ucieszył mnie widok listy pełniaków. Od dawna zastanawiałam się nad zakupem RE5. Nawet jeszcze dwa tygodnie temu chciałam kupić ją synowi na prezent....na szczęście wybrałam wtedy "Batmana". To bardzo udany numer moim zdaniem...tak trzymać :) A i "Mythos" niezgorsze. Grałam w betę i podobało mi się to, że jest mało "zobowiązująca" jak na grę MMO :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5 - dobra, nie mam pytań :tongue:

Sam & Max - co prawda już miałem okazję przejść, ale szczerze zazdroszczę wszystkim, którzy słowne utarczki Manna i Boberka mają dopiero przed sobą...

Reszta - ni to mnie ziębi, ni to mnie grzeje, ale ważne, że na płycie coś się dzieje (taki rym okolicznościowy).

Ogółem rzecz biorąc, droga Redakcjo, PRZERAŻACIE mnie tym czasopismem. Nie zdziwiłbym się, gdybyście kiedyś zaczęli dodawać kody na gry z PSN albo Xbox Live, żeby biedni konsolowcy nie musieli tak ciągle ślinić się na widok pełniaków...

Żebym tylko miał więcej czasu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dla mnie to jest bardzo pozytywne zaskoczenie.

Na Resident Evil 5 od jakiegoś czasu poluję na gametrade, więc jak dla mnie dodanie go jako głównego pełniaka jest dosłownym strzałem w dziesiątkę. Z Sama & Maxa też jestem zadowolona, dużo dobrego słyszałam o tej serii, a jakoś nie miałam okazji przekonać się na własnej skórze - a tu proszę. :wink:

Pozostałe tytuły bez rewelacji, ale te wspomniane wyżej w zupełności mi to wynagradzają, nawet nie śmiem narzekać. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu CD-Action pozytywnie zaskakuje mnie zawartością DVD. Jeszcze nie zabrałem się za "Torchlight'a" sprzed miesiąca, a już nowa dostawa ciekawych gier. Nice :).

Bardzo cieszę się z głównego pełniaka - choć nie jestem zagorzałym fanem strzelania do zombii, to jednak grze z pewnością poświęcę nieco czasu. Takie nawalanki są dobre na odstresowanie się po pracy :P.

Jako wielbiciel przygodówek (zwłaszcza tych utrzymanych w humorystycznej konwencji), nie przejdę również obojętnie obok "Sama & Maxa", w którego dotąd nie miałem okazji zagrać.

Wielkie dzięki, Redakcjo!

Nie ma Wieśka na coverku, to niektórzy zaczęli mocno marudzić.

Gdyby był też sporo osób by narzekało, że kicha, bo:

"Już od dawna mam tą grę i ukończyłem ją 255 razy. Znowu się nie postaraliście i w ogóle dziwne, że nie daliście Wieśka w październiku 2007 roku, na dzień przed premierą...".

P.S. Czy podczas instalacji "Resident Evil" będzie wymagał aktywacji przez internet (mogę się mylić, ale w Pomarańczowej Kolekcji Klasyki chyba wymagał)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...