Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 04/2011

Polecane posty

idąc tropem pętli czasu - mamy przedmioty od smoków to kosmosu - moze w mniejszym stopniu, ale duzy zasieg czasowy ma Cywilizacja, a co do złota to jakas złota edycja oczywiscie ale nie wiem czy byla taka poza Sid Meier's Civilization II: Multiplayer Gold Edition, stawiam na to.

A może Spore ze wszystkimi dodatkami? W sumie też by pasowało. I ci kosmici, razem ze statkiem. Smok to kreatura, którą można było zrobić w kreatorze Spore'ów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając Ghosta spodziewam się, że spośród 25 obrazków jedynie część (albo wręcz jeden) zawiera w sobie odnośnik do tytułu gry. Ale co Szekspir miałby na ten temat do powiedzenia - nie mam pojęcia 8S...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej...

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

EDIT: też byłem przekonany, że 24... Ale wystarczy policzyć klawisze na klawiaturze: 10 + 9 + 7 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Oczywiste jest, że każdemu obiektowi/obrazkowi przypisana jest jedna litera od a do z (bez V) Teraz trzeba tylko znaleźć słowo-wytrych (literę-wytrych?) i sprawdzić, jakie obrazki im odpowiadają.

"Szekspir" na nic mi nie wygląda konkretnego, "CDA" również... Szukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma pomysł na to, skąd wziąć jakiś ciąg liczb, to proponuję spróbować przyporządkowywać kolejnym elementom tego ciągu pierwsze litery słów oznaczających obiekty na poszczególnych obrazkach, np. dla 1 -> "G".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...