Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 03/2011 zawartość

Polecane posty

Gość eldragon93

Co tu dużo mówić. Numer jak zwykle świetny. Jest co poczytać i fajnie się złożyło, że recek Bulletstorma, czy Dragon Age'a II zabrakło, bo... zostanie na numer urodzinowy najpewniej ;)

Pełniaki może nie wymiatają tak, jak w zeszłym numerze, ale nie można mieć zawsze tego, co się chce...

Żeby nie zanudzić, powiem tylko jest dobrze i TAK DLA KONSOL W CDA...

Pozdrawiam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że się rozchorowałem, to myśl, co czeka mnie w CDA od razu daje +50 hp :) Braid trafi na dysk na 100%, pozostałe na 50%, ale mnóstwo tekstów (Dragon Age 2, Sims:średniowiecze, świetne recki ) dadzą długą lekturę :D Numer świetny, już się boję co będzie za miesiąc :cheesy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko rozczarowujący numer jeśli chodzi o recenzje (właściwie to dwie z nich mnie interesują - Dead Space 2 i Magicka)

Pełniaki mogą być ale spodziewałem się jakiejś dobrej strategii

Zapowiedzi to cud,miód i orzeszki ( bardzo dużo o bardzo fajnych grach)

Publicystyka - interesujące tematy, szczególnie te o Pobieraczku i recenzji Killzone 3

Okładka super, wróciliście do formy z okładkami - kilka miesięcy temu były brzydkie i niefajne, a teraz wszystko na wysokim poziomie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "W produkcji" wręcz kipi.

Silent Hill: Downpour, Deus Ex: Human Revolution ? Bunt Ludzkości, Dragon Age II i Total War: Shogun 2 to pozycje obowiązkowe. Boje się jednak że nowych informacji będzie tyle co kot napłakał.

Z recenzji tylko Dead Space 2 no i może z ciekawości Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą.

Publicystyka jak zwykle trzyma poziom.

Teraz nasuwa się pytanie: Czy warto wydać te 15zł za kilka tekstów i fajną okładkę? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ciekawych artykułów jest w dziale "W produkcji" m.in. Age of Empires Online, Crysis 2, Portal 2, Might & Magic: Heroes VI i kilka innych. W recenzjach dużo "bidnej" jak dla mnie. Interesuje mnie stąd tylko Dead Space 2 i Angry birds. "Publicystykę" łyknę na samiutkim początku i to z wielkim apetytem. Nareszcie moich próśb i błagań na forum wysłuchali (a właściwie przeczytali) redaktorzy tzn. marzyło mi się ,aby w "Grach wiecznie żywych" znalazł się Baldur's Gate i się doczekałem. Jak dla mnie fajna okładka. Naprawdę numer SUPER!! We wtorek szturm.

PS. Dziękuje wam, redaktorom za umieszczenie "Bg2" w "Grach wiecznie żywych"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, tekst o Pobieraczku. Mam nadzieję, że negatywny....

Ostatnio mnie naciągali. ^^

To po co im zapłaciłeś?? Ech wasza naiwność nie zna granic...

bo w Play-u jest Trine ,a w CDa braid

O dzięki, że mi przypomniałeś ;] Play jest spoko kupuję co miesiąc i czyta się go z przyjemnością jak CDA. Tylko szkoda że w CDA nie dają komiksu...

Też spoko by było gdyby w CDA pojawił się jakiś felieton ;] Ale ogólnie jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, tekst o Pobieraczku. Mam nadzieję, że negatywny....

Ostatnio mnie naciągali. ^^

To po co im zapłaciłeś?? Ech wasza naiwność nie zna granic...

I wlasnie o tym - czy placic i czemu tak i czemu nie - piszemy. :)

bo w Play-u jest Trine ,a w CDa braid

O dzięki, że mi przypomniałeś ;] Play jest spoko kupuję co miesiąc i czyta się go z przyjemnością jak CDA. Tylko szkoda że w CDA nie dają komiksu...

Też spoko by było gdyby w CDA pojawił się jakiś felieton ;] Ale ogólnie jest ok.

A czymze jest publicystyka? :) Ale jakies wieksze felietony (calostronicowe i wiecej) tez moga byc, czemu nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam się martwić, czy numer urodzinowy nie będzie gorszy od marcowego (jestem przerażony brakiem AR w następnym numerze),

świetna okładka, najlepsza od czasu tej ze Starkillerem,

@Smuggler, pozdrówki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...