Skocz do zawartości
Gość kabura

Half Life (seria)

Polecane posty

Ja jednak chciałbym mieć nieużywaną wersję HL: antologii :) Chciałbym go sobie "przypiąć" do mojego konta na Steamie.

Na allegro też sporo tego jest.

Szkoda że używanych :dry:.

Edytowano przez Koleus123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak chciałbym mieć nieużywaną wersję HL: antologii :) Chciałbym go sobie "przypiąć" do mojego konta na Steamie.

To kup przez STEAM jak chcesz "świeży" produkt, nie rozumiem cię stary, masz przecież konto STEAM, czy to trudno wystukać literki i numerki ? :smile: i presto masz produkt na swoim komputerze (kiedy odkryłem STEAM to zapomniałem jak wygląda pudełko z grą :smile: ), zresztą wątpię czy znajdziesz pudełkową wersje tej gry, one chyba już dobre kilka lat temu zostały wycofane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu była mowa o pudełkowej wersji pt. Generacja, na Steamie dostępna jest Antologia. Tylko, że na Steamie jest niewspółmiernie droższa.

No tak, ale kolega Koleus123 napisał że chce antologie i jak sam przyznajesz antologia jest na STEAM, to niema bata musi kupić przez ów ?Pare? :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antologia była też w wersji pudełkowej. Wystarczy wbić np: na komputronik - tam jest(a raczej było) Half-life Antologia.

Swoją drogą już myślałem ze znalazłem sklep, gdzie jeszcze sprzedają tą grę - myliłem się :P

Dlaczego nie chcę kupić tej produkcji przez Steama:

1. Jest droższa od wersji pudełkowej.

2. Nie mam konta w banku.

3. Rodzice nie mają konta na PayPal'u

4. Gra pewnie by się chwile ściągała

5. Pudełeczko Antologii HL ładnie by wyglądało w mojej kolekcji :)

Edytowano przez Koleus123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konta na PayPalu, sam możesz sobie założyć i zasilić choćby jakimś przekazem bądź wyjątkowo drogim przelewem w jakimś banku, a HL aż tak ciężki nie jest (prawdopodobnie, w końcu dwójka waży raptem 3GB), a jakieś updaty możliwe, że są. Choć przyznaję, satysfakcja z pudełeczka jest istotna (oryginalny Orange Box, w pomarańczowym boxie :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Chcialem kupic bratu (fanowi HL) w prezencie The Orange Box. I mam do was pytanie: czy w empiku nadal jest ta promocja, ze jak kupisz jedna gre z serii EA Classics to druga (ale inna) z tej samej serii dostaniesz gratis?

PS Czy wiadomo juz cos o trzecim dodatku do Half-Life 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Episode 3 jest odwlekany tak długo, że (tak samo jak DNF) jest już uznawany za vaporware. Z

wiadomo, że E3 był hodowany przez Newella w szklarni, jednak cała plantacja została wysadzona z powodu kolejnej uwagi na temat jego tuszy. Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Episode Three wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Proces tworzenia gier w Valve obecnie skupia się na robieniu nowych czapek do TF2, mocno przeciętnych dodatkowych kampanii do Leftów oraz na czymś bardzo odległym od FPS-ów, czyli na Dota 2. Desperackie wysiłki fanów, podejmowane w celu uzyskania odpowiedzi na ten temat, przeczytasz tutaj. Plotka głosi, że każdy

z tuszy
opóźnia premierę Episode Three o jeden dzień.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Episode Three wiadomo tyle, że nic nie wiadomo.

Trochę wiemy ale są tą szczątkowe informacje a mianowicie Ep3 ma być zakończeniem fabuły HL2,

Akcja ma się toczyć na Arktyce a dokładnie na pokładzie statku Borealis

,Ma zawierać w sobie sceny horroru (coś co mieliśmy w Ravenholm , ale bardziej mroczniejsze), ten epizod ma być bardzo emocjonalny tzn. gra będzie próbować wpłynąć nam na uczucia (podejrzewam że coś podobnego do epilogu z Ep2).

Plotka głosi, że każdy żart z tuszy Gay Bena opóźnia premierę Episode Three o jeden dzień.

O Chryste Panie, miejmy nadzieje że to plotka, bo jak to prawda to prędzej zostanę kochającym dziadkiem :smile: , niż zobaczę swoich ulubionych bohaterów, w internecie jest tyle żartów na ów temat że starczy spokojnie na kolejne stulecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofc :P

Najśmieszniejsze jest to, że wszyscy rzucili sie na biednego Petera, że jego dzieciak grał w HL2. Poza Ravenholm(BTW - ja prez jakiś błąd przechodziłem przy świetle dziennym. Strachu nic a nic niestety :/) nie widże tam nic, co wymagałoby +16 nawet. W filmach od 12 lat są dużo gorsze rzeczy - ale to już do innego tematu się nadaje.

Nawet nie napisałem mej opini o HL2, a grać coś grałem... Bardzo dobra gra. Która z niezrozumiałych (gram na minimalnych ustawieniach) powodów ścina niemiłosiernie. Tak, mam kompa który powinien pociągnąc HL na średnio-wysokich. Czyżby Steam? No nic - jak już się przyzwyczai, że przeciwnicy skaczą(poza tym jest w miarę spokój), to gra robi się bardzo przyjemna. Postaci są świetne(DOG! ALYX!!!), fabuła w miarę niezła, tereny bardzo zróżnicowane, strzelanie okrutnie przyjemne. To tak w skrócie. Ogólnie - 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziwne, że Ci skacze... Ja swego czasu odpaliłem HL2 na Duronie 750MHz, 512MB RAM, Geforce 2 MX 400. Na minimalnych chodził dość płynnie, problemem były tylko te ładowania pomiędzy lokacjami (nie pamiętam, co tam dokładnie pisało, mam nadzieję że się domyślisz), bo trwały czasem blisko pół minuty... Ale tak na minimalnych grało się nadzwyczaj dość dobrze, w sumie się nie spodziewałem, że w ogóle odpali, a dało się grać! Możesz jeszcze sprawdzić przechodząc w Tryb Offline w Steamie czy nadal Ci będzie klatkować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam jeśli taki wątek był już poruszany. Mianowicie chodzi mi o Half-Life 2 Deathmatch. Podobno jest jakaś możliwość pozyskania go za darmo, ale nasuwa się pytanie czy te sposoby na google są legalne? Oczywiście mam oryginał ( The Orange Box).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gameinformer.com/b/news/archive...redictions.aspx

GemesInformer wspomina o Half Life 3 w swojej liście przewidywań na 20011 rok. Czy to celowa zagrywka Valve po to by nieco uspokoić i tak już będącą na granicy zachowania zdrowego rozsądku społeczność graczy??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten artykuł to po prostu wróżenie z fusów i IMO Valve nie przyłożyło do niego ani jednego palca ;) Jeżeli zrobią trzecią część to w swoim czasie to ogłoszą, bo pomimo braku jakichkolwiek informacji (nowych) to nie wydaje mi się aby Gabe i spółka chcieli porzucić serię w takich momencie w jakim zakończył się epizod drugi ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...