Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 04/2011

Polecane posty

Jeśli na tych puzzlach faktycznie jest Obcy i Terminator - ja nie wiem, bo nie ułożyłem, to zmarły Stan Winston był osobą biorącą udział w tworzeniu obu tych filmów. Później pomagał przy tworzeniu gry The Suffering - więc może to to. Trochę to pokrętne, ale może :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie bionic commando bo jest znak firmy grin i dna

A dodatkowo Arnold - scena z filmu Commando oraz Arnold jako Terminator, który miał między innymi mechaniczne ramię.

Podsumowując:

Bionic Commando PL

Ostatni przeciek jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni przeciek planuję zrobić ok. godziny 14.

Żeby Was nie dłużej nie przetrzymywać zaczynamy.

Poniżej jest obrazek z tabelką. Właściwe wartości zostały zastąpione przez X,Y i Z. jeśli uda Wam się odgadnąć, jakie powinny być właściwe symbole oraz co wskazują podane w tabeli zależności to wtedy bez trudu powinniście dojść do tego jaki powinien być tytuł głównego pełniaka. Dla ułatwienia dodam, że informacje zawarte w tabeli to wiedza szkolna. Wystarczy tylko odpowiednio to skojarzyć.

Jak zwykle strzelania tytułami bez uzasadnienia nie uznaję, takie posty i wpisy nie będące próbami rozwiązania przecieku będę kasował, a osoby uporczywie spamujące ten temat nagradzał ostami z urlopami.

A oto sama zagadka:

post-13-1299761562_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na logikę znaczek pomieędzy literami który czasami występuje to tzw alternatywa.

Dla nieznających w logice mamy dwa wyniki PRAWDA i FAŁSZ( czyli odpowiednio 1 i 0) alternatywa jest wtedy prawdziwa gdy chociaż jeden składnik z alternatywy jest prawdziwy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...