Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2011 zawartość

Polecane posty

@Smuggler

A czymze jest publicystyka? Ale jakies wieksze felietony (calostronicowe i wiecej) tez moga byc, czemu nie.

No wiem że jest ale w Playu jest fajniejsza (bez urazy) tam zwykle Śledziu pisze co miesiąc jakiś felieton (troszki ma dziwny styl pisani) i zawarte są w nim jego odczucia...

A o pobieraczku chętnie poczytam ;] Ciekawe czy będzie kiedyś tekst o chomikuj xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :) Co prawda recenzji mniej niż w ostatnim numerze, ale liczy się jakość a nie ilość a co do tej to przekonam się na własne oczy. Jednak każdy kij ma dwa końce i z kolei obrodziło w zapowiedzi co mnie cieszy, bo są teksty zarówno PCtowe jak i konsolowe. Okładka jest super, bo generalnie uwielbiam stylistykę najnowszego Deus Ex'a :D Jak zwykle dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam się martwić, czy numer urodzinowy nie będzie gorszy od marcowego (jestem przerażony brakiem AR w następnym numerze),

Bez obaw. Tekstowo zapowiada sie b. ladnie, pelniakowo tez bedzie czym sie cieszyc, a AR bedzie wieksze, wiec powinna sie zmiescic i czesc tradycyjna. Na Luzie tez bedzie wieksze.

@Smuggler

A czymze jest publicystyka? Ale jakies wieksze felietony (calostronicowe i wiecej) tez moga byc, czemu nie.

No wiem że jest ale w Playu jest fajniejsza (bez urazy) tam zwykle Śledziu pisze co miesiąc jakiś felieton (troszki ma dziwny styl pisani) i zawarte są w nim jego odczucia...

A o pobieraczku chętnie poczytam ;] Ciekawe czy będzie kiedyś tekst o chomikuj xD

Dla kazdego cos innego jest lepsze - i po to sa rozne pisma, zeby sobie dobrac to co ci pasi, a w ostatecznosci kupowac oba. A mysli i odczucia redakcji smialo znajdziesz w recenzjach gier. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzji mało, ale może będzie lepiej ze średnią ocen. W poprzednim numerze wyniosła ona 6,61 (razem z dość wysokimi ocenami gier na IOS). Gdyby liczyć tylko gry dostępne na PC średnia wyniosła by 4,81. Ech... I jak tu nie myśleć, że PC schodzi na psy...

Ps. Sorry za ewentualne błędy, piszę z telefonu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny. Już się nie mogę doczekać jak się do niego dobiorę :smile: Dużo świetnych tytułów (Władca Pierścieni, TES, Killzone 3 i nie tylko) Ten numer osłodzi mi jakoś powrót do szkoły po feriach :tongue: Byle do wtorku wytrzymać.... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach kupowania CDA co miesiąc, darowałem sobie poprzedni numer (nie zainteresowały mnie ani teksty a TRA mam). Dzięki temu doszedłem do kilku ważnych wniosków:

1. Z każdym nałogiem da się wygrać

2. Nigdy nie kupiłem CDA tylko dla gierek

3. Bez CDA znalazł się czas na zrobienie prezentacji maturalnej:)

Na szczęście prezentację skończyłem więc we wtorek do kiosku biegiem marsz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Jeżeli jakimś cudem nie posiada się trylogii Thiefa - jak najbardziej trzeba brać. Gry to już klasyki skradanek (no, może poza trójką, hmm), można na włąsnej skórze sprawdzić jak zaczynał ten gatunek. Gra jest jednak dość hardkorowa :D

Trine to świetny platformer z ładną grafiką i dobrą fizyką. Trzeba trochę pogłówkować, mnie się podoba. Gra dość krótka, ale przynajmniej się nie nudzi.

PS. Jeżeli w PLAY gra nie będzie z patchem, koniecznie go wgrać, dodaje dodatkowy poziom...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

###Recenzje

Dead Space 2

Bloodline Champions

Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą

Breach

Zeit2

Magicka

The UnderGarden

Allods Online

Angry Birds

Darkstar

Magic: The Gathering ? Tactics

Alternativa

ilomilo

MicroBot

Raskulls

Jest więc nadzieja ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zapowiada się na znakomity. :) Grzechem byłoby nie kupić. :trollface: Ostatni numer CD-Action dorwałem ze sporym opóźnieniem ale ten numer muszę mieć w dzień premiery i to koniecznie! Nie dość, że są zapowiedzi kilku gier, które mnie interesują, wreszcie piszecie o machinimach, to jeszcze wywody na temat Waszej recenzji Killzon'a 3. :cat2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki kompletnie mnie nie interesujące, podobnie jak w recenzjach, za to już w zapowiedziach jest kilka naprawdę świetnych gier. Ciekawi mnie również tekst o tej recenzji Killzone'a 3 skoro są lepsze niż niektóre wypowiedzi w AR :smile: Te CDA to miły przedsmak przed mam nadzieję bardzo dobrym numerem urodzinowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Elder Scrolls V: Skyrim ? także objętościowo, bo aż 4 strony konkretów

I na to czekałem! Największa premiera tego roku, i w końcu jest jakiś tekst w CD-Action... Liczę, że mnie zaskoczycie, i z tych konkretów dowiem się czegoś naprawdę nowego.

Publicysytka - ciekawe tematy, szczególnie interesuje mnie ten artykuł o serwisie pobieraczek. Słyszałem, że była z tym głośna afera, chętnie dowiedziałbym się czegoś więcej.

Na płycie niestety krucho jeśli mowa o pełniakach - Thief 3 już kiedyś był na coverku, motocykle mnie w ogóle nie interesują, a Braid... No, to może być ciekawe. Po prostu gry nie bardzo trafiły w mój gust. Ale mam nadzieję, że za miesiąc będzie dużo lepiej. Tymczasem do zobaczenia we wtorek!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakimś cudem nie posiada się trylogii Thiefa - jak najbardziej trzeba brać.

Jakimś cudem nie znam serii "Thief" ;) więc trzeba będzie spróbować. Podobnie było z "Hitmanem".

Artykuł o Blizzardzie może być fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałem nadzieję na reckę TDU2, premiera już się odbyła i myślałem, że dostaliście trochę wcześniej. Ciężko wydać 150zł na ślepo, na beta testy się nie załapałem, a czytałem, że grze w tej fazie produkcji było daleko do doskonałości. Trochę opóźnioną recenzję będziecie mieli, jeśli dopiero w 04/11 się ukaże, ponad miesiąc po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeszcze chyba nigdy dział "w produkcji" nie zmiażdżył w takim stopniu "recenzji" :) Chyba jutro dam na tacę (yeah, right...) co by skład tego pierwszego, pewnego numeru wylądował w tym drugim :) To dopiero będzie epickie CDA;)

Niemniej od wtorku, rzecz jasna po wizycie w kiosku, mam zamiar nie schodzić z muszli klozetowej ;) Lubię czytać w skupieniu i ciszy, a do prawdy będzie co ;)

Aha, oczywiście w kwietniowym numerze jednym z pełniaków MA BYĆ "Shogun II" :jezyk2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer niezły.Jak zwykle przeczytam cały.Z artykułów ciekawi mnie ten o Blizzardzie i Machinimach.Z gier zagram na pewno w Braida.Fajnie że dajecie kolejnego indyka.Ostatnio World of Goo mnie wciągnął zobaczymy czy tak będzie i w tym przypadku.Seria SBK za bardzo mnie nie interesuje.A w Thiefa może zagram jak znajdę trochę czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...